Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pannonian Challenge 2008. report + galerije + video

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2008. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Ljudi, troskovi Pannoniana su preko 200.000 kuna!
Jel netko primjetio novu tribinu, novu blazujku na spravama, novi klavir u parku???
Jel znate koliko T.B.F. trazi da bi dosli u Osijek?
Jel znate koliko je sati volonterskog rada ulozeno kroz sve ove godine?
Ajde ne kakite!


koliko znam grad je dao 120.000 kuna.
Isto koliko znam kt osijek je bio sponzor neke opreme ili nečega sa preko još 10-tak sponzora, a za t.b.f pa prosvjetli nas i reci koliko traže, ja znam tj računam da je ekipa uzela u 2 dana (30 kn po danu puta samo 1000 ljudi * 2 dana pa reklo bi se u grubo sam 60.000 kuna od ulaznica) a koliko znam da su učesnici festivala platili za neku paru, a bome i cuge se tamo naprodavalo(što u parku, što u Vegi), a isto vidim da ni zadnji dan tj. nedelja nije održana što je smanjilo i onako vrlo upitan trošak organizacije, zato ne seri jer i ti si blizu njima pa tu kenjaš bezvezarije. Nego jednostavno recite samo jednu stvar što svi imaju pravo znati di je gradska para? Za drugo me stvarno boli tuki ko i za organizaciju prijašnjih godina, jer grad nije dao paru pa me uopće nije zanimalo što i kako, ali sad mislim da imam pravo znat jer i moj novac je tu! I još jedno pitanje da li ijdena od ovih zvijezda inozemnih ne govori Hrvatski? U biti me čak i boli kita za to koliko je para grad dao(svi ga kradu sa svih strana pa može i ekipa P.C-a) i za sve ostalo nego se osjećam pokraden zbog t.b.f-a i lošeg zvuka a pošteno sam platio.......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.08.2008. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa necu te je prosvjetljavat...
Gradska para je zasigurno opravdana jer bi tu netko puno pametniji i upuceniji od tebe vec reagirao...
Uostalom, ja nemam veze s organizacijom Pannoniana i ne pisem sada ovdje iz bilo kakvih veza i vezica.
Kad vec spominjes KT, zbog njih prosle godine na spravama nije bilo obecane blazujke pa se kontest jedva i odrzao na nekim polu kartonima...
Da, Grad je dao 120.000 kuna za sto se osobno zauzeo dogradonacelnik i jos jedan clan poglavarstva pa upit o potrosenom novcu uputi njima, s obzirom da te toliko svrbi...
Ovo ti je samo paljenje vatre, a da te doista zanima di je lova, pitao bi nekog u Gradu...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tinus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2008. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la: ›
koliko znam grad je dao 120.000 kuna.
Isto koliko znam kt osijek je bio sponzor neke opreme ili nečega sa preko još 10-tak sponzora, a za t.b.f pa prosvjetli nas i reci koliko traže, ja znam tj računam da je ekipa uzela u 2 dana (30 kn po danu puta samo 1000 ljudi * 2 dana pa reklo bi se u grubo sam 60.000 kuna od ulaznica) a koliko znam da su učesnici festivala platili za neku paru, a bome i cuge se tamo naprodavalo(što u parku, što u Vegi), a isto vidim da ni zadnji dan tj. nedelja nije održana što je smanjilo i onako vrlo upitan trošak organizacije, zato ne seri jer i ti si blizu njima pa tu kenjaš bezvezarije. Nego jednostavno recite samo jednu stvar što svi imaju pravo znati di je gradska para? Za drugo me stvarno boli tuki ko i za organizaciju prijašnjih godina, jer grad nije dao paru pa me uopće nije zanimalo što i kako, ali sad mislim da imam pravo znat jer i moj novac je tu! I još jedno pitanje da li ijdena od ovih zvijezda inozemnih ne govori Hrvatski? U biti me čak i boli kita za to koliko je para grad dao(svi ga kradu sa svih strana pa može i ekipa P.C-a) i za sve ostalo nego se osjećam pokraden zbog t.b.f-a i lošeg zvuka a pošteno sam platio.......

apsolutno se slažem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2008. 0:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tyler_durden je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bastro je napisao/la (Pogledaj post): › Isti je novinar u današnjem Slavonskom domu napisao da je svirao i In-sane iz slovenije. Evidentno nije uopće bio na koncertu.




Rijec novinar i Slavonski dom ne idu zajedno ...mozda kvazinovinar.


Griješiš, mnogi novinari iz Agencije (Europa press holding) svoje članke objavljuju i u Slavonskom domu.

Ali stvarno, takav propust može značiti samo da novinar nije bio na tom koncertu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2008. 8:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko truda za pisati, a cifra je svega 120000 kuna. Ovima koji misle da imaju pravo znati kako se troši njihov novac očito nije palo na pamet isto pitati u Unikomu - kad je za uređenje Kapucinske kupio nepotrebnog kamena za par milijuna kuna, pa malo posao pogurao bez pravog javnog natječaja (osim ako je Osijek Koteks jedina firma koja u Osijeku smije konkurirati za poslove građevine), a i to je vrijedno milijune i milijune kuna. Sa 120000 kuna ne možeš organizirati ni poštenu čajanku - pod pretpostavkom da svi koji sudjeluju u organizaciji budu za to i plaćeni - kao u civiliziranom svijetu - kako Panonnian nije priredba humanitarnog karaktera.

Koliko znam, nije bilo previše mogućnosti s razglasom - to iz razloga što se u isto vrijeme održavala dvodnevna manifestacija Osječa ljetna noć, a prilično sam siguran da ta manifestacija košta više od 120000 kuna.

Iznos od 120000 kuna pokazuje samo to da u Gradu Osijeku, uz iznimku Vrdoljaka i Aćimovića (šteta što su u različitim strankama) nema inteligentnog čovjeka - za to bih stavio ruku u vatru. Iznos od 120000 kuna govori i to da Debeli Đap i njegov potrčko Matković neće dati lovu za ništa u čemu nemaju svoj šap, ili na što ih ne natjera Biloš, ili pak na čemu neće biti 2000 novinara da se dečki malo poslikavaju. Pa netko je dobro napisao, nekakava bljuvotina od projekta "brendiranje Osijeka" košta značajno više - tupanima u Gradu - jedino brendiranje koje ima smisla je podržati manifestacije kao što su Panonnian - rijedak slučaj gdje je Osijek (barem zasad) prvi i najbolji u Hrvatskoj i regiji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2008. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel to onda znači da se iznosi do 120 tisuća kuna mogu trošiti kako se ko sjeti jer netko drugi krade puno veće iznose?
tko kaže da nas ne zanima kako se troši Unikomov novac?

ovdje nitko od nas nije rekao da je panonian loš, da netko krade novac i slično već da nas isključivo zanima na šta je novac potrošen.ako je taj novac javan i troši se na način kako je to zakonom predviđeno ne vidim razloga da itko išta skriva.
eto čovjek je lijepo napisao koliko su nagrade, TBF nije sigurno ispod 20 milja + ostali bandovi i dođe se do velike cifre i to poštujem i ne vidim razloga da se spuštamo na retoriku političara i govorimo kako je 120 milja kikiriki lova.
kamo sreće da panonian jednog dana ima proračun milijun kuna i da imamo park ko srednjika velik i da se održi neko veliko natjecanje kod nas i budemo na evrosportu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2008. 9:22 
Naslov:  Re: Osječki novinarski bullshitovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ej narode... jel tu netko promašio temu? Nije li ovo topic o tome kako kvalitetno rade novinari, što i kak pisu, a ne kako je potroseno 120000 kuna?
Sto se novinara tice - najbolje je poslati im obavijest i najavu koju mogu samo copy u svoj clanak - oni sretni, ne moraju na teren, organizator sretan jer je sve tocno napisano!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2008. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dodano...

Vega - Debeli precjednik [prosidba/Farmersko srce], 24. kolovoza 2008. [by Chule]

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2008. 3:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Update: 2008.08.30.
Dodano jos fotki u Galeriju 031 - by Circa:

Galerija 031: Pannonian Challenge 9 [skate + BMX street] - [dani #3 i #4]

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: