Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mister diler

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2008. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Loona je napisao/la: ›
ela je napisao/la: ›
e neznam sad ali po meni je ovo uzor,imao je probleme a iscupao se iz njih samo vlasitom voljom i snagama

Baš tako.. isčupao se sam ili uz obitelj, odgulio svoje i trebalo bi sve biti zaboravljeno.. čak i po zakonu. Stoga, kad su se mediji već dočepali te priče, trebali su ju okreniti na pozitivnu stranu - zgodan mladić, bio u problemima, izvukao se i sad je postigao nešto u životu, pa makar i to da je Mister..


dajte molim vas! lik je dilo drogu. zbog takvih djeca umiru. a to što je postao mister i nije mi neko postignuće vrijedno divljenja.
mislim, dug je platio, ne treba mu zatvarat vrata, al de nemojte ga još u heroja pretvarat.

Ne umiru djeca zbog takvih.. djeca umiru zbog vlastite znatiželje, puno opasnijih dilera s težim drogama od par exova i roditelja koji nemaju vremena da shvate što im se s djecom događa ili shvate ali misle da je bolje šutiti o tome, jer ako se nešto ne spominje - kao da ga i nema...
Nitko ga u heroja ne pretvara, samo smatramo da je odgulio za svoju prošlost i sad živi normalno, stoga mu treba pružiti šansu..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Ogromna večina današnjih djevojaka bi i te kako hodale sa dilerom,posebno ako je malo veči diler,naravno znamo zašto. Wink

Ne, ne znamo, hajde nam objasni,,,,
Zato što su debelo potkoženi,uostalom pogledaj kakve ženske imaju ti dileri i koliko njih se vrti oko dilera što zbog novca što zbog žicanja droge.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2008. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Niti jedna normalna cura ili žena ne želi si dilera za dečka ili muža.. ok, ima nas svakavih, pa i onih koje se pale na to, ali svaka pametna, samosvijesna, samostalna i normalna cura, najvjerojatnije će izbjegavati takve u širokom luku..
A te što su s dilerima zbog žicanja droge ili para ne uklapaju se u pojam "ogromna večina"...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislio sam ogromna večina od onih koje na nešto liče,ne od svih djevojaka jer su objektivno večina djevojaka diskutabilnog izgleda,da istina ima puno manje ovih što žicaju drogu od onih koje zanima prije svega novac.A začudila bi se koliko upravo takvih "pametnih,samosvijesnih i samostalnih" završi sa mafijašima,imaš i primjer one novinarke s HRT-a.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2008. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›
Bilo proslo,sto se tu ima spominjati,ma ovo je Balkan i sto god on napravio bit ce "onaj ali narkic" dok god ne dodje u stadij da mu se takvi ljigavci budu trebali uvlaciti u sto vec....

to ti je ono: If a man builds a thousand bridges and sucks one dick, they don't call him a bridge-builder... they call him a cocksucker!

Baš tako ni stotine dobrih djela nemogu oprati pogrešku ,a svi velikog morala i veliki vjernici i kršćani uff što mi to digne tlaaaak

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2008. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poppy je napisao/la: ›
Loona je napisao/la: ›
ela je napisao/la: ›
e neznam sad ali po meni je ovo uzor,imao je probleme a iscupao se iz njih samo vlasitom voljom i snagama

Baš tako.. isčupao se sam ili uz obitelj, odgulio svoje i trebalo bi sve biti zaboravljeno.. čak i po zakonu. Stoga, kad su se mediji već dočepali te priče, trebali su ju okreniti na pozitivnu stranu - zgodan mladić, bio u problemima, izvukao se i sad je postigao nešto u životu, pa makar i to da je Mister..


dajte molim vas! lik je dilo drogu. zbog takvih djeca umiru. a to što je postao mister i nije mi neko postignuće vrijedno divljenja.
mislim, dug je platio, ne treba mu zatvarat vrata, al de nemojte ga još u heroja pretvarat.

Ne umiru djeca zbog takvih.. djeca umiru zbog vlastite znatiželje, puno opasnijih dilera s težim drogama od par exova i roditelja koji nemaju vremena da shvate što im se s djecom događa ili shvate ali misle da je bolje šutiti o tome, jer ako se nešto ne spominje - kao da ga i nema...
Nitko ga u heroja ne pretvara, samo smatramo da je odgulio za svoju prošlost i sad živi normalno, stoga mu treba pružiti šansu..

Potpisujem Loona sve do zadnjeg slova. osijek031.com smile
Poppy jabuko bakina nije riječ ovdje samo o ovom dečku,radi se o općenitom načinu razmišljanja koje je nažalost uvriježenona ovim jelte našim prostorima.Svako može pogriješiti i svi smo to bar jednom napravili,čemu to nekome nabijati na nos.Ne mislih da je ovo što je Mister nekakav uspjeh za nekoga je ,ako si je to zadao za cilj i to mu je želja,uspjeh je isčupati se iz tog pakla.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › kaj
? osijek031.com smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma djeca se drokasaju zato sto su nesretna, razmažena, imaju para, starce boli kurac ,ni ne primjecuju i td.Al to je sad druga tema.Pa sta onda ako je dilo drogu?On je jedan od mnogih koji to rade i jos puno njih ce to radit.Neodlucuje on hoces li se ti drogirat ili ne.
Ameri su pobili pola zemaljske kugle u svojim ratovima i sranjima pa nikom ništ.Prostitutke rade sličnu stvar, samo neprave toliku štetu.Osim ako nemaju sidu.Jebote covijek se izvuko iz sranja i odgulio svoje i sad kad je napravio nešto u životu pozitivno treba ga opet sjebat i uništit.Pa taj koji iskopao vijest o njegovom bivšem životu( ne leteći već novinar) je očito nesretnik koji nema pametnijeg posla od sjebavanja nečijeg života.Neki će reć pa novinarski posao je takav.Ali hej, nabijem ih ja jer da mi se netko miješa u život osobno bi mu pičku razbio.

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta ste napali lika samo zato što je lopov/narkoman???
Ostavite ga na miru, ništa vam nije napravio...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2008. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
Potpisujem Loona sve do zadnjeg slova. osijek031.com smile


Ajde, da je netko napokon na istoj valnoj dužini samnom.. Wink

kopile je napisao/la: ›
Mislio sam ogromna večina od onih koje na nešto liče,ne od svih djevojaka jer su objektivno večina djevojaka diskutabilnog izgleda,

Skoro da ovakvu glupu izjavu ne bih ni komentirala, ali si ne mogu pomoći..
Može se naširoko diskutirati što je tebi diskutabilan izgled.. ali ako djevojke procjenjuješ samo po njihovoj vanjštini, tj. izgledu, nemamo dalje što ni pričati..
Svaki diler će si naći neku praznoglavu ljepojku koju će šopati bijelim i slikavati se s njom po "in" mjestima što i dalje ne čini "ogromnu večinu" djevojaka, nego uski krug (wanna be) kriminalaca, dilera i kako rekoh, praznoglavih ljepojki..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A šta ti misliš po čemu velika večina muškaraca procjenjuje žene,sigurno ne po pameti,ako ništa mi muškarci smo bar iskreni što se toga tiče za razliku od žena koje bi prije crkle nego priznale neke stvari koje su više nego očite.A oni koji kažu da žene ne procjenjuju prije svega po izgledu su ili pederi ili lažu,ili su iz očaja završili sa gaborom pa svoj "izbor" pravdaju time što njima kao nije bitna vanjština.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2008. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
A šta ti misliš po čemu velika večina muškaraca procjenjuje žene,sigurno ne po pameti,ako ništa mi muškarci smo bar iskreni što se toga tiče za razliku od žena koje bi prije crkle nego priznale neke stvari koje su više nego očite.A oni koji kažu da žene ne procjenjuju prije svega po izgledu su ili pederi ili lažu,ili su iz očaja završili sa gaborom pa svoj "izbor" pravdaju time što njima kao nije bitna vanjština.


Neznam sta bih dala da vidim kako ti izgledas, pa da te iskomentiramo i da vidimo dali mozes imati ljepoticu ili gabora ali ja bih rekla da teba ni jedna ne zasluzuje!!

Sto se tice Dine dilera, glupih novinara i opcenito naroda gladnih zutog tiska, mogu samo reci:
SRAM VAS BILO!!!!!

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2008. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › A šta ti misliš po čemu velika večina muškaraca procjenjuje žene,sigurno ne po pameti,ako ništa mi muškarci smo bar iskreni što se toga tiče za razliku od žena koje bi prije crkle nego priznale neke stvari koje su više nego očite.A oni koji kažu da žene ne procjenjuju prije svega po izgledu su ili pederi ili lažu,ili su iz očaja završili sa gaborom pa svoj "izbor" pravdaju time što njima kao nije bitna vanjština.


Koliko godina imas ?
13 ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: