Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Rad nedjeljom i blagdanom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Podržavate li rad (uz plaćanje, naravno) nedjeljom ili ne?

Da
88%
 88%  [ 16 ]
Ne
11%
 11%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 18


Autor Poruka
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.11.2005. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="deltaos"]
[quote="nevia"]
steam je napisao/la: ›
nevia je napisao/la (Pogledaj post): › da znam ja to! Nisam trgovkinja nego preko studentskog radim u call center-u!


Opaaaa, call girl? Wink



Ne! call girls izlaze kao pratnja na večere i sl. s muškarcima koji si to mogu priuštiti! Mi u call centru razgovaramo s korisnicima i nastojimo im pomoći! ne bih reklamirala firmu, dovoljno se i sami eksponiraju....samo ću reći boju...znat ćeš o kome je riječ.....ROZENO ILI PINK
[/quote]


Baš čudno..čujem da djelatnici u HT-u(roze ili pink) dobijaju uskoro otkaze kao tehnološki višak Crying or Very sad ,a studenti kao ti im rade u call centru..ili si kćer neke face ili je sve ovo naopako i nakaradno.. Rolling Eyes Rolling Eyes
SORRY.Nevia ništa osobno tebi ne zamjeram Embarassed
[/quote]

čuj! Ništa od toga! Pošteno nađen posao! Čista ko suza! Moji roditelji nemaju baš nikakvog utjecaja na nikoga! Tj. nitko su i ništa!

_________________
Beautiful memories hold many treasured days and those days turn into yaers, years into centuries till the eternity
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.11.2005. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

traze se operateri u call centrima po slavonskoj burzi... ocigledno da imaju dost slobodnih radnih mjesta.
uostalom, nije to sam tak raditi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.11.2005. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ixia je napisao/la: ›
traze se operateri u call centrima po slavonskoj burzi... ocigledno da imaju dost slobodnih radnih mjesta.
uostalom, nije to sam tak raditi.


Eto! Vidite i sami!

_________________
Beautiful memories hold many treasured days and those days turn into yaers, years into centuries till the eternity
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deltaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Os i samo Os..
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2005. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="nevia"]
[quote="deltaos"]
[quote="nevia"]
steam je napisao/la: ›


čuj! Ništa od toga! Pošteno nađen posao! Čista ko suza! Moji roditelji nemaju baš nikakvog utjecaja na nikoga! Tj. nitko su i ništa!
[/quote]

A jel ondak rade u HT-ju Question Question Question Laughing

_________________
..i opet DeltaOs.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2005. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nevia je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Nevia, po Zakonu o radu svaki radnik ima pravo na jedan dan odmora u tjednu i nema te sile koja bi te mogla potjerati na posao 7. dan u tjednu. Inace, reci mi... da li radis kao trgovkinja ili nesto drugo? Imam pri ruci Zakon i na dispoziciji osobu koja se bavi radom, pa....

da znam ja to! Nisam trgovkinja nego preko studentskog radim u call center-u! e a slobodan dan sam iskoristila u subotu! uostalom kad radiš preko stuca čisto sumnjam da vrijede ista pravila igre kao i za ostale ReadThatFuckingManual
Ali zahvaljujem na interesu

Vrijede, naravno da vrijede. A koliko se postuju, to je sad neka druga prica... kao kad nedjeljom radnici idu sefu stavljati crijep ili seliti namjestaj, a ovaj im zavrti cevape i jadnici misle kako ih je pocastio na njihov neradni dan. Bla bla, truc & vau u vjetar.... znas vec....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2005. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Zamisli da "Steficu" stave na mjesto u ADSL call centru, a zena jedva da zna nabrojati sastavne dijelove racunala (televizor, kutija, mis i pisaca masina)...

Khm, Stefica(TM) je najcesce u vjecitoj fazi trazenja prednje strane racunala... misu daje sir, a na televizor stavlja heklani milje i ukrasnu pepeljaru Very Happy

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2005. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Khm, Stefica(TM) je najcesce u vjecitoj fazi trazenja prednje strane racunala... misu daje sir, a na televizor stavlja heklani milje i ukrasnu pepeljaru Very Happy

pravi kapitalista, odma stavljas (TM) na Steficu... jel to ona Stefica sto je cistila zahode? ili je to teta ikaca, ne sjecam se...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2005. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="deltaos"]
[quote="nevia"]
[quote="deltaos"]
[quote="nevia"]
steam je napisao/la: ›


čuj! Ništa od toga! Pošteno nađen posao! Čista ko suza! Moji roditelji nemaju baš nikakvog utjecaja na nikoga! Tj. nitko su i ništa!
[/quote]

A jel ondak rade u HT-ju Question Question Question Laughing
[/quote]

Jok! ma kakvi! ma ne moram to valjda 100 puta ponavljati! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2005. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrijede, naravno da vrijede. A koliko se postuju, to je sad neka druga prica... kao kad nedjeljom radnici idu sefu stavljati crijep ili seliti namjestaj, a ovaj im zavrti cevape i jadnici misle kako ih je pocastio na njihov neradni dan. Bla bla, truc & vau u vjetar.... znas vec....
[/quote]

ajme meni! samo bi mi još falilo da idem šefu nosit namještaj! A valjda neće do toga doći! ma vjeruj mi krše se pravila na svakom koraku, počevši od toga da sputavaju našu slobodu izražavanja...naime lik je dobio otkaz jer je poslao mail svima u firmi, zabunom jadničak Neutral a da ne spominjem onu foru sa snimanjem svih razgovora s korisnicima, pa nas preslušavaju i tako dalje i tako bliže...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deltaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Os i samo Os..
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2005. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="nevia"]

ajme meni! samo bi mi još falilo da idem šefu nosit namještaj! A valjda neće do toga doći! ma vjeruj mi krše se pravila na svakom koraku, počevši od toga da sputavaju našu slobodu izražavanja...[/quote]

..pa može se šefu ugoditi i na drugi način.hmm.. Embarassed Embarassed a ne samo crijep nositi...bez sputavanja slobode"izražavanja"... Wink Wink

_________________
..i opet DeltaOs.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2005. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deltaos je napisao/la: ›
..pa može se šefu ugoditi i na drugi način.hmm.. Embarassed Embarassed a ne samo crijep nositi...bez sputavanja slobode"izražavanja"... Wink Wink

jel to is osobnog iskustva... Wink

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deltaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Os i samo Os..
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2005. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
deltaos je napisao/la: ›
..pa može se šefu ugoditi i na drugi način.hmm.. Embarassed Embarassed a ne samo crijep nositi...bez sputavanja slobode"izražavanja"... Wink Wink

jel to is osobnog iskustva... Wink



Arrow PA naravno,ja sam ŠEF,ooo ja sam šef(N.fosili) Cool Cool

_________________
..i opet DeltaOs.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2005. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Kapitalizam je zlo... Globalizacija je opci naziv za okrupnjavanje i sistematizaciju provedbe zla...


Ma ne fantaziraj.
Kapitalizam je najpošteniji od svih uređenja. Zna se kakvi su ljudi, takav im je i kapitalizam.
Ne možeš imati savršen sustav sa govnarima kao što su mnogi među nama.
Globalizacija je jedini način da se nahrane gladni i premosti razlika između bogatih i siromašnih.
Kome će biti podređena, ulagačima ili radnicima, ovisi o utjecaju interesne skupine.
Ne poričem da je danas sve okrenuto ulagačima: pravila Svjetske trgovinske organizacije, Međunarodnog monetarnog fonda, Svjetske banke, ali ljudi se trebaju osvijestiti.
Ne možeš petnaest godina biti ošamućena riba i onda htjeti natrag u žabokrečinu iz koje si jedva otišao.
Ili se osvijesti ili krepaj.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.11.2005. 5:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Kapitalizam je najpošteniji od svih uređenja. Zna se kakvi su ljudi, takav im je i kapitalizam.

pravi kapitalizam je u americi, gdje je vecina (85%) siromasna i radi za mimimalnu platu... u tom istom mjestu (hollywood) panduri pocnu smjenu u cetiri sata ujutro zato da potjeraju prosjake prije nego turisti dodu... pa, mozda bi bilo bolje da se obrinu o svojima prvo a onda o tudima

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2005. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › Khm, Stefica(TM) je najcesce u vjecitoj fazi trazenja prednje strane racunala... misu daje sir, a na televizor stavlja heklani milje i ukrasnu pepeljaru Very Happy


ovako? Smile

_________________
osijek031.com smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ {: : : n0 tHiNk3r b3hiNd tH@ tH0uGht : : :} ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: