Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svjetsko prvenstvo u rukometu (Osijek=sramota)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.01.2009. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

reko ja. ne treba nama ništa dat Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2009. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Ima i neki u Osijeku!
Drugo je varaždinski gdje su makedonci, ali kad prikazuju sliku iz nekog šatora ispod piše Osijek

Pa jel nije neki sator neposredno uz dvoranu? Desno pokraj blatne ulice, pa pokrajk drugog kokosinjca lijevo...
Mislim da je tamo...
upravo tako, odmah ispod onog rugla od stadiona. al navijači su navijači i njih boli kita sve dok ima ćevapa, pljeski i vopija. kad već imamo rukomet mogli smo komotno oko dvorane organizirat i svjetsko prvenstvo u umjetničkom klizanju i hrvanju u blatu. gospodine prnjat, koji se svaki dan slikate u dvorani, gdje ste? koje je vaše objašnjenje?

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2009. 15:09 
Naslov:  Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu (Osijek=sramota)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakav je to blamaže bila kad je Hassan Mustafa bio u Osijeku ? Jel istina da su mu ponudili svinjetinu i rakiju?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2009. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boli me q.
znam samo da su potrošene pare od kredita za nove jebene dvorane dok neki nemaju niti za kruh, djeca nemaju škole koje mogu pohađati, studenti fakultete, ljudi kopaju po kontejnerima za plastičnom bocom ili starim kruhom...

jebo vas rukomet sve skupa!

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.01.2009. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Kakav je to blamaže bila kad je Hassan Mustafa bio u Osijeku ? Jel istina da su mu ponudili svinjetinu i rakiju?



istina je,u jednu ruku nisam ništ drugo ni očekivao al opet ovo je prestrašno da muslimanu serviraš svinjetinu,
žalosno je što se potrošilo toliko novaca za ništa,i da ćemo mi svi još 20-30 godina plaćati za tu glupost od prvenstva,
mislim da je Tomić to u subotnjoj kolumni najbolje opisao

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.01.2009. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro je osijek prošo
ovi purgeri neznaju dvoranu složit kako treba

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.01.2009. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e d aje netko nogu slomio, alaja bi bilo graje

a htjeli stopirat utakmicu zbog uvjeta na terenu ili zbog toga jer su gubili osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2009. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Circa jel znaš možda odgovore na pitanja u postu iznad tvoga? Smile

Ispadne da su sva pitanja suvisna, jednostavno trebamo prihvatiti cinjenicu da smo cobani...


Pa čekaj, ako su drugi kafići radili, kako onda konkluzija da SMO čobani? Valjda su konobari u tom kafu čobani, ili gazda, a ne svi ostali?

A u vezi ostalih komentara: ako je i bilo stvari zbog kojih smo se osramotili, i one imaju svoju ulogu za ubuduće.

Jedni se bune da je bilo premalo, drugima je previše i misle da se nije uopće novac trebao trošiti... Treći su u postu od 2 ekrana elaborirali što je trebalo napravit, a s obzirom da su puni ideja, mogli su bar nešto od toga napravili, pa bi i zaradili (govorim ovo bez ironije).

Više radit, manje pit, i još manje laprdat po forumima. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.02.2009. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je drago da se, nakon masovnih izdrkavanja na temu podloge koja je popucala, javio i oglasio čovjek kojemu je to posao i čime se bavi većinu svog života.


Žarko Vučković se već 20-ak godina bavi ugradnjom sportskih terena po cijelom svijetu, vlasnik je tvrtke Nika Sport, a osim toga surađuje sa tvrtkama koje se bave istom djelatnošću. Vučković glavnog krivca za cijeli problem oko podloge vidi u Svjetskoj rukometnoj federaciji za koju kaže da prvenstveno gleda kako sklopiti što bolji ugovor, a ne kako omogućiti rukometašima najkvalitetnije uvjete za odigravanje utakmica.

Treba napomenuti kako je i Davor Dominiković nakon jučerašnjeg polufinalnog ogleda izjavio da se velik broj igrača protivi ovakvoj podlozi te da bi bili najsretniji da igraju na parketu. On je također prozvao IHF rekavši da gledaju samo financijsku korist.

"To se moralo dogoditi jer je to u naturi podloga u rolama. Naime, te se podloge spajaju na svakih 1,5 metara koliko je širina rola i to su rizična mjesta. Ukoliko se dobro ne zavare i obrade, mora doći do pucanja. Šteta samo što se to dogodilo u Zagrebu i žao mi je da se to dogodilo firmi Gerflor koju cijenim i poštujem", kaže Vučković.

"Možete zamisliti kako je to kad 15 tisuća ljudi u dvorani skače i znoji se. Dolazi do zagrijavanja zraka koje može uzrokovati nekontrolirano rastezanje PVC podloge i pucanje na šavovima. Ili zamislite kakvo je opterećenje na tu podlogu kad, primjerice, doskoči Igor Vori koji ima 110 kilograma."



Podlogu je proizvela firma Gerflor, a hrvatski zastupnik te tvrtke tvrdi da je do poteškoća došlo jer se organizatori nisu držali uputa i savjeta.

"Odgovornost je na proizvođaču i njegovom partneru, a tvrdnja da održavanje nije bilo u skladu s uputama je smiješna jer za vrijeme tako velikih priredbi svaki isporučitelj ima svoje ljude u dvorani i ništa se ne može raditi bez njihove suglasnosti. Ukoliko nisu imali svog čovjeka u Areni, to je njihov propust."

Vučković kaže da su tzv. monolitne podloge puno bolje i da s njima nema ovakvih problema.

"Stalno upozoravam da se sa podlogom poput one u Zagrebu može doći do pucanja. Rješenje su monolitne podloge koje su praktički u jednom komadu i s kojima nema ovakvih problema. Ili monolitne podloge ili parket."

Kao glavnog krivca za bruku koju smo doživjeli u očima svjetske javnosti Vučković je naveo IHF.

"Odgovornost koja se želi prebaciti na organizatora ili vlasnika objekta je samo jeftin pokušaj da se pozornost skrene s pravih razloga. Prvenstveno je odgovornost na IHF-u koji zaslijepljen marketinškim i sponzorskim ugovorima odabire samo onaj proizvod koji donosi više novca, a ne onaj s boljim tehničkim karakteristikama. To je uobičajena praksa svih sportskih federacija i mi se stalno borimo protiv toga", zaključio je Vučković.

Marko Pavić // www.index.hr
Foto: Pixsell

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2009. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
"To se moralo dogoditi jer je to u naturi podloga u rolama. Naime, te se podloge spajaju na svakih 1,5 metara koliko je širina rola i to su rizična mjesta. Ukoliko se dobro ne zavare i obrade, mora doći do pucanja. Šteta samo što se to dogodilo u Zagrebu i žao mi je da se to dogodilo firmi Gerflor koju cijenim i poštujem", kaže Vučković.
"Možete zamisliti kako je to kad 15 tisuća ljudi u dvorani skače i znoji se. Dolazi do zagrijavanja zraka koje može uzrokovati nekontrolirano rastezanje PVC podloge i pucanje na šavovima. Ili zamislite kakvo je opterećenje na tu podlogu kad, primjerice, doskoči Igor Vori koji ima 110 kilograma."

Moralo se dogodit? A zašto on nije prije na to upozorio? Nije znao da će dvorana bit puna kad igra Hrvatska? Nije očekivao da će Vori igrat?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2009. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

srebro... osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2009. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
srebro... osijek031.com smile osijek031.com smile
Neka, dovoljno je i to... Zna se tko bi bio zlatan da nije nekih sila....
Iskoristio bih odmah malo mjesta na ovom forumu i bio među prvima koji čestita Dancima pobjedu u finalu svjetskog rukometnog prvenstva 2009.

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.02.2009. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam samo čemu taj kompletan negativan stav prema drugom mjestu.

Pa to nije izgubljeno zlato, to je osvojeno srebro. Je li itko svjestan koliko repki bi radije bilo na mjestu naše repke nego na svojem? Svi osim Francuza.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2009. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Je li itko svjestan koliko repki bi radije bilo na mjestu naše repke nego na svojem? Svi osim Francuza.

ostali nisu bitni kada ti nedostaje taj jedan jebeni korak.
a sa uloženih 3,4 milijarde kuna trebali smo ne imati osigurno prvenstvo nego i sudije na vlastitoj strani! mogli su slovenci, mogli su švabe, trebali smo i mi.

sramota.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2009. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam da je ovo srebro osvojeno i da su nasi rukometasi ulozili jako puno truda ali nesretan sam jer znam da smo mogli,da smo bolji i trebali smo pred domacom publikom osvojiti zlato.neznam nekako narodi i slavi i pjeva se ali meni to nije to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: