Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Privatni dermatolog?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
caozhang
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2009. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Može li mi netko iz vlastitog iskustva reći koliko su DiIane35 loše po jetru?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivanica03
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2010. 23:34 
Naslov:  Re: Privatni dermatolog?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trenutno koristim dr.wolff kremu sa 10% AHA,zanima me da li smijem u solarijum ako taj dan stavim neku drugu kremu na lice i odem?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2010. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivanica03 je napisao/la: ›
trenutno koristim dr.wolff kremu sa 10% AHA,zanima me da li smijem u solarijum ako taj dan stavim neku drugu kremu na lice i odem?


NEEE!
Niti u ludilu. Tri tjedna nakon prestanka korištenja te kreme smiješ normalno van (spf15). Sada bi kremu trebala polako prestati upotrebljavati, takve se stvarčice rabe u razdoblju smanjenog djelovanja uva,b zraka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivanica03
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2010. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oki doki,znaci prestajem sa upotrebom .narucila sam vec neku drugu kremu za mjesovitu kozu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivanica03
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2010. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanima me jos sta da li ima neko ko ima probleme za oziljcim aod akni?i,ako ima sta koristi za iste???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ninika
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2010. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ovako, ja sam prije par godina saznala sa Bubalovića, koji mi je preporučio ni manje ni više nego roaccutane. Izgleda da čovjek ne zna drugačije. Nakon toga mi je konstantno predlagao effaclar. Ja sam to jedno vrijeme i koristila, no kada sam skontala da od toga niišt' korisit, počela sam korisiti samo vodu. Nastavila sam odlaziti kod Bubalovića koji mi je čitavo vrijme govorio da to super napreduje, a da paradoks bude još veći, meni je lice izgledalo još gore. Naravno, predložio mi je i drugi puta terapiju roaccutana, ali sam ja odmah odbila. Nedavno sam otišla kod doktorice Ručević, i moram priznati da je žena, za razliku od Bubalovića jako ljubazna. Bila sam kod nje jedno četrdesek minuta, i sve me ispitala: za jajnike, povijest bolesti svojih roditelja ne bi li nešto saznala. To dr. Bubalović NIJE napraivo, kod njega sam bila samo pet minuta:). Uglavnom, dala mi je neke kremice, i moram priznati da već vidim pomake. Reklame mi je da NIKAKO nisam za roaccutane. Zanimaju me vaša iskustva, jel netko bio kod nje, i jel vidio neke pomake?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivanaa
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2015. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pomalo kasnim s odgovorom (vidim da se raspravljalo o dr. Ručević), ali sam ipak odlučila napisati svoje iskustvo, možda nekome pomogne u odluci. Nažalost, ja sam bila jako razočarana nakon svakog svog posjeta njezinoj ordinaciji- puno sam novca potrošila, a nije mi nimalo pomogla, čak mi se jedanput jako pogoršalo stanje, a ona nije htjela priznati svoju grešku. 90% vremena pričala je o svojim osobnim stvarima, a prema meni je bila potpuno nezainteresirana i hladna. Na kraju sam morala pronaći drugu doktoricu jer mi se s dr. Ručević sve pogoršavalo, ali bitno da mi je ispriačala koliko ona pasa ima i čime ih hrani osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lory
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2015. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, da se i ja nodovežem Smile Doktorica je bila ok, ništ posebno, meni nije imala što zezniti jer nisam imala neki veći problem, ali me je šokiralo što mi je ogovarala svoje pacijente- znači, ime i prezime i koju bolest im je lječila. To mi je baš bilo jako ružno, odmah sam počela paziti što ću joj reći jer pretpostavljam da je sljedećem pacijentu tračala mene Sad Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
link777
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2015. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno imam jako loša iskustva s dr. Ručević...
da se razumijemo, kad prvi put dođeš kod nje sve te živo ispita o povijesti bolesti tebe i tvojih i sve to lijepo izgleda na prvu.
No ono što je činjenica da ne zna postaviti dijagnozu, nakon nje i njenih preparata lice mi nikad nije bilo gore.
Neću ići u detalje, samo ću reći da je žena odustala od mene što jedan doktor nikad ne bih smio napraviti. Ostao sam u šoku!
Definitivno nije za nekoga kome treba stručnjak!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
djedovbrk
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2020. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › dr.med.Ivanka Muršić
spec.dermatovenerolog
Osijek, J.J. Strossmayera 14-I kat
Tel 031/28 38 48 mob 098/934 77 11


Na internetu su stari brojevi kontakta dr Ivanke Muršić... Uspjela sam doci do pravog broja - 031/512-423. Narucivanje je od 12 do 14 h. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zipper
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.08.2020. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imate preporuke za kremu protiv akni i spf kremu za kožu njima sklonu? tkđ i protiv crvenih mrlja od prištića?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: