Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zrće ili Miami?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2008. 1:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ja se selim i Mijami samo da skupim dovoljno para. Smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2008. 7:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › jebačine sa prekrasnim curama


E, ovo je najveća predrasuda. Pa ne dolaze tamo valjda samo prekrasni ljudi? Ili postanu prekrasni kad stignu tamo? Wink Ljeti su uglavnom svi lijepi, pod utjecajem koječega djeluju još ljepši, a velikim su dijelom to basne "velikih jebača". Tako da, ako se netko boji otići tamo zbog silne konkurencije... strah je potpuno neopravdan Wink

Inače, zašto se stalno osuđuju samo "cure koje šire noge", bilo gdje i bilo kada? A što je s frajerima kojima ih iste šire? Hajte, molim vas...

Nije moj vid zabave, a osobito ne godišnjeg odmora ali tko voli...
alergična sam na one koji do 20te prođu sito i rešeto, bez obzira na spol..
Zrće, svi znamo zašto se ide na Zrće i čemu to mjesto služi..ponekad gledam boje turizma, spominju se i druga mjesta s ludim provodima, primjerice Vodice, Makarska..ali kada odgovor na pitanje gdje si ljetovao bude Zrće, odmah si cool u društvu/ima, voliš zabavu, partijanje, automatski imaš ulaznicu za domaći party na kontinentu..
Što se ljepote, odnosno prekrasnih cura tiče..svatko može biti lijep uz silne tretmančiće (pedikura, manikura, sisokura, celulitkura...) i podosta make up-a, odlazaka u solarije i sunčanja, a o izgladnjivanju da i ne govorim...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2008. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Majami, zbog belog. Nisam bio na Zrću, al' čujem zgodne pričice o onim bazenčićima po bič partijima u kojima voda stoji cijele sezone...
Ne moraš ni povalit' ništa, a kasnije se možeš hvaliti spolnom bolešću, hehe.

Velkam tu majami, bunvenidos ami ami Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2008. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › alergična sam na one koji do 20te prođu sito i rešeto, bez obzira na spol..


Ha, dobro. Ja, opet, smatram da me se to uopće ne tiče Wink

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › ali kada odgovor na pitanje gdje si ljetovao bude Zrće, odmah si cool u društvu/ima, voliš zabavu, partijanje, automatski imaš ulaznicu za domaći party na kontinentu..


Među tinejdžerima i šupljoglavcima? Ha, ne opterećuje me, s obzirom na to da ni u jednu od tih skupina ne spadam. Mislim, ja sam bila na ljetovanju u gradu u kojem živi nekoliko baba i djedova i u kojem ništa ne radi poslije 23 sata pa me nitko nije izopćio iz društva niti sam ostala uskraćena za pozive na tulume Smile

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Što se ljepote, odnosno prekrasnih cura tiče..svatko može biti lijep uz silne tretmančiće (pedikura, manikura, sisokura, celulitkura...) i podosta make up-a, odlazaka u solarije i sunčanja, a o izgladnjivanju da i ne govorim...


Smatram da svatko može biti lijep i bez toga svega, a opet mi s druge strane nije jasno zašto nekome smetaju raznorazni tretmani u kozmetičkim salonima? Osobito zbog toga što se često radi o rješavanju zdravstvenog problema.

Što se "celulitkure" tiče, mi u medicini celulit tretiramo kao bolest, što on i jest, a i da nije - ružno izgleda, znak je (najčešće) nezdravog načina života pa ne vidim zašto bi ga imala ijedna žena koja si, uz promjene u načinu prehrane i općenito života, može priuštiti anticelulitne tretmane.

Ne razumijem taj stav. Sorry.

I ne bih rekla da veliki broj ljudi izgladnjivanje povezuje s ljepotom. Lijepo i čvrsto tijelo nije rezultat izgladnjivanja, nego zdrave prehrane i vježbanja.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2008. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve vi nebulozne gluposti izvaljujete,svatko može biti lijep jedino u svijetu bajki i fantazija.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2008. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › serem i opet serem i stalno serem


Joj ti, savršeni, daj nađi si nešto za pod muda jer svojim frustracijama već stvarno svima ideš na živce.

Eto, da, meni svaki čovjek može biti lijep, a ti dokaži suprotno Rolling Eyes


Zadnja promjena: wendy; 07.08.2008. 12:06; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2008. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
I jedno i drugo su leglo promiskuiteta i razvrata,i kao takvi trebaju biti sravnjeni sa zemljom.

Vrhunski... i bez smajlića!

A Zrće najobičnija plaža s par birtija koje se praktički s plaže niti ne vide. Miami veliki grad u kojem je samo jedna ulica poprište tulumarenja, a ostalo običan grad. Više razvrata ima u parkovima preko noći i župnim uredima....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2008. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
Idealna mjesta za iskompleksirane kretenčine, koji iz godine u godinu idu po novu dozu boostanja ega - ludih (lovačkih) priča koje će idućih 365 dana prepričavati sa najboljim frendovima..

Bila na oba mjesta i doživjela sve to što pričaš ili bulazniš jer ti je dosadno?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ix ox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.08.2008. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Što se ljepote, odnosno prekrasnih cura tiče..svatko može biti lijep uz silne tretmančiće (pedikura, manikura, sisokura, celulitkura...) i podosta make up-a, odlazaka u solarije i sunčanja, a o izgladnjivanju da i ne govorim...

osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2008. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nista od anvedenoga,,,ja sam ipak gospodja u gidnama i ne privlace me vise takav odmor...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2008. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ha, dobro. Ja, opet, smatram da me se to uopće ne tiče Wink


A ja smatram da svatko ima pravo na svoje mišljenje, svoje sam napisala i stojim kod toga Wink

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Među tinejdžerima i šupljoglavcima? Ha, ne opterećuje me, s obzirom na to da ni u jednu od tih skupina ne spadam. Mislim, ja sam bila na ljetovanju u gradu u kojem živi nekoliko baba i djedova i u kojem ništa ne radi poslije 23 sata pa me nitko nije izopćio iz društva niti sam ostala uskraćena za pozive na tulume Smile
Nisi shvatila što sam napisala, no nije bitno... tko me zna u RL zna kakva sam i o čemu pričam/pišem i to mi je iskreno dovoljno...

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Smatram da svatko može biti lijep i bez toga svega, a opet mi s druge strane nije jasno zašto nekome smetaju raznorazni tretmani u kozmetičkim salonima?
wendy je napisao/la (Pogledaj post): › I ne bih rekla da veliki broj ljudi izgladnjivanje povezuje s ljepotom. Lijepo i čvrsto tijelo nije rezultat izgladnjivanja, nego zdrave prehrane i vježbanja.


Opet ponavljam da nisi shvatila..nemam ništa protiv tretmana ( i sama idem na jedan - čišćenje lica jer imam problematičnu kožu ), ali meni nije glavna preokupacija upravo taj poluproizvedeni izgled pa tek sve ostalo ( kao što posebice mladim "dama" na Zrću i šire )...žalosno je da mlade majke šetaju napirlitane dok im pedijatar govori da imaju pothranjeno dijete.., a još žalosnije da je sve popularniji trend iz rodilišta na dijetu...i ti sama, kao budući zdravstveni djelatnik, znaš da dosta majki nakon poroda nema mlijeka ili ako ga imaju, neke ga izgube brzo.. razlog - jednostavan, žele što prije vratiti tijelo u formu izgladnjivanjem ( čitaj love 3 zrna graška i 2 krumpirića po tanjuru cijeli dan uz kutijicu cigareta i litru kave! )

Malo je onih koji imaju pravilnu prehranu i vježbaju redovito.. kladim se da ih i ti i ja ( sada mislim na naše prijatelje/poznanike ) možemo nabrojiti na prste ruku... Wink

O pravim razlozima vježbanja ne vrijedi raspravljati.. Laughing

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2008. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
Idealna mjesta za iskompleksirane kretenčine, koji iz godine u godinu idu po novu dozu boostanja ega - ludih (lovačkih) priča koje će idućih 365 dana prepričavati sa najboljim frendovima..

Bila na oba mjesta i doživjela sve to što pričaš ili bulazniš jer ti je dosadno?

Našao se prozvan ? Ne beri brigu zlusch, niti te poznam, niti znam išta o tebi osim onoga što si pisao na forumu... Wink
A što se dosade tiče..nije mi dosadno.. da me poznaš znao bi da mi je u životu sve samo ne dosadno i da me život nije mazio već od samog ispadanja iz mamine rodne vreće...
A da ne bude daljnjeg piskaranja i pitanja, reći ću ti da u školi (bilo osnovna, bilo srednja) nisam bila usamljena, bez prijatelja, a isto tako niti predment ismijavanja, zadirkivanja koje na dječicu ostavi traga koji se kasnije, u zrelim godinama, ispoljava kroz ostvarivanje dječačkih snova, dokazivanje drugima i na kraju krajeva lutanjima...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2008. 2:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A jebote kud ste vi skrenili. S ludog provoda na kauč Dr. Phila. Smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2008. 7:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
Idealna mjesta za iskompleksirane kretenčine, koji iz godine u godinu idu po novu dozu boostanja ega - ludih (lovačkih) priča koje će idućih 365 dana prepričavati sa najboljim frendovima..

Bila na oba mjesta i doživjela sve to što pričaš ili bulazniš jer ti je dosadno?

Našao se prozvan ? Ne beri brigu zlusch, niti te poznam, niti znam išta o tebi osim onoga što si pisao na forumu... Wink

Nema veze znamo li se ili ne... samo sam se dotaknuo tvog bedastog generaliziranja oko stvari koje nisi nikada vidjela i/ili doživjela. OK?

Prvom prilikom se zaleti na Pag i odi na Zrće... pa ćeš sama sebe pljesnuti po čelu i skužiti da si po forumu trubila bezveze. Ja sam bio tamo i skužio da je Zrće samo jedna prekrasna jadranska plaža s kristalno čistim morem i par birtija gdje se ekipa dobro zabavlja.

Za Miami ću ti moći reći početkom rujna.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2008. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam bio ni na Zrću ni u Majamiu Very Happy
pa eto neznam niti mogu preporučiti jedno od tih mjesta...
Sve u svemu tko bude išao neka mu je sa srećom i neka se lijepo provede...

Čuo sam da je Dikan tamo otišao(MIAMI) kaže dosta mu je uhičenja karađića i sl gluposti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: