Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbili mu zube zbog Hajdukove pjesme

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Tinus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2008. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
znači, posve je prirodno da ćeš dobiti po pički jer si krivo obučen ili imaš loš naglasak kao što je posve prirodno i jesti ljudsko meso. sve skupa to je kauzalitet kojeg treba zadržati?! osijek031.com smile svašta.
e da panduri i roditelji doma rade svoj posao ne bi bilo niti razbijenih koševa, glava, stakala... možda bi jednostavno bilo korisnije kada bi se pročitala koja knjiga u životu, posjetila knjižnica ili kazališna predstava, poštovalo tuđe, a klonilo se opravdavanja vlastitih propusta i anomalija u zajednici drugim ljudskim skupinama koje doslovno žive u kamenom dobu...

ni sam ne bi bolje sročio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tinus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2008. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la: ›

Ok, parafrazirat ću još jednom, budući nisam mislila ni na to da nije njegovo pravo pjevati Smile
Ako negdje u prašimi Amazone postoji pleme koje jede ljudsko meso i ti dobro znaš da je tako, imaš apsolutno pravo i slobodu otići prošetati po njihovom selu. Ali ako to napraviš (i najvjerojatnije budeš večera) onda si jednostavno glup, iako ti nikakav zakon nije branio da se tamo šetaš..
Primjer br. 2. Ako je vani minus 17 stupnjeva, tvoje je prtavo izaći na ulicu u kupaćim gaćama, ali je vrlo vjerojatno da ćeš pritom dobiti upalu pluća... Možda se sada kužimo. Ne govorim o ničijim pravima niti o zakonu, u prvom postu sam napisala da mi je to što se dogodilo ružno. Govorim o predviđanju i vjerojatnosti posljedica. On, da je imao imalo mozga, znao bi što će uslijediti nakon glazbenog broja koji je isplanirao..

i opet ne vidim nikakvu poveznicu u tvome parafraziranju sa ovim događajem. jedino s čime se slažem je da svaki postupak ima posljedicu. ali uspoređivati kanibale iz Amazone i vremenske nepogode sa "civiliziranim" ljudima je jednostavno smiješno.
prije par mjeseci onaj neki novinar je dobio batina prilikom slikanja nekih cura kako plaču nakon utakmice. i tamo opet hrpa ljudi sam si je kriv, provocirao je, izvlačio se i neki njegov prljavi veš od ranije.
ima još primjera nebrojeno.
žalostan je način na koji se nasilje počelo opravdavati optuživanjem žrtve za provokaciju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RiPeR
Offline
Ukupno postova: 117
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.09.2008. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › uuuu
a zamislite da netko u nekom cajkaroškom klubu zapjeva neku tonsonovu


Pa u Q clubu prije fajrunta se pušta Thompson Škoro Prljavo kazalište, ništa čudno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2008. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stoka_unleashed je napisao/la (Pogledaj post): › Imao sam dojam da imaš ipak malo bolje intelektualne sposobnosti kad ovo....stvarno ne shvaćam šta si se ti kao i neki drugi tu uzgraktali kak svako ima pravo na ovo na ono na......pa nek ima to pravo al misliš da je onog idiota koji ga je ispi*dio briga za njegova prava....pa daj shvati nitko ih ne opravdave....već se iznosi realno stanje stvari... a to je da se tih idiota neš riješit lamentiranjem svojih prava i jedino što ti preostaje logično je izbjeći takvu situaciju...a svaki iole pametan čovjek je to u stanju napravit


Našlo se onih koji su rekli da je opravdano dobio batina, oni koji bi to i sami učinili.
A ti koji to ne opravdavaju nego iznose činjenice to kažu tako hladno.
Zato i je grad u kurcu, zato što svi sve vide, a boli ih kurac il se ustrtare kad mogu nešto napraviti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2008. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tinus je napisao/la: ›
čitam komentare pojedinih osoba i užasavam se
čovjeka skoro ubili jer je pjevao pjesmu od kluba za koji navija i koji voli. sletilo se 5 idiota i skoro ga ubli. skakali su mu po glavi dok je nepomično ležao na podu i za kraj mu razbili bocu o glavu dok je isto tako nepomično ležao na podu.

strašno kakve ste komentare napisali. nedo bog da se nekom od vas tako nešto dogodi.
provocirao je. čovjek je pjevao pjesmu u slobodnoj zemlji u kojoj, koliko se sjećam, postoji sloboda govora. neka pjeva. NITKO mu to ne može i ne smije zabraniti.
kakva racionalizacija. sam je to tražio
i žena koja se izazovno obuče i bude silovana i ona je to zaslužila jer provocira. netko je nekog krivo pogleda i razbiju ga. tako mu i treba kad je provocirao. vidim kako razmišljate. i kakve veze ima što je dan prije utakmice.
fuj
umjesto da se osude napadači, pljuje se po jadnom dečku.
i opet ponavljam, nedo bog da se vama nešto tako dogodi jer je hrpa primitivnih idiota procjenila da ste ih svom radnjom isprovocirali

Tinus je napisao/la: ›
e svašta. pa dok ima takvih koji misle poput tebe živjet ćemo u prekrasnom svijetu. koliko imaš godina? po razmišljanju zaključio bi jedno 16-17. ima još vremena da odrasteš i shvatiš neke stvari. na utakmice ne idem. hnl me uopće nezanima. kokošarska liga koju pohode kvazi navijačke skupine koje pod navijanjem smatraju vrijeđanje, tučnjavu i uništavanje tuđe imovine
@moira ovo o pijanstvu nema nikakve veze s ovime. onaj ko pijan sjedne za volan PREKRŠIO JE ZAKON i zato postoji policija koja bi to trebala sankcionirati. pjevanje pjesme nije nikakav prekršaj nego pravo pojedinca

ja tu pjesmu uopće ne smatram provokacijom. provokacija bi bila da je išao okolo vrijeđao i maltretirao ljude. a ni onda nebi našao pod zgodno riješenje da ga 5 ljudi skoro nasmrt pretuče


Nitko nije rekao da on nema pravo govora. I da, ljdui koji sjednu pijani za volan krše zakon, i policija rjesava. Ali ovo nije rijesila policija nego hrpa ljudi koji se, pretpostavljam, ne opterecuju glupostima kao sto su osnovna ljudska prava.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2008. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma to je sve jadno.kupim dres od hajduka koji ne bi smio nositi po osijeku samo zato da ne dobijem batine?jadno!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlajaOS
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.09.2008. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
ma to je sve jadno.kupim dres od hajduka koji ne bi smio nositi po osijeku samo zato da ne dobijem batine?jadno!!!


bravo..trebale su ti 4 stranice da skontaš .. ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.09.2008. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nosi hajdukov dres na zahod!!!!To bi svima preporucio!Garantirano bolja probava!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.09.2008. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam čuo da levatu to nije prvi puta što provocira nego je uglavnom on bio u ulozi štemera, pa ga sad iznenadilo što i on može dobit batina, a eto slučajno je provocirao....inače nisam za nikakav oblik riješavanja razmirica nasiljem, ako se već mora onda po starom jedan na jedan pa ko koga. Ovo preseravanje s kukavičkim napadima 3,4 na jednoga to je dno dna...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2008. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.09.2008. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
želimo li ovakvo što u Osijeku?
http://www.index.hr/vijesti/clanak/zagrebe-zasto-stitis-ubojicu/401073.aspx

Ne, ali će se najvjerojatnije dogoditi.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.09.2008. 2:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la (Pogledaj post): › ma to je sve jadno.kupim dres od hajduka koji ne bi smio nositi po osijeku samo zato da ne dobijem batine?jadno!!!

nosi dres kad god oćeš...samo nemoj u danima kad igraju osijek-hajduk...oni igraju 1 puta u sezoni u osijeku...strpi se ta 2-3 dana i ne nosi ga....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.09.2008. 2:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ovaj lik je budala...šta mu je to trebalo...pjevanje usred tvrđe za vikend kad igraju Osijek-hajduk...odi u beograd i viči "ima snagu zlatnog žita ima oči boje mora,moja zemlja Hrvatska" i to je tvoje pravo...paš vidit šta će ti se dogodit...postoji vrijeme i mjesto kad se nešto radi a kad ne...idi kuć pa pjevaj kolko oćeš o hajduku...al nemoj na javnom mjestu Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2008. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne možeš uspoređivat pejvanje hrv. pjesama u beogradu i pjevanje u osijeku pjesama ikojeg nogometnog kluba

gdje to piše da svi osječani moraju biti kohortaši ili da moraju svi voljeti nogomet

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uvijek me fascinira na koliko se sve načina može nekoga krivo shvatiti..
Jesam li ja igdje napisala da smatram opravdanim što se dogodilo? Čak sam napisala kako mi je sve to skupa tužno. (A usporedbe, btw, inače služe tome da ukažu na zakonitost, a ne na detalje.)
Ali to što nešto NIJE OPRAVDANO ne znači i da NIJE MOGUĆE. Štoviše, vrlo je vjerojatno i on je to dobro znao. Koliko je teško to shvatiti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: