Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pannonian Challenge 9 [2008] - program!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.08.2008. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

leka je napisao/la: ›
wm felt uvijeno prede o nekoj dobroti i ljubavi oko pannonian ch... a onda neodoljivo odere po marku perkovicu thompsonu, kao u ime ovo malo doista dobrog sto se dogadja u osijeku nakon onih sto su nam toliko zla i nevolje navukli tijekom domovinskog rata. od te nevolje a la amroziana i k-k-v ideane mi se jadni sada bez wm felta ne znamo niti orijentirati niti dosjetiti tko je tko i sto smjera... jer smo mladi i zaludjeni ekstremnim biciklizmom i bez great serbian perspektive... svasta... osijek se sam obranio i podigao pa ce izdrzati i bez zg i bg spavaca na zadatku kojima se i sada smraci kad se sjete poruke od sv ilije iz 1991, i sada u ocaju oni bi i pannonian ch... koristili za malo predaha. pannonian ch... je doisa izazovna manifestacija, mozda i rodi poslove, ali, molim ove u krivoj kozi da se pravodobno prepozna i administratorski odstrani iz ovih prostora u skladu s proklamiranim "ne biti zli niti nositelj zla".

uviek vas (osjecanski) leka


aj ti nazad u prvi osnovne!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
leka
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2008. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
leka je napisao/la: ›
wm felt uvijeno prede o nekoj dobroti i ljubavi oko pannonian ch... a onda neodoljivo odere po marku perkovicu thompsonu, kao u ime ovo malo doista dobrog sto se dogadja u osijeku nakon onih sto su nam toliko zla i nevolje navukli tijekom domovinskog rata. od te nevolje a la amroziana i k-k-v ideane mi se jadni sada bez wm felta ne znamo niti orijentirati niti dosjetiti tko je tko i sto smjera... jer smo mladi i zaludjeni ekstremnim biciklizmom i bez great serbian perspektive... svasta... osijek se sam obranio i podigao pa ce izdrzati i bez zg i bg spavaca na zadatku kojima se i sada smraci kad se sjete poruke od sv ilije iz 1991, i sada u ocaju oni bi i pannonian ch... koristili za malo predaha. pannonian ch... je doisa izazovna manifestacija, mozda i rodi poslove, ali, molim ove u krivoj kozi da se pravodobno prepozna i administratorski odstrani iz ovih prostora u skladu s proklamiranim "ne biti zli niti nositelj zla".

uviek vas (osjecanski) leka


aj ti nazad u prvi osnovne!


ak' bi vam draghy poppy to pomoglo - vrlo rado!
vidi se da panonski izazov hrabrima ima stovatelje i medju vekovitim osnovcima. koje ste vi ono odelenje?

uviek vas (osjecanski) leka
(draghy poppyca, shvatio sam da je u vasem slucaju ispao vama iritantni korienity jot kao i slovo b u ambroziani od koje se kise nakon panonske izazovne jna-galebovske paucine. oprascajte, sve mi se vise dopada ovaj pannonian i ak bu vam trebalo onaj ispali jot vam bumo vrnuli!)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2008. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samir je napisao/la (Pogledaj post): › pankerica666, vjerojatno imaš 11 godina pa ne mozes dokućiti koliko uopće košta festival od 4 dana , ne 120 tisuća kuna već preko 300 tisuća kuna !
Ako se usporedi trošak jedne druge manifestacije koja traje četiri dana troškovi su zanemarivi. Primjerice za trku 16 konjanika porezni obveznici plaćaju puno više:
Citat: › ....Troškovi Alke nisu pokriveni a priča se o brojci oko 3 000 000 kn. Da bi se dug barem djelomično vratio, poglavarstvo grada i cetinski Dekanat uz pomoć Viteškog Alkarskog društva prodali su Crkvu Gospe Sinjske i sve alkarske konje za nešto manje od 30 000 eura.

IZVOR: http://svjetskevijesti.blog.hr/ Wink
Mislim da ne treba praviti frku oko troškova. pankerica666 je napisala što misli. Ali, zašto se jediti, Samire?

Pa znamo koliko truda i vremena je uloženo. Ne bi bez vraga neki forumaši rekli da je to osječki događaj godine da nije tako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.08.2008. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

leka je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
leka je napisao/la: ›
wm felt uvijeno prede o nekoj dobroti i ljubavi oko pannonian ch... a onda neodoljivo odere po marku perkovicu thompsonu, kao u ime ovo malo doista dobrog sto se dogadja u osijeku nakon onih sto su nam toliko zla i nevolje navukli tijekom domovinskog rata. od te nevolje a la amroziana i k-k-v ideane mi se jadni sada bez wm felta ne znamo niti orijentirati niti dosjetiti tko je tko i sto smjera... jer smo mladi i zaludjeni ekstremnim biciklizmom i bez great serbian perspektive... svasta... osijek se sam obranio i podigao pa ce izdrzati i bez zg i bg spavaca na zadatku kojima se i sada smraci kad se sjete poruke od sv ilije iz 1991, i sada u ocaju oni bi i pannonian ch... koristili za malo predaha. pannonian ch... je doisa izazovna manifestacija, mozda i rodi poslove, ali, molim ove u krivoj kozi da se pravodobno prepozna i administratorski odstrani iz ovih prostora u skladu s proklamiranim "ne biti zli niti nositelj zla".

uviek vas (osjecanski) leka


aj ti nazad u prvi osnovne!


ak' bi vam draghy poppy to pomoglo - vrlo rado!
vidi se da panonski izazov hrabrima ima stovatelje i medju vekovitim osnovcima. koje ste vi ono odelenje?

uviek vas (osjecanski) leka
(draghy poppyca, shvatio sam da je u vasem slucaju ispao vama iritantni korienity jot kao i slovo b u ambroziani od koje se kise nakon panonske izazovne jna-galebovske paucine. oprascajte, sve mi se vise dopada ovaj pannonian i ak bu vam trebalo onaj ispali jot vam bumo vrnuli!)


ja tebe niš ne razumijem!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2008. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ni ja, ali imam dojam da ne zavrijedjuje da radi njega naprezem svoje mozdane vijuge,,,

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
leka
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2008. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

draghy nas i uviek vas poppyca, sthvarno praschajte ako sam ukrivo shvatio vasu jagodnjacko lezajsku komandu 'aj ti nazad u prvi osnovne!'

bumo vam i to ispravili ak bu ministar sporta i skolstva insistiral na tome, samo da se ne potucete s nacelnikom opcine izvan termina panoniana 2008 (tj: 21-23.koljovoz 2008).

zamislie samo da dr primorac nazoci dok je u poziciji ovogodisnjem pannonianu (a ne kao ono na pocetku godine u jagodnjaku - bez veze!)!?
ma moze i zadnji dan i mislim da bi mu donirali i neki skromniji kona bicikl za neki fake, ak me razumete, draghy poppyca i wmf u mnozhini.

samo nemojte ga tierati ka i mene i vasceli puk u vekovni osnovni...

naviek vas osiecanski leka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.08.2008. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

leka je napisao/la: ›
draghy nas i uviek vas poppyca, sthvarno praschajte ako sam ukrivo shvatio vasu jagodnjacko lezajsku komandu 'aj ti nazad u prvi osnovne!'

bumo vam i to ispravili ak bu ministar sporta i skolstva insistiral na tome, samo da se ne potucete s nacelnikom opcine izvan termina panoniana 2008 (tj: 21-23.koljovoz 2008).

zamislie samo da dr primorac nazoci dok je u poziciji ovogodisnjem pannonianu (a ne kao ono na pocetku godine u jagodnjaku - bez veze!)!?
ma moze i zadnji dan i mislim da bi mu donirali i neki skromniji kona bicikl za neki fake, ak me razumete, draghy poppyca i wmf u mnozhini.

samo nemojte ga tierati ka i mene i vasceli puk u vekovni osnovni...

naviek vas osiecanski leka


na čemu si ti?! i ja bi toga! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2008. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: › na čemu si ti?! i ja bi toga! osijek031.com smile
Na starim pergamentima

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
leka
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2008. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dragha poppyca i jos draza evilica!
zato sto je osijek jako daleko od naseg i vaseg jagodnjaka logicno je da osnovcima i njihovim nerazvijenim vijugama nije razumljivo sto se doista zbiva na pannonian challenge 9 - bez konsultacija - pa se zato i jav-laju kad ih nitko ne zove.
il nis ne razume ili dobro ne cuju il se prave nevesti.
sva sreca da ima leka a i berbera za to.
ona cnc-naprava sto vam zauzima memorijski prostor ocito je pravi izazov za strucnjake iz medicinske struke koji nisu skrenuli iz velike nuzde u alternativu.

ovo me potice na sugestiju uvodjenja dodatnih ekstremnih disciplina, primjerice: ekstremno brzo sisanje na monociklu, biciklu ili koljektivnom multiciklu, ko u modernih australijanaca.
ovaj deo ne vazi za vas poppyca i evica i to preskocite do konsultacija.

eviva pannonian challenge
uviek vas l (nino)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.08.2008. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

leka je napisao/la: ›
dragha poppyca i jos draza evilica!
zato sto je osijek jako daleko od naseg i vaseg jagodnjaka logicno je da osnovcima i njihovim nerazvijenim vijugama nije razumljivo sto se doista zbiva na pannonian challenge 9 - bez konsultacija - pa se zato i jav-laju kad ih nitko ne zove.
il nis ne razume ili dobro ne cuju il se prave nevesti.
sva sreca da ima leka a i berbera za to.
ona cnc-naprava sto vam zauzima memorijski prostor ocito je pravi izazov za strucnjake iz medicinske struke koji nisu skrenuli iz velike nuzde u alternativu.

ovo me potice na sugestiju uvodjenja dodatnih ekstremnih disciplina, primjerice: ekstremno brzo sisanje na monociklu, biciklu ili koljektivnom multiciklu, ko u modernih australijanaca.
ovaj deo ne vazi za vas poppyca i evica i to preskocite do konsultacija.

eviva pannonian challenge
uviek vas l (nino)

zahtjevam od admina da nam unajmi jednog prevoditelja ovog čudnog jezika

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2008. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja uopce ne kontam da li ovaj podrzava ili ne podrzava panonnian Very Happy

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.08.2008. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
ja uopce ne kontam da li ovaj podrzava ili ne podrzava panonnian Very Happy

ja ne kontam uopće šta hoće reći a ne da li podržava ili ne osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.08.2008. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smileČINA jebote ovo mi je oraspolozilo dan osijek031.com smile RLOLRLOL

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.08.2008. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo i ja se vec par minuta trudim razumiti te postove, ali mi nejde.... osijek031.com smile

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2008. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskompleksirani PTSP-ovac. Zašto uopće obraćate pažnju na njegove poluidiotske, fašističke bljuvotine?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: