Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HPD Lipa osvojila olimpijsko zlato i srebro u pjevanju!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
osto
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2008. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rod serling, žalosni lik osijeka ili možda čak i nije,(i tko što bi rekli oni od preko mnogo bre sere) koji na žalost ne znam zašto i iz kakovih popuda vrijeđa sve što je napravljeno radom , ovo zlato je trebalo se dobrono pomučiti da vi se to napravilo ali očito kod zdravih očiju ne vidi da je na natjecanju zamisli bilo kvalifikacija a te iste kvalifikacije nije prošlo više od 150 zborova iz cijelog svijeta, pa kad si toliko učen i imaš tih tzv. diploma volio bih vidjeti te diplome (da nisu one gdje se dobiju hajde idemo na cugu i neku klopu i za milju eura se dobije možeš birati pečat a takovih u ovom gradu "vjerojatno ima" a ti si im predvodnik pa ni sam ne znaš što bi), uostalom što si ti ostvario u svom životu volili bi svi vidjeti to mora da impresivno i zadivljujuće , uostalom stvarno si hrabar kad misliš da se može vrijeđati nekoga bez osnove i bilo bi dobro kad bi nam pokazao ono što si ti to završio , ali po ovoj mržnji što si pokazao prema lipi vjerojatno nisi niti iz osijeka, jer samo pravi esekeri vole svoje i vesele se svemu tko nešto napravi pa bili to i amateri, a tebi nažalost tvoju mogu samo reći

NEKA PATI KOGA SMETA LIPA JE PRVAK SVIJETA
I NEKA SAMO SUZE RONE MI IMAMO ŠAMPIONE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osto
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2008. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rod serling, skoro zaboravih da odgovorim sere-ling-u
kako zvuči kineski dobro je ha,
u svezi tvoje 6-te točke nastupa i 90 bodova , za tvoje znanje i ravnanje lipa je na državnom natjecaju osvojila od 100 mogućih 99 bodova , to niti jedan jedini zbor u hrvatskoj bez obzira na kategorije nije niti će osvojiti, toliko o bodovanju u hrvatskoj, a što se tiće bodovanja u austriji nije lipa pisala pravila bodovanja i načine bodovanja , i na kraju svoju žalbu možete uputiti sedmeročlanom žiriju koji je zamislite bio tamo i slušao lipu i dodjelio im ZLATO
I TAKO LIPA VEĆ 13 PUTA OSVAJA ZLATO

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia m.
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 12:39 
Naslov:  Re: HPD Lipa osvojila olimpijsko zlato i srebro u pjevanju!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ooo siroti osječki kompleksaši.... baš me zanima kome je to lipa toliki trn u oku. jadni vi koji serete kad se osjećate toliko ugoženo od jedne amaterske fenomenalne ekipe. pa da, možete biti samo ljubomorni i zavisni - jadni, jadni, jadni... baš vas žalim...
umjesto da jedni drugima budemo podrška i izvlačimo maksimum jedni od drugih - mi se prepucavamo u ovoj "maloj" sredini. svi koji samo znate pljuvat - MOŽE VAS BITI STID! sve velike ličnosti koje su očito sa svim papirima napravile tooooliko toga u svom životu da nemaju pametnijeg posla nego pljuvat po nekome. presmiješni ste!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
water
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2008. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd dosta više o lipi...

pustite ljude da se odmore i uživaju u zasluženo osvojenim medaljama...jer to su zaista i zaslužili...


tri zlata u jednoj sezoni...pfff...rijetko se tko može pohvaliti s takvim uspjehom...a od toga nemaju apsolutno nikakvu korist osim osobnog zadovoljstva...

i tko misli da po tome treba pljuvati zbilja baš nije normalan...

_________________
If I had a world of my own, everything would be nonsense. Nothing would be what it is, because everything would be what it isn't. And contrary wise, what is, it wouldn't be. And what it wouldn't be, it would. You see?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi su osjetljivi kad im diraš u uspjehe. Kažu, hrvatski jal.

No nema govora o jalu. Sve se može preispitivati. Ovdje je problem samo u tome što se uspjeh u medijima prenosio netočno i tendenciozno, i nije mi jasno što lipaše ovdje smeta.

Lipa je vrhunski zbor, no glupani koji su o ovom natjecanju (iako je natjecanje po meni krivi naziv) nisu vrhunski novinari, dapače. I termin medalja vjerojatno je pogrešan, odnosno nagrada kao takva. Radi se o priznanju za vrhunski amaterski zbor, a ne dosezanju Olimpa, pokoravanju svijeta i protivnika, prvom mjestu.

Kad je netko neprecizan i netočan, a pritom još i pristran, nastanu problemi. Pohvale Lipi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
water
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2008. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po meni je ovo tendenciozan tekst...

http://www.net.hr/kultura/page/2008/07/15/0262006.html

_________________
If I had a world of my own, everything would be nonsense. Nothing would be what it is, because everything would be what it isn't. And contrary wise, what is, it wouldn't be. And what it wouldn't be, it would. You see?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rod serling
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@(za)osto
kako god ti kažeš...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rod serling
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

water je napisao/la: ›
po meni je ovo tendenciozan tekst...

http://www.net.hr/kultura/page/2008/07/15/0262006.html


apsolutno... upravo o tome se ovdje i radi... gosp. Levak na riječki način

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rod serling je napisao/la: ›
water je napisao/la: ›
po meni je ovo tendenciozan tekst...

http://www.net.hr/kultura/page/2008/07/15/0262006.html


apsolutno... upravo o tome se ovdje i radi... gosp. Levak na riječki način


Upravo tako. O tome se radi. Iz teksta se stvara pogrešan dojam, pogotovo za nas laike, kojima je tekst i namjenjen. Novinarstvo je puno teži posao nego što neki misle, pa se svi njime bave.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: