Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nepodnošljiva buka u Blok Centru II

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.08.2008. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve to dođe, sve to prođe... bezveze dizete galamu

svi smo u istim shit ... neko sad neko prije neko poslje

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddylonglegs
Offline
Avatar

Ukupno postova: 78
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.08.2008. 1:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la (Pogledaj post): › Ah, sjetih se citata kolege Circe...
Odselite se u Donji Pičkovac ako vam toliko smeta, jer nije li ovo cijena urbanog života?


Stvarno ljudi nije uredu da se tak busi i galami dok neki pokusavaju odmarati. Cujte i ljudi koji rade na tim gradilistima zele kad dodju s posla kuci naci mir i tisinu i sklopit oci u miru Bozjem. Naravno da se nema razumjevanja dok se isto ne dogodi tebi. Ja si kontam da ti nemas takvim problema zato i seres drugima. To nije cijena urbanog zivota, cijena urbanog zivota je da se zivi mirno u zajednici, ne smeta drugima i ocekuje da se prema tebi isto ponasa. Preseli se preko puta tog bagera i za tjedan dana ces pjevat drugu pricu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.08.2008. 7:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
sve to dođe, sve to prođe...


tri godine se gradi Eurodom...po noći i po danu...pa gdje je taj dio kad prođe?

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
WalterWolf
Offline
Ukupno postova: 157
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2008. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Živim u centru, točnije na Trgu A. Starčevića, i moram nešto dodati na ovu priču. Tramvaj je glasan al se čovjek navikne i da, to je cijena življenja i stanovanja u centru grada. Također i katedrala, i hitna i policija itd. Sve je to ok, no ovakvi radovi trebaju imati neko normalnije radno vrijeme. Ne interesira me što je netko nabio rok izgradnje dva ili više mjeseci ranije kako bi više zaradio. Nije u redu i krajnje bezobrazno jer ima ljudi koji rade, i istima treba odmor. Neka rade od 7 do 23 sata. To je prihvatljivo, no nakon toga ne. Koliko vas prisutnih je popušilo kaznu za remećenje javnog reda i mira zato što ste sjedili sa ekipom na klupi negdje nakon 23 sata, a niste nešto ni bili glasni?
Čak i do ponoći ću tolerirati, ali sve ima svoje granice

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.08.2008. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

WalterWolf je napisao/la (Pogledaj post): › Koliko vas prisutnih je popušilo kaznu za remećenje javnog reda i mira zato što ste sjedili sa ekipom na klupi negdje nakon 23 sata, a niste nešto ni bili glasni?


nikad... a znalo nas je biti i po 30-35 vani... urlikali smo, zezali se, pustala se glazba, cugalo se i koliko nam je puta dolazila policija ali na kraju nikom nista, nisu nam ni gledali osobne jer su shvatili da stvarno ne bi bilo svrhovito svakog ponaosob provjeravati...

a i kad nas je bilo manje nikad nitko nije dobio kaznu za remecenje javnog reda i mira...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2008. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): ›
WalterWolf je napisao/la (Pogledaj post): › Koliko vas prisutnih je popušilo kaznu za remećenje javnog reda i mira zato što ste sjedili sa ekipom na klupi negdje nakon 23 sata, a niste nešto ni bili glasni?


nikad... a znalo nas je biti i po 30-35 vani... urlikali smo, zezali se, pustala se glazba, cugalo se i koliko nam je puta dolazila policija ali na kraju nikom nista, nisu nam ni gledali osobne jer su shvatili da stvarno ne bi bilo svrhovito svakog ponaosob provjeravati...

a i kad nas je bilo manje nikad nitko nije dobio kaznu za remecenje javnog reda i mira...


ni ja isto, a stvarno izlazim od svoje 14 godine i do prije cca 2-3 godine smo stalno prije zvaničnog izlaska u birtiju zajebavali se po parkićima ili pod dravom, cuganje, zeza i došla je murija milijon pusa ali samo nas opomenu, kažu momci smirite se i to je to, nikad ništ, dobro jednom smo bili ispreturani od glave do pete al oni su bili iz odjela za narkotike Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.08.2008. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemam ja pojma gdje vi živite al vi to tako lijepo o muriji pričate da je to nevjerojatno (znam da je offtopic al nisam mogao da nešt nekažem),ja samo znam dok sam bio mlađi da je murija čim je nekakvo okupljanje odmah pravila razlaz i kraj svake zabave,ak je netko nešt prigovorio odmah je bilo pisanje prijava,dobro u zadnjih par godina su malo normalniji (al samo cipelići,ovi ostali su isti) zato uvijek ACAB...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: