Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Josip Broz Tito, zločinac?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2008. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Strašna stvar, ta mogućnost promjene na izborima. Donijela nam je stvarno velike stvari. Evo, Kinezi, koliko znam, isto ne mogu mijenjati na izborima, pa im baš i nije loše krenulo?
Je oni su stvarno carevi...
Jer znaš možda što se dogodilo ministru u kini kada je pronevjerio manju sumu novaca to je bilo nedavno? Neznaš? Smrtna kazna!
Jer znaš što se dogodilo onome tko je za vrijeme Tita odvajao vagone žita iz Belja, krao po Ini...
Osim što znam da je gospon. Đureković zbog otkrivanja pljačke u Ini dobio metak u čelo, za neka sankcioniranja i neznam baš?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2008. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
de molim te @ivice kad si tako pametan a za koga si ti ak nisi ni za Tita,ni za tuđmana,ni za mesketa,ni za sanadera,pa za koga si ti? jesu tvoji ovi s ekstremne desnice?
Nijedni od navedenih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2008. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
a ova tvoja sranja o golom otoku
Evo nešto i sa forum.hr kako to gleda jedan korisnik, da nevadim sada iz jutarnjeg...



Dakle radi se o slijedećem:
Jennie Lebel, židovka koja je prošla torturu njemačkih konclogora završila je na golom otoku zbog vica o najvećem sinu naših naroda i narodnosti, o čovjeku kojeg su Hrvati u jednoj anketi proglasili najvećim Hrvatom u povijesti, o Demokratu i humanistu kako pišu neki nadobudni ljevičari i jugonostalgičari, naravno radi se o Josipu Brozu.
Vic ide nekako ovako:
"Prvaci smo na sajmu cvijeća jer smo uzgojili ljubičicu bijelu tešku sto kila."
E sad bi ja da mi se jave svi ti nadobudni ljevičari, koji tvrde da je bila veća sloboda i demokracija dok je bio Tito nego dok je bio Tuđman, koji Titovu vladavinu smatraju kao svijetlu za razliku od deset mračnih Tuđmanovih godina, neka se jave oni koji stalnu koriste onu "Tuđmanov režim" (što je onda ono ako je to režim), koji kažu da je Tuđman bio diktator i autokrat, a Tito humanist i demokrat, nekja se jave oni koji tvrde da je u jugoslaviji bila veća sloboda nego u današnjoj demokratskoj Hrvatskoj, neka se jave oni koji su glasali da je Tito najveći Hrvat svih vremena, jer iskreno me zanima kako oni misle ovo pravdati.
Kad već povlačim paralelu između Tita i Tuđmana, ispričat ću vic koji sam čuo u HV, od jednog pripadnika HV-a, a on kaže:
"Zašto Tuđman ima kriva usta? Zato što Genscher ima krivi K...c!
Dajte zamislite da je jedan vojnik jna ispričao drugom vojniku jna sličan vic o Titu??
A ovom Hrvatskom vojniku se nije dogodilo ništa, jer za razliku od te katasrofalne države, tamnice naroda, slobode i uma zvane jugoslavija, mi smo živjeli u stvarnoj slobodi i demokraciji za koju smo se izborili na čelu sa predsjednikom Tuđmanom.
Komentare molim...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2008. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Strašna stvar, ta mogućnost promjene na izborima. Donijela nam je stvarno velike stvari. Evo, Kinezi, koliko znam, isto ne mogu mijenjati na izborima, pa im baš i nije loše krenulo?
Još samo nešto o kinezima...
Mislim da je nepotrebno uspoređivati jedne radne navike prosječnog Kineza i jednog prosječnog Hrvata.

Ja sam pričao da kod Tita ambicioznima nije bilo mjesta, ja nigdje nisam rekao da ljenčine kod Tita nisu uživale.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2008. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da Felt to je ono što sam zamjerio Justice, a to je da odmah počinje spiku o Tuđmanu, a on nije jedini obnašao vlast poslije Tita.
Vjerojatno iz istih pobuda kao i Justice ti Felt također predpostavljaš da sam ja Tuđmanoljubac?!
Sorry razočarat ću te, ali ja samo dajem komentare o vremenu poslije.

I još nešto one komentare o stavljanju na ignore listu ... Nevidim ništa posebno u njima, več sami ih doživio, te neznam koga si s time htio impresionirati?
Jednostavno se iserem na takve komentare!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.09.2008. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je @ivice još jedan vrhunski tekst si prenio,izreću samo bla bla bla...
a što se tiče fantastične demokracije za vrijeme frnje pa tu ću se samo nasmijati,jer sam ju živio.
a za Titino doba zbilja neznam,rodio sam se godinu prije nego što je umro al znam jedno,ono što su mi starci pričali nema veze s tim tvojim glupostima.
e da u tom tvom prenesenom tekstu piše da su HRVATI proglasili Tita za najvećeg hrvata,mislim šta to treba značiti-da su to sve udbaši i kosovci,he he...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2008. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
je @ivice još jedan vrhunski tekst si prenio,izreću samo bla bla bla...
a što se tiče fantastične demokracije za vrijeme frnje pa tu ću se samo nasmijati,jer sam ju živio.
Opet samo Tuđman, vjerovao ili ne i sada još živiš i ovo je vrijeme poslije Tita.

Žao mi je ali ja odustajem, nemam ni ja više snage...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2008. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Op, a ova tema je još uvijek aktualna? Laughing

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2008. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: