Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Iskustva s Tele2?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2008. 4:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve je to super i bajno. Samo zavisi koliko ljudi imaš na Tele 2. Eto lega prešao s 098 na Tele i kaže nikog ga više ne zove. Jerbo su mu svi ostali na 098. E sad pozivi su jeftiniji ali on sve moram zvati tako da na kraju ispadne isto ako ne i jeftinije da je ostao na 098.
A što se tiče prebacivanja broja mislim da samo možeš prebaciti broj na postpaid. Ali nisam 100% siguran, tako da najbolje provjeriš sam.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.08.2008. 7:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otkako znam za sebe na vipu sam,i onda sam izela simpu zbog toga što je skupo mi zvat sa 91 na 98 i sad uz to dovje imam 2 teleta ...mjesec dana sam na njemu i to samo zbog ovih 1000besplatnih poruka...samo je bed kad ih potrošiš moraš čekati mjesec dana da ti isteknu....ne možeš odmah opet uključiti tu opciju...
i imam prigovor na mrežu..kao sve signele ovo ono primaju a meni 3 dana nije htio slat poruke,mreža bila u kvaru....ja ih nazovem kao oni nemaju ništa s time.....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2008. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koristim T2 već 3 godinu, na pretplati sam i prezadovoljna sam. račun mi nije nikada bio iznad 200 kn, a od kako ga imam ne kroistim fixni telefon. Stavila sam mukte tarifu jer imam prijateljicu u Splitu s kojom se čujem svaki dan, a imamo 1000 minuta besplatno,,,,Zadovoljna sam,,,zapravo nemam što negativno za reći,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2008. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na teletu sam od treceg mjeseca i od tada sama sranja.
prvo su mi prodali los mobitel kojeg sam dva puta nosila na popravak, a cini se da cu i treci.
jucer sam u noci od njih dobila 5 poruka '' provjeru stanja racuna moguce je koristiti jednom u 24 sata. vas tele2'' a da apsolutno nikakve poruke teletu nisam slala.
mreza je nekvalitetna, mob mi je prekidao pozive dok mi tip u servisu nije iskljucio 3G jer rece da mi je mob prenapredan za ovakvu mrezu... alo..?
prije mjesec-dva nisam 6 sati mogla ni poslati ni primiti poruku, za pozive ne znam. na to su se nama korisnicima ispricali, dali 4 sata bespla razgovora koja su 'naplatili' tako sto ja 'potrosenu lovu' od razgovora vidim u provjeri stanja racuna zajedno sa stvarno potrosenim novcem pa si sama moram racunati.
'pokrivamo cijelu hrvatsku'? signal ne doseze ni 25 km izvan osijeka nego ga ili nema ili se mreza zamijeni Tmobileom.
i kakve su to debuloze da se racun moze provjeriti jednom u 24 sata?! ako vip i Tmobile svojim korisnicima omogucuju da provjere racun svaku minutu, onda bi to trebao i tele2! tele je medijskim prostorom posve zasjenio ostale mreze. takvu razvikanost i toliko reklame je potrebno opravdati.
trpit cu tele jos godinu i pol pretplate a onda se vracam natrag na vip. mozda je skuplji, al to je cijena kvalitete.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.08.2008. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam i ja sad prigovora....

prije dva tjedna dva puta u tom tjednu cijelo jutro nisam mogla slati poruke..stalno mi je pisalo greška...i nisam dobila niti jednu sekundu bespla razgovora....
a jučer sam bila u ipercoopu..nekih pola sata....ne da nisam imala jednu crticu signala nego ništa..umjesto tele2 pisalo je nema usluge....
jebeš mi vip uvijek ima signala...sjećam se da sam u zagrebu prije par godina na doslovce vrhu sljemena imala bar dvije crtice dok ostale mreže nisu imale uslugu...
i onda uvaljuju tu foru kao pokrivaju cijelu hrvatasku...moš mislit!!!!

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2008. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam cijelo vrijeme na vipu i uopce ne razmisljam o tome da se prebacim na bilo koju drugu mrezu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.08.2008. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mogu reći sve najbolje o teletu,imam ga od kad se uveo i nikad nisam imao problema s njim,meni netrebaju ta sranja poput mms i takve gluposti,za nazvati i poslati poruku je sasvim ok,koristim neku pretplatu (0.85kn/min) već tri godine i mislim da sam uštedio hrpu para,znam prije za 098 sam kupovao svakih tjedan dana karticu tak da sam se oduševio s teletom

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2008. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aggy@ vidi tele2 kad odeš izvan os nema svoju mrežu već kosiriti vipovi, ali ti možeš slat, primat pozive-poruke po istoj cijeni, osim mms-. za njeg amoraš imati pun tele2 signal

o kvaliteti mobitela i greškama ne mogu ništa reći to je stvar "sreće"

a za ovo da ne možeš provjeriti više od 1 puta stanje računa osijek031.com smile, meni to nikad nije javio, a redovito po par puta dnevno pregledavam

legica@zna se ponekad dogoditi da ne možeš slati prouke, ali koliko uštediš što imaš tele2 ne obazirem se na tu činjenicu

cane@zato ja imam 2-3 mobitela, jednostavno kombiniraš operatore. ali kad sagledaš svoje troškove dosta se snize ako prijeđeš na tele2

**********************************************************
kad sam prvi put sa simpom otišla vna hrvatske bez provjere cjenika poslala sam oko 5sms-ova, došla kući i paffff oko 30kn je bilo dolje
ostala sam šokirana

a sad kad imam tele2 odgovaram i na pozive koje dobivam kad nisam na teritoriju RH, također sms bez beda šaljem jer je dosta jeftin

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.08.2008. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam cijelo vrijeme na vipu i uopce ne razmisljam o tome da se prebacim na bilo koju drugu mrezu.


pa ko te jebe, placaj 3,66 pozive prema drugim mrezama Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.08.2008. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › A što se tiče prebacivanja broja mislim da samo možeš prebaciti broj na postpaid. Ali nisam 100% siguran, tako da najbolje provjeriš sam.


moze se... ja sam se prebacio s 091 ... ista je procedura, a prebacivanje bude za nekih 30tak dana

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.08.2008. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Otkako znam za sebe na vipu sam,i onda sam izela simpu zbog toga što je skupo mi zvat sa 91 na 98 i sad uz to dovje imam 2 teleta ...mjesec dana sam na njemu i to samo zbog ovih 1000besplatnih poruka...samo je bed kad ih potrošiš moraš čekati mjesec dana da ti isteknu....ne možeš odmah opet uključiti tu opciju...
i imam prigovor na mrežu..kao sve signele ovo ono primaju a meni 3 dana nije htio slat poruke,mreža bila u kvaru....ja ih nazovem kao oni nemaju ništa s time.....


ovo za poruke... svi koji su ukljucili 1.7 ili oko tog datuma... imaju jos dan danas za tih 25 kn free poruke... nikakvih mjesec dana se neceka ili sta ja znam sta... svi salju poruke free... samo se vise nemoze provjeriti koliko si poruka poslo Wink


@miss... tele2 se nemoze uspoređivati s tomatom, jer je tomato iskljucivo mereza za pozive, nemaju nista drugo... a s teletom mozes sve sto i s drugim mrezama jedino ako imas tarificu onda nemos nista drugo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.08.2008. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve u svemu ja sam na teletu 2 godine i super sam zadovoljan, jednostavno sam se preporodio. na vipu sam trosio oko 200 kn mjesecno... a evo ove godine sam na racun uplatio 400 kn uz kojih sam dobio jos toliko bonusa (bilo je raznoraznih bonusa zbog kojih sam uplacivao lovu) ... sve u svemu full ok

minuta je 0,49 (+0,25 za uspostavu) ili 0,99 ... poruke su 0,29 ali bilo ih je i po 0,09, sad je ljetni paket bio 25 kn i salji koliko oces (makar su rekli samo 1000... ali moglo se vise slati) itd itd...

bio je jedan kvar prije 2-3 tjedna di je od 9 do 15 bilo nedostupnosve... ali meni je u 2 godine to prvi puta bilo


eto

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2008. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Definitivno su napovoljniji, bio sam na pretplati i na vipu i na cronetu - razlika je vrlo vrlo velika - tele2 je definitivno najjeftiniji.

Jedina zamjerka je pokrivenost - dosta putujem i vrlo cesto se zna dogoditi da nema signala - e to izludjuje (siguran sam da ce se i to s vremenom rijesiti - tako je bilo na pocetku i sa cronetom pa kasnije i sa vipom) !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ficovk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Lokacija: Vinkovci
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.07.2009. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teletina je sad jako dobro pokrivena mreža ja sam se prije mijesec dana prebacio Very Happy prije svega JEFTINO!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2009. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Presao sa Vipa na T2 jos 2006, i sve OK. racuni oko 150-200 kn sto je duplo manje nego Vip bonovi.

_________________
Daj meni Beck´s i njima šta će osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: