Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svjetsko prvenstvo u rukometu (Osijek=sramota)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ymarko
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2009. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la: ›
U svakom slučaju ovo svjetsko prvenstvo će biti odlična promidžba za naš grad i prilika da se neke stvari pokrenu, jedino me bine što nisu baš uredili okoliš oko dvorane, a valjda će i tu nešto riješiti iako je svjetsko za cca 7 dana.....

hehe oće oće kako neće (što bi rekao cigo)
svaki dan hodam ali nigdje u gradu ALI _NIGDJE nisam vidio nikakav rekvizit ili nesto slicno da me podsjeti da JEBENO PRVENSTVO POČINJE ZA 6 dana !!!???
jebemti gradonačeline i dogradonačelnike načelnike i ostale pijavice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2009. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Plakati su all over the place.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silva50
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.01.2009. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la: › Plakati su all over the place.
ymarko je napisao/la: ›
mariox je napisao/la: ›
U svakom slučaju ovo svjetsko prvenstvo će biti odlična promidžba za naš grad i prilika da se neke stvari pokrenu, jedino me bine što nisu baš uredili okoliš oko dvorane, a valjda će i tu nešto riješiti iako je svjetsko za cca 7 dana.....

hehe oće oće kako neće (što bi rekao cigo)
svaki dan hodam ali nigdje u gradu ALI _NIGDJE nisam vidio nikakav rekvizit ili nesto slicno da me podsjeti da JEBENO PRVENSTVO POČINJE ZA 6 dana !!!???
jebemti gradonačeline i dogradonačelnike načelnike i ostale pijavice.


...slažem se...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malisha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 378
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2009. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bi npr one velike spužvaste prste Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dark
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2009. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gdje su im sad ti silni novci da uluže preko prvenstva u promiđbu grada lažljivci:HNS,SDP,a najviše HSP

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ćuka-Beketinci
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2009. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ć se probat uvuc u dvoranu kako god znam...dolazim s 3 tamića puna beketinčana..manda sredila neke trube..ja radim zvečke...stipa pravi neke bubnjove on ce mlatit time..hekla stana i neke obleke sa kockicama.. iz hungarie mi javila štefica da oni dolaze u velikom broju..nije mi htjela ni rec kolko je velik taj broj..

_________________
... i več me tamo tjeli mlatit'! Sad osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.01.2009. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je osijek u organizaciji nikakav...osim sto se u tvrđi vidi da je i kod nas prvenstvo.....u zagrebu i ostalim gradovima na svakom čošku zastave ili plakati...i ajme se osjeća u zraku da prvenstvo počinje uskoro i isćekuje se bas kako treba...a kod nas samo u tvrđi nešto....gdje su zastave sto su trebale biti povjesane po gradu i druge stvari...mislim užas....čast onima koji su se potrudili da bar Ima NEKIH ZANIMLJIVOSTI za "goste" i organiziranosti...jer ovo se jednom dešava i tko zna kada opet....mislim da bi u ova 3 dana trebali nesto poduzeti u vezi kičenja i uređenja grada da se osijeti u zraku da je svjetsko rukometno prvenstvo i da se pokazemo...jer kako kazu ...SLAVONCI NAJBOLJE PARTYAJU....I DOČEKUJU GOSTE...PA ONDA GRADE PONUDI IM BAR NEZABORAVNE DANE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2009. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nevjerovatno, problem je to što u Osijeku evente stalno organizraju isti ljudi (one dvije agencije Claritas i Noktua) kojima je vrhunac ponude i zabave postavljanje drvenih kućica i dijeljenje rakije.

Neorganizaciju sp-a netko ovdje treba platiti poslom.
Zar je moguće da se tjedan dana (sada i manje) u Osijeku nemože nabaviti maskota SP-a?
Zar je moguće da u Osijeku nije organiziran niti jedan koncert?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.01.2009. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): › Nevjerovatno, problem je to što u Osijeku evente stalno organizraju isti ljudi (one dvije agencije Claritas i Noktua) kojima je vrhunac ponude i zabave postavljanje drvenih kućica i dijeljenje rakije.

Neorganizaciju sp-a netko ovdje treba platiti poslom.
Zar je moguće da se tjedan dana (sada i manje) u Osijeku nemože nabaviti maskota SP-a?
Zar je moguće da u Osijeku nije organiziran niti jedan koncert?



navodno ce biti koncert neki 20.1......a tko zna.....a po konzumima za gusjenicu i neke stvari traze malo previse.....ajme volim rukomet i trenirala sam ga jako dugo...i dugo trazim dres repkin...al ima samo nogometni dres...to je zalosno...ina kraju sam danas bila u jednom sportskom ducanu i imali su samo 3tj pred prvenstvo dresove..jedan jedini ducan...mislim ono....di uđeš ima za nogomet a za rukomet niš...nemam komentar za ništa...ništ dobro...al idem na finalnu utakmicu jer zivim za rukomet

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2009. 23:05 
Naslov:  Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu (Osijek=sramota)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na službenoj stranici prvenstva "osiječka, osiječke..."...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2009. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Navečer će nastupiti Dado Topić, Prva liga i jedan tamburaški sastav." osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.01.2009. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolje što naš grad može ponuditi.


I naravno, sav ovaj debakl će bit zaboravljen čim dođu izbori.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2009. 20:44 
Naslov:  Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu (Osijek=sramota)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citirajući Radomira Čaćića koji je projekt nazvao rasipničkim, njemački novinar se čudi od kuda siromašnoj Hrvatskoj sredstva za izgradnju šest novih, ultra modernih dvorana.

"Za izgradnju dvorana potrošilo se više od 2,7 milijarde kuna, a kada se uračunaju kamate, ti se troškovi penju na vrtoglave 3,4 milijarde. I sve to u zemlji kojoj vanjski dug iznosi gotovo 90 posto ukupne proizvodnje, a prosječna plaća se kreće oko 600 eura."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2009. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za potrošit novac smo prvaci svemira. Usput nešto i zaradit kad već trošimo(a imamo priliku)? Svašta!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2009. 23:11 
Naslov:  Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu (Osijek=sramota)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Premda je Blanka Vlašić bila oduševljena što će ove godine nastupiti u prepunoj novoj dvorani u Lori, atletski spektakl će se, skoro sigurno, opet održati na dobrim starim Gripama.
Naime, američka tvrtka Global Spectrum kojoj je povjereno upravljanje na deset godina, zatražila je, kako piše Slobodna Dalmacija, čak 40.000 eura najamnine, što je za Atletski sportski klub ipak previše. Organizatori okršaja najboljih svjetskih skakačica ne mogu uz tu cijenu ni na koji način vratiti uloženi novac i tu je, izgleda, priči kraj. Za usporedbu, najam Gripa je također oko 40.000, ali kuna.
Grad je nemoćan, jer dvoranom upravljaju Ameri, koji su dosad najavili stotinu događaja, ali potvrđena su tek dva - spektakl "Disney na ledu" i "Split Auto Show" u ožujku.


Koliko košta najam naše?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: