Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vađenje umnjaka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
iva77
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2010. 22:58 
Naslov: Great ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo da javim da homeopatski proizvodi stvarno djeluju. Preporučam svima arnicu koja služi baš za razdoblje poslje operacije zuba i ruta je za bolove. Nakon 2 tjedna muke i neizdrživih bolova, bol je nestala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2010. 15:32 
Naslov:  Re: Vađenje umnjaka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rizla je napisao/la: ›
On je bio zgrožen jet joj je tijekom operacije raskliman čekjusni zglob i sada po noći mora nositi silikonsku udlagu, a pitanje je hoće li se išta moći popraviti.

Rizla,nisam do Zagreba i udlaga stigla, al mi je pomogla Bowen terapija...nek kćer proba, može samo i njoj biti bolje od toga..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2010. 20:48 
Naslov:  Re: Vađenje umnjaka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogo što je to Bowen terapija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2010. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
e ovak
ovo što si napisao je čisto serendanje

tak da se ne boj
izvadila sam 2 umnjaka i sad trebam još 2

1. privatnici ne rade te operacije, jer to nije klasično vađenje umnjaka

2. u poliklinici imaš doktoricu knežević ili slično, uglavnom preporučam je svim srcem

3. oporavak je individualan, mene je vađenje 1 umnjaka ajmo reći malo bolilo, a drugi sam se pridržavala uputa samo 1. dan( popila 1 voltaren, i jela špinat), a drugi dan sam sve nastavila po starom bez ikakvih posljedica

4. ne smiješ piti andole jer razrijeđuju krv

5. razlika između poliklinike i bolnice je ta što u poliklinici rade pod lokalnom anestezijom i maksimalno ti izvade 2 zuba, i to npr lijevi gornji i donji umnjak. ne mogu 4 jer se moraju dati 4 inekcije a to ti onda opusti mišiće vilice te može doći do iščašenja

6. u bolnici rade pod općom anestezijom i onda ti odmah izvade sva 4... opća nije preporučljiva zbog srca, a i malo rzamisli kako je to kad imaš 4 rane i ne možeš ništa jesti osim kašaste hrane
...
loše....

zaključak: idi po uputnicu i u polikliniku jedan po jedan umnjak

btw.... nitko tebe ne drži pa nije ti umnjak priljepljen cjenofiksom

...

ako te još nešto zanima slobodno pitaj
Wink


UPRAVO TAKO, ovo je perfektan post koji bi svi trebali procitati. ta doktorica je fantasticna. ja bi trebala mozda vaditi donje, ali mi ne rade probleme nikakve za sada. a ako i budem morala idem na ovaj nacin. mislim jedino da ni u bolnici vise nema opce, samo lokalna.

ja se inace zubara bojim kao vraga i imam patoloske strahove koji se u biti ljece Sad tako da razumijem svakoga tko se boji. moja zubarka sadasnja me je uspijela uveliko osloboditi tih strahova i ne bi ju dala ni za sto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2010. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rizla je napisao/la: ›
Pogo što je to Bowen terapija

išla sam na to i super mi je, al nemam pojma kak da ti objasnim
nježni pritisci rukom na neke točke, a rezultat super - meni se izbalansirala vilica, prestala boljeti, preskakati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2010. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poga je napisao/la: ›
rizla je napisao/la: ›
Pogo što je to Bowen terapija

išla sam na to i super mi je, al nemam pojma kak da ti objasnim
nježni pritisci rukom na neke točke, a rezultat super - meni se izbalansirala vilica, prestala boljeti, preskakati...


kakve su im cijene? na stranici nemaju cijenik nikakav kao npr. NADO centar

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2010. 11:56 
Naslov:  Re: Vađenje umnjaka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima tome već dosta kak sam bila, oko 150 kn mislim da je jedan put...ništa strašno u odnosu na druge...za ovaj drugi centar stvarno ne znam Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.02.2010. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prim je napisao/la: ›
--------------------------------------------------------------------------------

Pozdrav društvo. Zubarka mi je rekla da moram vaditi desni umnjak, do pola je izašao a pola nije tako da mi pravi smetnje. Dajte par preporuka dali da idem kod privatnika ili u opću bolnicu gdje me ona šalje. Po stičevoj priči u bolnici kažu skidaj se do pasa, dvojica drže glavu a doktor vadi i još se mora odmoriti jer je teško izvaditi. Da li je netko već vadio od vas na forumu i koje su metode najbezbolnije.....dajte malo me ohrabrite........ osijek031.com smile ........... osijek031.com smile ..........


ja sam isto bila upućena od svog stomatologa (jer mi ide umnjak kao nešto ukrivo...) na maksilofacujalnu kirurgiju na operaciju vađenja. ošla sam ali dok sam čekala vani, izašla je žena sva natečena i krvava mumljajući tako da su mi se noge odsjekle pa sma dala petama vjetra, i sad moram svejedno vadit ga, al i ja razmišljam da odem negdje privatno. problem je što ne znam gdje. . .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iva77
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2010. 16:02 
Naslov:  Re: Vađenje umnjaka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto mene opet! U prvom mjesecu sam vadila doljnji lijevi umnjak u bolnici - pod upalom osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile . E sad moram vaditi doljnji desni pa sam se upravo naručila kod dr. knežević kod supera, ne pada mi na pamet ići opet u bolnicu!!!! Ali termin mi je tek za 2 mjeseca, pa se samo nadam da se i taj neće upaliti do tada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
adrijananana
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2010. 14:43 
Naslov:  Re: Vađenje umnjaka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pomoć ! vadila sam donji desni umnjak u utorak,a još boli cijela čeljust ko sam ...popila sam karticu ipol neofen forte te pijem antibiotike i ništa, svejedno boli.Bila sam kod zubara na kontroli kaže da će prići.A kad da mi je znati?Prije 2g. vadila sam lijevi donji i malo je bolilo 2do3 dana i to je to a sada majko mila šta to boli
iva77 je napisao/la: ›
Eto mene opet! U prvom mjesecu sam vadila doljnji lijevi umnjak u bolnici - pod upalom osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile . E sad moram vaditi doljnji desni pa sam se upravo naručila kod dr. knežević kod supera, ne pada mi na pamet ići opet u bolnicu!!!! Ali termin mi je tek za 2 mjeseca, pa se samo nadam da se i taj neće upaliti do tada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2010. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Promijeni tablete protiv bolova! Meni neofen uopće ne odgovara, od njega dobijem glavobolju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
adrijananana
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2010. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala na savjetu, počela sam koristit lupocet 500 ne boli me više tako jako pa se nadam da polako će prestat do kraja, ipak je sutra već tjedan dana kako sam izvadila taj zub

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iva77
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2010. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adrijananana je napisao/la (Pogledaj post): › hvala na savjetu, počela sam koristit lupocet 500 ne boli me više tako jako pa se nadam da polako će prestat do kraja, ipak je sutra već tjedan dana kako sam izvadila taj zub



Definitivno iz osobnog iskustva nakon 3 tjedna upale i nepodnošljivih bolova preporučam arnicu i rutu (homeopatski lijekovi) pitaj u ljekarnama, ako nemaju narucit će i stiže već sutra. Meni je to konačno pomoglo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
adrijananana
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2010. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok.hvala al evo danas je prvi dan da konačno nemoram pit tablete protiv bolova,istina da me još dosta boli al ipak ne toliko da baš moram pit tablete.još imam kutiju i pol antibiotika pa se nadam da će ipak sve dobro završit,al imam ja još 2umnjaka za vadit tako da će mi svaki savjet dobro doć

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marti
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2010. 13:35 
Naslov:  Re: Vađenje umnjaka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav!
Ljudi pomagajte! Trebam vadit umnjak,gornji desni. On je u upali a moja zubarka je rekla da se najavim kad ga budem htjela vaditi. Ne trebam piti antibiotike prije, ona će ga pokušat izvaditi ako ne bude mogla tek će me tada slati na kirurgiju. Zub je izrastao i ne bi trebalo biti problema samo me strah pošto sam prije par godina vadila donju šesticu a posljedice su bile teška upala i dva mjeseca pijenja antibiotika. Muke neviđene, bol je bila nesnosna. Jel moguće unatoč tome proći bez posljedica nakon vađenja umnjaka u upali? Ne bi li se ipak trebalo obratiti malo više pažnje na ono što bi se moglo desiti?
Zahvaljujem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: