Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Drava/bazeni

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Ako se kupam, kupam se u:

Dravi
57%
 57%  [ 64 ]
bazenima (Kopika)
16%
 16%  [ 18 ]
bazenima (Gradski)
12%
 12%  [ 14 ]
bazenima (Kneževi)
13%
 13%  [ 15 ]
Ukupno glasova : 111


Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › i ja sam presto ić na kupanje otkad nema otoka na pampiki, ovo sve mi bezveze totalno, tamo sam bar mogo zapalit, potuć se s obadima, bit izgrižen od strane trilijona komaraca, naletit na čudovišne parcove, lasice i ostalu živad, kopika, želja i neptun mi nekako nemaju "ono" što je imao pampas



...jel da....pampika je bila zakon,,,,i nemojmo zaboraviti pse koji su bili ravnopravni članovi zajednice i svi skupa smo se valjali po tuđim ručnicima,,,,
...jooooj baš mi sada jaaaako nedostaje,,,


i meni isto, lijepo se valjaš po onom vrelom pjesku a pseto nečije te onak zbunjeno gleda u facu, pored tebe neka ekipa pljuga, i viš još 7 takvih istih ekipa, plićak ajme ludilo do pola drave, a da ne spominjem da nemoš doć do otoka ako malo po vodi se ne probrćkaš, a kad je malo veća drava moš i na glavu s benta skočit, picigin najbolji, svuda ista dubina do gležnja i šibaj, nikad gužva ma bilo je zakon, jebga nema više zbog mosta Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2008. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrzim taj most samo i isključivo iz razloga što je uništio kupanje na Pampasu...2006. smo se zadnji put kupali tamo i baš kao što Monstrum reče - ekipa, pljugica (možda smo i popušili koju zajedno Wink ), lopta, psi, izležavanje u plićaku... Pampas je bio zaaakon!! I sumnjam da ćemo ikada više u gradu naći takvo prirodno kupalište.. Obožavala sam ići tamo.. prošlo ljeto nisam znala gdje uopće da se idem kupati pa sam bila 2-3 puta na Gradskima, a tamo gužva za popizditi, puno djece, nema mjesta, bazeni mali.. fuj.. Na Kopiku nisam ni išla prošle godine, ovo ljeto već jesam... bila nekoliko puta već al u bazenu se okupam i odmah pod tuš.. Želju su isto uništili onim kopanjem prije par godina, na Neptunu mi je dosadno, do Kneževih ne stignem radnim danom.. sve u svemu, ostade stara, dobra Kopika - pa 'ko voli nek izvoli..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istina, ni ja više gotovo uopće ne idem na kupanje otkad nema pampasa. bio par puta kod želje i valjda jednom na neptunu... nije to to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i meni isto, lijepo se valjaš po onom vrelom pjesku a pseto nečije te onak zbunjeno gleda u facu, pored tebe neka ekipa pljuga, i viš još 7 takvih istih ekipa, plićak ajme ludilo do pola drave, a da ne spominjem da nemoš doć do otoka ako malo po vodi se ne probrćkaš, a kad je malo veća drava moš i na glavu s benta skočit, picigin najbolji, svuda ista dubina do gležnja i šibaj, nikad gužva ma bilo je zakon, jebga nema više zbog mosta Sad[/quote]

jel da....jaoooo osijek031.com smile vratite nam pampiku,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › Mrzim taj most samo i isključivo iz razloga što je uništio kupanje na Pampasu...2006. smo se zadnji put kupali tamo i baš kao što Monstrum reče - ekipa, pljugica (možda smo i popušili koju zajedno Wink )


mogu se kladit Smile

evo jedne anegdotice:

ljeto gospodnje ako se ne varam 2002 ili 2003 neb znao sadtočno i klasika, došo lega po mene sjeli u reno 4 tzv. plavi fantom i pravac kopika, na konjičkom ostavit fanotma i onda lagano pjehe do pampike, uživat u prirodi, cvrčcima i svemu što taj dio grada donosi, dolazak do pampike legosi čekaju na bentu i onda se spustit u šumicu, drava blago spuštena i pogled nećkanja i onaj usklik joooooj a neda mi se sad tu prelazit vodu al neko mora probit led i pljas u vodurinu i za tren si preko, lijenim korakom nać naj naj mjesto, ne preblizu žbunja zbog leteće žgadije ni preblizu vode da te svaki pas koji izlazi iz vodurine ne usere dok se otresa, taman negdje na pola gdje je pjesak suh i vruć, ručnik, pod ručnik torba sa smrznutom vodom (nakon prvog kupanja je od sunjare već popustila i jebeno osvežava) i papuče, lopticu svom snagom napucat i onda trk zanjom da je nečije pseto ne potrga, picigin od 15-20 minuta i onda nazad po J**** Very Happy i lega ga indiskretno stavi iza uha (a ima dugu kosu) i došli mi malo dalje, uzvodno i sad ećmo zapržit kadli nema J**** nigdje gdej bi bio pa ponjeli smo ga, i vidimo on pluta kod nekih 4-5 likova al ono likovi majke mi koda im na čelu piše krim policija, sam što nema remen s pištoljem i značkom, i ovaj ni 5 ni 6 glupi nakešeni osmjeh i otme im to pred očim i ajmo na sušenje, a dok se sušio bacali smo frizbi, joooooj jab pampiku jope Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

drava

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drava na kopici.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2008. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dravski mulj bez imalo razmisljanja ali nedostaje pampas kao i vecini koliko vidim,probala ove godine ali nije to to,vidjet cemo kad Drava padne mozda se otocic pojavi.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kelly
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2008. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...radovi su gotovi, navodno je pjesak poravnat..možda nešto i bude kad Drava opadne... Rolling Eyes

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pampas je stvarno bio dobar al znao je u onim najvrućim danima vikenda bit jebeni gužvakis. ovim putem se zahvaljujem gazdi unikoma koji je stvarno napravio jebenu uslugu svim kopikašima. neznam jeste skontali, ali povađene su sve one kamenčuge i nasut je pijesak duž cijele kopike čime je rasterećen onaj početak i nemoraš se više za picoš gurat pored sto drugih ljudi. dolje je fini pijesak, nema muljage - savršeno. i zato pozivam sve vas pampasaše da oprobate kopiku, vjerujte nećete požalit. uostalom sve je bolje od cvarenja u četiri zida vlastitog doma. još da samo langoši ne smrde...pa gde bi nam bio kraj

p.s. ekipa raspoložena za picoš može se od sljedećeg tjedna svaki dan javiti budali u zelenim gaćama za upoznavanje, druženje i moguću vezu. slika obavezna Very Happy

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2008. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

veza s osobom BEZVEZE Laughing
Ah Mladjo bas si saljiv,nismo primjetili ovo s pjeskom rasutim kupalistem jerbo se jos nismo zahuktali onak pravo s kupanjcem,ako te sretnemo budemo te potegnuli za zelene gace Wink

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2008. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kelly je napisao/la: ›
...radovi su gotovi, navodno je pjesak poravnat..možda nešto i bude kad Drava opadne... Rolling Eyes

Bio maloprije tamo, mostograditelji pokrali sav pijesak i sad izgleda fakin depresivno:


A ima jedno 200 metara nizvodno krasno mjesto gdje bi mogla biti nova plaža... samo da se nasipa hrpa pijeska jer da čekamo da to Dravulja sama napravi, načekali bismo se. Ako ste prolazili, negdje na pola puta između mosta i hipodroma. Budem uslikao drugom prilikom tu lokaciju!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2008. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a gdje je neptun??? osijek031.com smile

ja se kupam na kopici... mal bazeni, mal drava i tak...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.07.2008. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
a gdje je neptun??? osijek031.com smile

gdje je Neptun??
pa ako do sada nisi znao gdje je a rođen si u Osijeku e onda lega nemoraš ni znati!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2008. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
a gdje je neptun??? osijek031.com smile

ja se kupam na kopici... mal bazeni, mal drava i tak...

na kraju pijane promenade, iza zgrade starog vodovoda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: