Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jesenski i zimski program Club Tufna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Club tufna
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2008. 17:58 
Naslov:  Jesenski i zimski program Club Tufna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao prvo pozdrav svim forumasima i nasim cestim gostima koju nas uvijek podrzavaju njihovim dolaskom i bez kojih klub ne bi opstao medu nasim ''istocnjackim susjedima''!

Club Tufna vas moli za vasu malu pomoc! Naime, pokusavamo prilagoditi nas program u podrumu vama da bi ste se sto bolje proveli, pa bi nas zanimalo koje bi hrvatske, a koje strane dj-e zeljeli slusati ove godine od elektronske glazbe i od
R'N'B & Hip - Hop - a u Clubu Tufna u podrumu?
Stoga slobodno komentirajte da nama olaksatate posao i vama bolji provod Laughing
Unaprijed zahvalno osoblje Cluba Tufna


P.S.Molimo da se suzdrzite od vasih zelja kao DJ Tiesto, Armand Van Helden... Iako bi ih i mi voljeli slusati malo su iznad nasih financija, a i klub sigurno ne bi mogao primiti sve goste mozda jednog dana i bude netko od jacih imena! Hvala

http://www.tufna.hr/


Zadnja promjena: Club tufna; 27.08.2008. 19:51; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2008. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bih da dodje Aphex Twin ili Dj Shadow

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2008. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo pošto vas baš i ne posjećujem (osim u rijetkim nacuganim trenutcima kad moram biti u tvrđi) dofurajte Spliće pod nazivom SymbolOne,znači nisu neke mega zvijezde (malo ljudi uopće zna za njih) znači nisu ni puno para...
SymbolOne-love juice



Zadnja promjena: justice; 27.08.2008. 19:33; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2008. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi volio slušat top listu sa vh1 pod imenom air guitar anthems. bez zajebancije
ne radi se o elektronskoj glazbi ali zasigurno bi napravili veliki posao.
kad bi organizirali jednu takvu večer red bi dosezao do kvea

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2008. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo bi vrijeme da promijenite ofucanu plejlistu koju vrtite već2 godine

ajd malo prošvrljajte po najnovijim stvarima mtv-viva-itd remixi

a dj
tiesto npr.

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Club tufna
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2008. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
bilo bi vrijeme da promijenite ofucanu plejlistu koju vrtite već2 godine

ajd malo prošvrljajte po najnovijim stvarima mtv-viva-itd remixi

a dj
tiesto npr.
ta playlista na koju ti mislis se ne pusta dolje u podrumu,a sto se toga tice pokusati cu utjecati na sefa da se i gore mjuza promijeni s vremena na vrijeme, nista ne obecavam posto sam zaduezn za podrum ali cu se potruditi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2008. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, nisam napisala da je to u prizemlju
ali bilo bi vrijeme da šef okrene ploču

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.08.2008. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ono što se subotom u prizemlju pušta od glazbe je blago receno za ispovracat se! nabacano svega i svacega a udri me lopatom!
što se tice podruma....sjecam se prije nekih 4-5 godina nisi mogao uci dolje koliko je bilo ljudi, doduše onda nije bila Tufna nego Posh ali nema veze, bila sam prošle subote dole negdje oko 1 sat, vjerovali vi ili ne, nas 4 cure smo jedine bile tamo i dj i konobar naravno!obožavam elektronsku glazbu i srce me boli kad odlazim iz Tufne jer nema nikog a ispred Q-a parada cajki i seljacina! neznam šta je razlog tome...
što se tice dj-a....po meni...uvijek dobro došao Vlado aka Young Miller, Marko Felinger, Marko Moree, Miss Sunshine...uglavnom domace lokalne snage!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2008. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se Umom da su domaće snage i više nego dovoljne da se napravi show. I sjećam se kad smo Vlado i ja bili u podrumu da je svaki vikend bio ajme show...ali to su bila neka druga vremena Smile

prizemlje je preloše, 3 pjesme ovog, pa 3 pjesme onog...tipično radijski i tipično bez smisla, umjesto da se naprave polu do jednosatni blokovi da se goste jednostavnije "uvuče" u štih. Međutim, poznajem šefa i ne znam koliko će se situacija u prizemlju popraviti, dok za podrum još uvijek ima tračka nade...

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.08.2008. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e Frost kad ste ti i Vlado palili i žarili bilo je predobro!nema toga više...nažalost....
bilo bi dobro opet skupiti lokalnu ekipicu...da se prisjetimo malo....

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2008. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a fala fala Smile iako su danas u igri neki drugi zvukovi, neki drugi trendovi i neki drugi ljudi...

ali ja i dalje vjerujem da se od tog podruma može napraviti predobro mjesto kao što je nekad bilo, ako se toga uhvati netko tko to zaista želi i ima kako napraviti Smile

evo mogli bi zvati momke iz Beograda, idu pod imenom Audionova i jako jako jako su dobri.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.08.2008. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ha neznam....je istina treba biti netko tko ce sve pokrenuti,ali mislim da današnja cajka generacija prevladava,neznam gdje smo mi....neznam koliko bi se ljudi skupili...malo je dobrih ljudi Smile

baj d vej...sljedeci vikend Valpovo....dvorac Smile Smile
to ce biti kvalitetan izlazak!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2008. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma ako ideš tamo, onda se vidimo Very Happy


a pokret se može napraviti uvijek, samo treba dobra promocija i čvrsta koncentracija na cilj

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranzy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 290
Lokacija: Osijek (CRO)
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2008. 12:07 
Naslov:  Re: Jesenski i zimski program Club Tufna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hey,

evo da se i ja nakratko ubacim u ovu malu raspravu.

Ja sam davno radio u Poshu kao rezident, jos 2003. i 2004. godine. To je posebna prica, koja ide jos prije svega sto se tu naveli. To su bila vremena. Neki se sjecaju. Bilo je krcato do samoga kraja (4h) i kada sam morao napraviti fajrunt, svaki put je bilo doslovno divljanje - 'hocemo jos' i slicno. Ta vremena su zasigurno prosla, iako danas, 5 godina poslije, ne mogu reci da je lose u podrumu, barem sto se tice Sky Fusiona.

Vidim da je dosta vas napisalo da zeli slusati domace snage u podrumu, tocnije osjecke perspektivne DJe. Upravo to se i dogadalo od sijecnja ove godine u podrumu Tufne, pod programom Sky Fusion - Basement Sessions. Jednom mjesecno uz moju malenkost (Marko Felinger) svirao je jos jedan DJ iz Osijeka, iznimka je peti Session, gdje nas je bilo troje.

Mali podsjetnik:


w/ Young Miller

w/DJ Omer

w/ Daniel E

w/ Kole McRay

w/ Delight & Danny

Svaki session je bio odlican, a sto se tice posjecenosti uopce nije bilo problema. Znaci, ispostavilo se da tako i najbolje funkcionira podrum - uz domace snage. Iako ne bi bilo na odmet tu i tamo odraditi nesto sa pokojim 'jacim' imenom. Prednost imaju imena bivse Jugoslavije ili iz okolnih drzava. Ako su neke realne zelje iznesene, mozda bi se dalo nesto tu i napraviti. Al sto se tice Basement Session serijala, najvjerojatnije uskoro nastavljamo, buduci da ste do sada jako lijepo podrzavali taj program.

Oni koji imaju account na Myspace-u, mogu slobodno baciti pogled na galerije sa svih Sessiona u podrumu pa se malo podsjetiti kako je to bilo:

http://www.myspace.com/skyfusionproject



Na kraju bih eto samo htio napomenuti da zaista malo promislite, pa bacite komentar/prijedlog vezano za pitanje dovodenja DJa u podrum Tufne, jer postoji mogucnost da Vam se i zelja ispuni, sto bilo iz regularnog programa, sto iz Sky Fusiona.

Lijep pozdrav,

Marko

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2008. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bih voljela slušati u podrumu više funky house zvukove znači plesnu i veselu glazbu a ne nekakav tehno i jednolične zvukove.
Što se tiče DJ-a svejedno mi je samo nek pušta veselu glazbu,kakva priliči suboti navečer,
koja će naterati ljude da plešu,zabave se i ostanu duže.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: