Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zrće ili Miami?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2008. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila na Zrču prije 4 godine i mogu reći da mi je bilo odlicno iako nisam niti jednom raširila noge niti gutala koje kakve supstance. Pedera, kurvi, sponzoruša itd ima svugdje. ne znam zasto ste tak napali Zrče( većina je onih koji nisu bili nikad tamo). Tko voli partyje to je mjesto za njega. Zar niste sretni sto na jadranu ima raznolike ponude, da nema takvih mjesta vjerujem da bi tema bila: na nasem jadranu je dosadno!

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.08.2008. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odgovor na pitanje u topicu: bajer osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dambix
Offline
Avatar

Ukupno postova: 137
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.09.2008. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravo!!!
Elena_Os je napisao/la: ›
Idealna mjesta za iskompleksirane kretenčine, koji iz godine u godinu idu po novu dozu boostanja ega - ludih (lovačkih) priča koje će idućih 365 dana prepričavati sa najboljim frendovima.. jebačine sa prekrasnim, ali isto tako dobro nadrogiranim i pijanim curama koje se ne sjećaju ni broja širenja nogara, a kamoli lica, imena slavnih "ultranenadjebivoodličnih" jebača koji u svome rodnome gradu ne mogu povaliti ni prosječno žesnko biće (čitaj jedino što mogu dobiti je gabor) u svrhu izliječenja kompleksa koji su trajno neuklonjivi ... Rolling Eyes
Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2008. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Elena_Os je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
Idealna mjesta za iskompleksirane kretenčine, koji iz godine u godinu idu po novu dozu boostanja ega - ludih (lovačkih) priča koje će idućih 365 dana prepričavati sa najboljim frendovima..

Bila na oba mjesta i doživjela sve to što pričaš ili bulazniš jer ti je dosadno?

Našao se prozvan ? Ne beri brigu zlusch, niti te poznam, niti znam išta o tebi osim onoga što si pisao na forumu... Wink

Nema veze znamo li se ili ne... samo sam se dotaknuo tvog bedastog generaliziranja oko stvari koje nisi nikada vidjela i/ili doživjela. OK?

Prvom prilikom se zaleti na Pag i odi na Zrće... pa ćeš sama sebe pljesnuti po čelu i skužiti da si po forumu trubila bezveze. Ja sam bio tamo i skužio da je Zrće samo jedna prekrasna jadranska plaža s kristalno čistim morem i par birtija gdje se ekipa dobro zabavlja.

Za Miami ću ti moći reći početkom rujna.

Skoro sam zaboravio na ovaj topic... pa eto, da se nadovežem na zadanu temu - na Zrću je puno bolja plaža i kristalno čisto more. Miami je što se tiče toga bezvezno sranje - more je prljavo, mlako, puno travuljine, dok je sama plaža čisti pijesak.

Ostalo naginje na stranu Miamija... puno više popratnih sadržaja u vidu birtija, restorana i svega ostalog. Parkiranje je u Miamiju 6 kn za sat cijele sezone (od studenog do srpnja), dok je cijena hrane varijabilna i ovisi što i gdje želite jesti, ali opet otprilike malkice skuplje nego kod nas.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2008. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Skoro sam zaboravio na ovaj topic... pa eto, da se nadovežem na zadanu temu - na Zrću je puno bolja plaža i kristalno čisto more. Miami je što se tiče toga bezvezno sranje - more je prljavo, mlako, puno travuljine, dok je sama plaža čisti pijesak.

Ostalo naginje na stranu Miamija... puno više popratnih sadržaja u vidu birtija, restorana i svega ostalog. Parkiranje je u Miamiju 6 kn za sat cijele sezone (od studenog do srpnja), dok je cijena hrane varijabilna i ovisi što i gdje želite jesti, ali opet otprilike malkice skuplje nego kod nas.

ma, batali ti sve to kad majami nema sandru dabo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lalalagirl86
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Lokacija: nebitno
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2008. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

las vegas idem kockat.........

_________________
jednom se zivi to sigurno..................
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2008. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
ma, batali ti sve to kad majami nema sandru dabo!

Fak, znao sam da sam negdje fulao....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.09.2008. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nažalost nisam posjetila niti jedno od navedenih mjesta, pa ću morati dati samostalan sud po pitanju atraktivnih kupališta, i reći - Daruvarske toplice!

joj al sam ga sad iskenjala osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.09.2008. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › Nažalost nisam posjetila niti jedno od navedenih mjesta, pa ću morati dati samostalan sud po pitanju atraktivnih kupališta, i reći - Daruvarske toplice!

joj al sam ga sad iskenjala osijek031.com smile


Bejbe, zaboravila si moju buduću bivšu firmu.
Svi u Daruvar.
Ako nešto mislite kupiti pitajte Circu gdje se to može nabaviti.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.10.2008. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Skoro sam zaboravio na ovaj topic...


Sve se bojim, al' ajd', vjerovat' ću ti Wink

Hoćeš posjetiti i Zrće na bosanski način !?! Wink

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2008. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Skoro sam zaboravio na ovaj topic...

Sve se bojim, al' ajd', vjerovat' ću ti Wink

Hoćeš posjetiti i Zrće na bosanski način !?! Wink

Naravno! Čisto da upotpunim doživljaj i da imam što više materijala za kvalitativnu usporedbu Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SimonaGotovac
Offline
Ukupno postova: 2
Lokacija: višnjevac - šeri viliđ
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2008. 18:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam bila na Zrču al sam u majamiju bila...6mj po amerikama (sad se hvalim Very Happy )
u majamiju je to sve cool, normalno...al ovo na Zrču, rvacka IbiCa ono mislim da nikako....biram MAJAMI

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2009. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oprostite sto vadim temu iz naftalina, ali morao sam. jace je od mene Razz

dakle, svaka usporedba Zrce - Ibiza - Miami je poprilicno stupidna. btw na zrcu se ne odrzavaju partiji i tamo nisu partijaneri vec sminkeri, tabadjije, frajercici i njihova svita, sponzorusice i nekoliko normalnih koju su zalutali zahvaljujuci red carpetu.

dakle na Ibizu ljudi uglavnom idu zbog jebeno dobre muzike i dobrih drogandusa, na Zrce zato jer nisu guzili nista cijelu godinu.

ne nisam bio ni na Zrcu ni na Ibizi, vjerujem da ni necu jer su oboje prekomercijalni za moj ukus. Ima bezbroj kvalitetnih festivala i klubova koji nisu toliko eksponirani a 45697z363764 puta su bolji i sa jacim i ozbiljnijim gostovanjima:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2009. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.youtube.com/watch?v=e-jWlRv0vYI

da ne ispadnem da samo serem, eo jedan vrlo realno snimljen gotovo dokumentarac o Ibizi...

enjoy! Wink

btw snimljen je sa malo komercijlanijeg glazbenog stajalista. dakle u pozadini je trance i akteri price su uglavnom organizatori trance rezidencija.

underground house strana ibize je mnogo zanimljivija starijoj populaciji. u tu skupinu spadam i ja. dakle, Pacha, Space, DC 10... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: