Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Fontana u kvaru!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gost
Post Postano: 27.10.2005. 7:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Konačno ćemo raskrinkati Grigića

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2005. 7:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="debeli"]
Treba odmah formirat CSI- Osijek, pa snimit tragove, pa ih kojimputerski obradit, pa ustanovit o kojoj se vrsti laste radi i gdje se gnjezdi, pa ju rasčerečiti da vidimo jel ima gripu, jer se zdrava ne bi okretala na trgu. A možda je ožednila pa išla pit vode, a kako ova nije dobro projektirana popustila je središnja rešetka.
Dajte ljudi ovo nije slučajno, očita je namjera bila uništiti nešto što je lijepo. Srbi su nam prvo maznuli nacrte instalacija, pa su probali granatama shebati trg, sada ga oće uništiti busevima. Jel konta neko da oni imaju nešt protiv našeg trga. osijek031.com smile
[/quote]

Ha ha:-)

No htjedoh nesto drugo reci.
1. Sram ga bio! Kako moze tako sto napraviti? Mi smo taj trg cekali jako jako dugo.
2. Mozda se covjek zabunio, usao u pjesacku zonu (kakav je to nepismen vozac) i htio se okrenuti pa nije ni primjetio sto je napravio? No, to ga ne opravdava.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2005. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad kad je prolšlo 24 sata i sve se malo ohladilo predlažem eutanaziju krivih, odgovornih i prozvanih. jednu bezbolnu ptičju eutanaziju zavrtanjem vratova, mlaćenjem kolcem ili kalibrom .22

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2005. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Nemrem vjerovat, sinoć na vijestima STV-a. Murjak otjero klinca s trga jer se ovaj za*ebavo s avionom na daljinski po trgu. Malo je to nanerviralo penzionere, pa ovi zvali policiju da se neki klinac voza po trgu s avijonom osijek031.com smile
Onda je došo interventni cipelić osijek031.com smile i oborio letjelicu, i uskratio maloljetniku ustavno pravo uživanja glavnog gradskog trga. osijek031.com smile


I TI TO nisi UFOTKAO?!?!?!

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 27.10.2005. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="RKL"]
A kak' će Đapan držat predizborni skup za slijedeće izbore na tom trgu?
Neće to izdržat teret tolke mase ljudi.
[/quote]
neće to izdržat ni teret Đapića samoga.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2005. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › sad kad je prolšlo 24 sata i sve se malo ohladilo predlažem eutanaziju krivih, odgovornih i prozvanih. jednu bezbolnu ptičju eutanaziju zavrtanjem vratova, mlaćenjem kolcem ili kalibrom .22


Ja i dalje stojim iza onog obećanja.
Popust za grupne i organizirane eutanazije, može i uz karaoke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
captain_banana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2005. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

100% je napisao/la (Pogledaj post): › Pa ti srbi su stvarno psi,zamisli sada dali je to namjerno napravio?!
OSOBNO MISLIM DA JE TO DJELO SAVJESNO I SMISLJENO NAPRAVLJENO OD TOGA VOZACA SRBINA NAMJERNO!!


ccc...vidiš ti te Srbe..kako oni uvjek nađu di su Hrvati najosjetljiviji pa po tome udaraju. samo se pitam što je sljedeće...možda oni ružni monoliti na trgu Slobode Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2005. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

captain_banana je napisao/la: ›
ccc...vidiš ti te Srbe..kako oni uvjek nađu di su Hrvati najosjetljiviji pa po tome udaraju. samo se pitam što je sljedeće...možda oni ružni monoliti na trgu Slobode Smile


U njih ce se zabiti avionima. Osjecki 9/11... ;-) Buduci da se kod nas datumi malo drugacije pisu, a sudnji dan dolazi... sugradjani, pripazite! Pogotovo vi koji zaboravljate popiti tablete... ;-)


A kakvih se sve zavjera covjek nacita, pa to nije za vjerovati... Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 28.10.2005. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jasno je da srbinu treba naplatiti sav popravak, ali mi nije jasno zašto se svi prave blesavi kad postoje i očevici. Lik je prespavao u Centralu, zna se i da je nosio prugastu majicu, možeš pitati svakog konobara kako izgleda, a na recepciji uz ne puno truda može se dobiti ime i prezime. Samo vjerojatno je već digo sidro iz Hrvatske. Trebali smo ga onda lapit na granici i nema u srbiju dok ne plati štetu. Pa nek proda autobus, kuću boli me k. šta samo nek nadoknadi štetu i zabranit mu ulazak u Hrvatsku doživotno. Svinja jedna.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2005. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A na STV-u navodno sinoc rekose da uopce nije Lastin bus i da se ne zna koji je.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vozac busa
Post Postano: 28.10.2005. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ja sam sjebao stvar i jako mi je zo zbog toga....mala mi je ispod volana pljugala i jebiga nisam mogao stat....i taman kad sam skuzio, kocio sam, tamo vamo,ali kak je sve spricalo i nisam nist vidio, ni di je fontana ni nista...i ono bum, tres i gibaj i to je ukratko to...jebiga...trazim oprost..inace obavijest svim brzim detektivima - radim u gpp-u...i mi vec godinama u sitne sate kratimo put preko trga do remize...jebiga navike su navike...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
vozac busa
Post Postano: 28.10.2005. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zajebancija naravno.....ali cinjenica je da su gpp-ovci oduvijek kratili preko trga....ako treba dokaz postoje cak i fotke od prosle zime na kojima je u 5 ujutro snimljene bus koji se spucao...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
hahah
Post Postano: 28.10.2005. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je kada grad da 500 000 kuna za videonadzor, a kupe se kamere po 100 000 a ostalo sebi u djep! zasto ne bi kad se moze!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hamster
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2005. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
to je kada grad da 500 000 kuna za videonadzor, a kupe se kamere po 100 000 a ostalo sebi u djep! zasto ne bi kad se moze!


Ma daj, pa ameri imaju losije fotke sa satelita pa to tamo daju nekom maheru za racunalom koji ti obradi sliku i vidis boju ociju, etiketu na kosulji ili kakav prsten osoba nosi. Tako je bar na filmovima. Laughing

Drugo, ako taj maher nesto i moze napravit to ne radi za saku spica i tapsanje po ramenu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.10.2005. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la: ›
A na STV-u navodno sinoc rekose da uopce nije Lastin bus i da se ne zna koji je.


Nemam pojma možda je dezinformacija ali ja čula da se tip javio sam i da mu je kao žao, nije znao da se smije tu proći,a kad je zapeo morao se okrenuti! ako nije istina lažu oni koji su mi rekli ovo!
znala sam ja da nama ne treba ovako skup trg! pa nije žvaka za seljaka!

_________________
Beautiful memories hold many treasured days and those days turn into yaers, years into centuries till the eternity
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: