Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječki bogataši

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.09.2008. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
saba je napisao/la: ›
ima se može se.... i ja bi da imam
Ja nebi.Jedina svrha tih auta je preseravanje i kurčenje.

Kompleksi, kompleksi.... najbolje da svi vozimo Dacie onda kako ne bi došlo do raslojavanja društva.

Uvijek će netko jesti u boljem restoranu, imati veći stan, skuplje odijelo i luksuzniji auto. To jednostavno tako ide.
Ne,to nije stvar kompleksa nego mjere koja mnogima nedostaje,a u krajnjoj liniji to je stvar praktičnosti jer je velika večina supersportskih auta i 5 metarskih limuzina jednostavno nepraktična za vožnju po gradu.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 21.09.2008. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam ljubomorna na tog covjeka koji ima tolike aute.Samo me zanima jel to Brankec sto ima vilu kod emezzete?za banku sam cula i znam di su bile sve,al tog covjeka nisam vidjala,jel on opce osjecanin??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2008. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš mi ružan taj auto

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2008. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima on onu kuću u raisnerovoj s onim silnim kamerama.....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.09.2008. 0:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: › ]Ne,to nije stvar kompleksa nego mjere koja mnogima nedostaje,a u krajnjoj liniji to je stvar praktičnosti jer je velika večina supersportskih auta i 5 metarskih limuzina jednostavno nepraktična za vožnju po gradu.

ja bi ipak rekao da je stvar kompleksa.

jel čovjek trebao potrošit novce na neku firmu preko koje bi varao državu kako bi zaradio koji milijun više? izgleda da je trebao, kako bi ti i tebi slični mogli kenjat kako eto on ima tu firmu i vara državu, bez uvrede. ubit će vas kompleksi, kako je to zlusch i napisao.

neki ljudi troše na otvaranje restorana, neki grade zgrade, neki muljaju s novcima... on je odlučio SVOJ novac uložiti u aute. čovjek je izborom automobila pokazao da ima ukus za iste, jer se uz taj Rolls u njegovoj garaži nalaze i Aston Martin DB9, Alfa Romeo 8C Competizione (kojih ima samo 500 komada u cijelom svijetu), Porsche 911 Turbo, Ferrari 612 Scaglietti... Štoviše, ja sam čak i sretan što je jedan super ekskluzivan auto kao što je 8C završio u Osijeku Smile pazi, ne Zagrebu, ne Splitu...već u Osijeku.

Rolls Royce je sinonim za mnogo stvari, ali praktičnost... teško Very Happy a nekako mislim da g. Ostović to zna Smile osijek031.com smile uostalom, on se često vozi kroz Baranju svojim autima, a za ove baranjske katastrofalne ceste Rolls je kao stvoren za ugodno i udobno kotrljanje po cesti.

al da je ogroman, ogroman je osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2008. 7:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
Ja nebi.Jedina svrha tih auta je preseravanje i kurčenje.

Kompleksi, kompleksi.... najbolje da svi vozimo Dacie onda kako ne bi došlo do raslojavanja društva.
Ne,to nije stvar kompleksa nego mjere koja mnogima nedostaje,a u krajnjoj liniji to je stvar praktičnosti jer je velika večina supersportskih auta i 5 metarskih limuzina jednostavno nepraktična za vožnju po gradu.

Pazi kako smo brzo došli s kurčenja i preseravanja na mjeru i praktičnost Wink

Ne znam koliko si obišao malo okolo.... ja ti mogu posvjedočiti po kakvim sve gudurama i drumovima voze auti čije mjesečno lizanje stoji kao moja polugodišnja netto plaća.

Ako Brankeca to veseli, nek se veseli.... ja bih skoro isto tako da imam love, odnosno, da mi mjesečna rata za dotični predstavlja sasvim podnošljivo opterećenje kućnog budžeta.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2008. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je čovjek pošteno zaradio svejedno mi je jel vozi BMX ili Rolls Royce

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2008. 6:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za one neupučene, skoro svaki od tih nabrojanih automobila nije poput auta koje mi svakodnevno koristimo, već je to isto kao jedna vrsta ulaganja! Za neke od njih vrijednost neće godinama opadati več će rasti, tako da osim što je to skup hobi koji si rijetko mogu priuštiti isto tako je i profitabilan, i ako čovjeka to čini sretnim-samo naprijed!!!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2008. 10:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da on osim što voli aute to više kupuje kao investiciju,netko ulaže u nekretnine,netko u aute,možda je odlučio zaradit na svom hobiju,u zg vlasnik martimexa skuplja antikvitete,čovjeku je to strast ali i vrijedna investicija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2008. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nek ih doveze na sajam antikviteta pa nek parkira odmah pored titove slike i domobranskih značaka i izvjesi cijenu na komadu kartona

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2008. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
ja mislim da on osim što voli aute to više kupuje kao investiciju,netko ulaže u nekretnine,netko u aute,možda je odlučio zaradit na svom hobiju,u zg vlasnik martimexa skuplja antikvitete,čovjeku je to strast ali i vrijedna investicija.

Teško da će ikada ijedan auto vremenom dobiti na vrijednosti kao nekakva nekretnina ili plac.

Pustite čovjeka da se gušta....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2008. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da si imam love kupit takav auto stalo bi mi do mišljenja sugrađana(o kupovini-vožnji) isto kao i do gledanja Big Brothera

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.09.2008. 12:47 
Naslov:  Re: Osječki bogataši
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kak sam ja sretan čovjek. Ni ne obraćam pažnju i puca mi ku*ac tko šta ima, vozi ne vozi, ja sam sebi najbogatiji čovjek na svijetu, sretna baš ovako kako jesam. A da sam bogata kao oni, pucao bi mi opet ku... , tako da mi je svejedno. Very Happy

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2008. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Arrow


Zadnja promjena: tayllor; 23.09.2008. 13:04; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2008. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
betty je napisao/la: ›
ja mislim da on osim što voli aute to više kupuje kao investiciju,netko ulaže u nekretnine,netko u aute,možda je odlučio zaradit na svom hobiju,u zg vlasnik martimexa skuplja antikvitete,čovjeku je to strast ali i vrijedna investicija.

Teško da će ikada ijedan auto vremenom dobiti na vrijednosti kao nekakva nekretnina ili plac.

Pustite čovjeka da se gušta....


Vidi se da nisi baš upučen u skupe automobile. Evo uzeti ču odmah za primjer mercedes SLR za kojega je navedeno kako ga je naručio-isti takav je kupio Davor Šuker odmah po izlasku toga modela za 2 500 000 milijuna kn-nakon godinu dana prodao ga je nekom rusu za 3 500 000 milijuna kuna-zar to nije dobar poslovni potez!?
Tako će vjerovatno biti za večinu Ostovićevog voznog parka!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: