Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Unikom - ZOO hotel

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2008. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I...kada će nova sistematizacija radnih mjesta u Unikomu? Najavljivali su ju prije mjesec dana.....

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.10.2008. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam niti u jednom trenutku pomislio da vrijedim više od nekoga zbog diplome, niti se radi se o tome što neki konobar ima 5 milja, znam konobare koji imaju i 10 milja, ali oni rade kod privatnika i ako vlasnik smatra da oni to zaslužuju svojim radom, zalaganjem, privlačenjem gostiju nema problema. Ovdje se radi o gradskom poduzeću (hotelu) u kojem plaće radnicima dajemo mi građani ovoga grada! Isplativost toga hotela je upitna, primjer tomu je i zašto direktor unikoma ne želi u javnosti reći broj ostvarenih nočenja-kao to je poslovna tajna-ako gpp može reći koliko su imali putnika ili kazalište koliko je prodalo karata ili vrtići koliko imaju upisane djece, a sve su to gradske firme koje mi uzdržavamo onda ne vidim razlog zašto se ne želi reći poslovanje hotela koje je također u vlasništvu grada, osim ako se ne skrivaju podaci zbog tko zna kojih razloga....mo'š mislit!!!!


meni kao građaninu ovog grada i poreznom obvezniku je prvenstveno drago što imamo taj hotel,što je sve oko njega zajedno sa zoo parkom uređeno i lijepo.
nije mi žao da konobari tamo zarađuju tu paru ako je ta plača jednaka njihovoj sposobnosti.
ipak tamo dolaze stranci i jedan od prvih kontakata ostvaruju s tim konobarima.
druga stvar,to je restoran gdje plače jesu malo veće.
treća stvar, i ako hotel zajedno sa zoo parkom posluje negativno smatram da ga treba financirati gradskim proračunom.
negativno posluju i gradski bazeni,zar da i njih zatvorimo?i kina također?
što bi ovom gradu onda ostalo?

ne sekiraj se za svoj porez koji plačaš,mislim da on odlazi na puno gore stvari od financiranja unikoma i zoo hotela.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2008. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoću majko hoću
U gradsku čistoću
Spavam danju radim noću
Za gradsku čistoću...
Tko ulice prlja
Ima da nadrlja
Ja sam svoju sreću
Našao u smeću
Nosim žutu uniformu
Ispunjavam radnu normu
Mnogo mrzim zabušante
Što neće da nose kante osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2008. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
tayllor je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam niti u jednom trenutku pomislio da vrijedim više od nekoga zbog diplome, niti se radi se o tome što neki konobar ima 5 milja, znam konobare koji imaju i 10 milja, ali oni rade kod privatnika i ako vlasnik smatra da oni to zaslužuju svojim radom, zalaganjem, privlačenjem gostiju nema problema. Ovdje se radi o gradskom poduzeću (hotelu) u kojem plaće radnicima dajemo mi građani ovoga grada! Isplativost toga hotela je upitna, primjer tomu je i zašto direktor unikoma ne želi u javnosti reći broj ostvarenih nočenja-kao to je poslovna tajna-ako gpp može reći koliko su imali putnika ili kazalište koliko je prodalo karata ili vrtići koliko imaju upisane djece, a sve su to gradske firme koje mi uzdržavamo onda ne vidim razlog zašto se ne želi reći poslovanje hotela koje je također u vlasništvu grada, osim ako se ne skrivaju podaci zbog tko zna kojih razloga....mo'š mislit!!!!


meni kao građaninu ovog grada i poreznom obvezniku je prvenstveno drago što imamo taj hotel,što je sve oko njega zajedno sa zoo parkom uređeno i lijepo.
nije mi žao da konobari tamo zarađuju tu paru ako je ta plača jednaka njihovoj sposobnosti.
ipak tamo dolaze stranci i jedan od prvih kontakata ostvaruju s tim konobarima.
druga stvar,to je restoran gdje plače jesu malo veće.
treća stvar, i ako hotel zajedno sa zoo parkom posluje negativno smatram da ga treba financirati gradskim proračunom.
negativno posluju i gradski bazeni,zar da i njih zatvorimo?i kina također?
što bi ovom gradu onda ostalo?

ne sekiraj se za svoj porez koji plačaš,mislim da on odlazi na puno gore stvari od financiranja unikoma i zoo hotela.


Ma šta ti pričaš gluposti, pa gdje u svijetu jedan grad ima svoj hotel koji još k tomu radi sa gubitkom, Kako to možeš uopće uspoređivati sa bazenima i kinima...to je stvar sporta i kulture, a hotel i restoran spadaju pod luksuz koji si ljudi u ovoj situaciji ne mogu baš često priuštiti i zato takve stvari trebaju da budu privatne pa ako se nekome isplati to raditi neka uloži svoja sredstva, a ne da se na račun građana gamad iz stranke na vlasti goste i uživaju.
što se tiče konobara da bar jesu neki stručnjaci, ali manje više su to debili koji pojma nemaju o ugostiteljstvu u što sam se i sam par puta uvjerio, a da ne govorim o tome da je specijalitet hotela divljač koja je na meniju svake prestupne godine (ne govorim o crkotinama koje dolaze iz zološkog)!

ajde slažem se sa ovim na kraju

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nikica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2008. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad smo kod unikoma ...
koliko placate mjesecnu ratu za odvoz smeca?

konkretno me zanima gornji grad (rokova ruzina anina dubrovacka ilirska hebrangova)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.10.2008. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po kvadratu svi plaćaju.

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nikica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.10.2008. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

epona je napisao/la (Pogledaj post): › Po kvadratu svi plaćaju.


aha ok, thx

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.10.2008. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›
Ma šta ti pričaš gluposti, pa gdje u svijetu jedan grad ima svoj hotel koji još k tomu radi sa gubitkom, Kako to možeš uopće uspoređivati sa bazenima i kinima...to je stvar sporta i kulture, a hotel i restoran spadaju pod luksuz koji si ljudi u ovoj situaciji ne mogu baš često priuštiti i zato takve stvari trebaju da budu privatne pa ako se nekome isplati to raditi neka uloži svoja sredstva, a ne da se na račun građana gamad iz stranke na vlasti goste i uživaju.
što se tiče konobara da bar jesu neki stručnjaci, ali manje više su to debili koji pojma nemaju o ugostiteljstvu u što sam se i sam par puta uvjerio, a da ne govorim o tome da je specijalitet hotela divljač koja je na meniju svake prestupne godine (ne govorim o crkotinama koje dolaze iz zološkog)!


unikom je pomoću hotela podigao i zoo vrt iz mrtvih.
taj kompleks je prekrasan i jedan od lijepših u gradu.
hotel djeluje u sklopu zoo vrta koji je u vlasništvu grada pa je tako i taj hotel u vlasništvu grada.
odi jednu sunčanu nedjelju tamo pa ćeš vidjeti koliko je obitelji s djecom tamo.to bude prepuno.
po meni jako dobra stvar što su to napravili.

pitanje je kako je izražen taj gubitak..jel gledaju cjeli kompleks ili samo hotel jel se zna da zoo od mjesečne zarade ne može ni pol životinja nahranit...

kao što sam rekao,odlazi tvoj porez na puno puno drugih,gorih stvari,stvarno je pomalo glupo hvatat se hotela.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2008. 7:27 
Naslov:  Re: Unikom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zoo vrt nema veze sa hotelom i restoranom (ne mislim doslovno već vezano za ovu temu) jer moglo se to napraviti kao neki kafić sa velikom terasom i efekat bi bio isti, a ovo je bilo nepotrebno bacanje novca. Nadam se da pod kompleks misliš samo na zoo vrt i igralište za djecu, jer hotel izgleda katastrofalno i onaj koji ga je projektirao nema nimalo pameti (sa tim se slažu i ljudi iz struke), a uređen je kao da su se djeca igrala. Ja sa djecom često idem u zoo (ne samo nedjeljom) i svaki puta sjednem tamo na piće (sa naglaskom na piće), a i u samom restoranu sam bio više puta (od toga samo jednom svojom voljom jer je hrana užasna a konobari idioti).
Ovas teza da odlazi porez i na druge stvari je bezveze, jer ako budemo pravili iznimke na svaku promašenu investiciju u gradu onda ne moramo uopće ništa ni spominjati pa nek sve ide u PM.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemo1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2008. 9:14 
Naslov:  Re: Unikom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote... jer je hrana užasna a konobari idioti
[/quote]
Moja iskustva su potpuno suprotna! Specijaliteti kuhinje prefini, porcije normalne veličine, cijene prihvatljive, konobari uslužni, toalet čist... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2008. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
unikom je pomoću hotela podigao i zoo vrt iz mrtvih.
taj kompleks je prekrasan i jedan od lijepših u gradu.



jesi se ti heroina najeo jebote!?!?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2008. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemo1 je napisao/la: ›
[quote... jer je hrana užasna a konobari idioti

Moja iskustva su potpuno suprotna! Specijaliteti kuhinje prefini, porcije normalne veličine, cijene prihvatljive, konobari uslužni, toalet čist... Very Happy
[/quote]

Pretpostavljam da je onima koji nisu jeli u boljim restoranima i ovo super. Specijalitet tog restorana je divljač koja od 5 puta što sam bio tamo 4 puta nije bilo na meniju jer "im je baš sada nestalo", a da nekažem da je to bilo u razmaku od 2 mj. Jednom prilikom sam bio tamo sa poslovnim partnerima (iz raznih zemalja) jer su čuli da se otvorio restoran sa ponudom divljači-ne da su bili razočarani, nego su bili užasnuti, a to su ljudi koji su jeli svugdje u svijetu i u raznim elitnim hotelim i restoranima (da ne ispadne da se samo ja hvalim kako sam i ja osobno jeo u restoranima širom svijeta naspram kojih je ovaj kao pučka kuhinja)! Konobari ne znaju komunicirati na 2 strana jezika (ne mislim na pojedinca) već samo mucaju, a ne znaju ni objasniti što ulazi u koje jelo ali zato nema veze jer imaju iznadprosiječne plaće i boli ih k....!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemo1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2008. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="tayllor";p="198639"
...Pretpostavljam da je onima koji nisu jeli u boljim restoranima i ovo super.[/quote]

Da, ja nikada nisam jela u boljem restoranu. Embarassed
Samo ću dodati da su u tim boljim restoranima i cijene "bolje", a također i klijentela (koliko para toliko muzike)!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2008. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sada si još veću glupost provalila, jer samo u osijeku ima nekoliko boljih restorana, a u kojima su cijene iste kao u zoo hotelu, a negdje i manje.
Jedino se nadam da ne misliš na onu "popularnu" cijenu nedjeljnog ručka (od prijatelja koji su bili čujem da bude neka splačina), jer ja kada sam zadnji puta bio tamo, ručak za nas četvero i dvije boce vina platio sam oko 1250 kn, a za te novce možeš 100 puta bolje jesti u 90% hrvatskih restorana (a bogami i vani).

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemo1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2008. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bih dalje polemizirala na ovu temu, svatko od nas ima pravo na svoje mišljenje, a isto tako prehrambene navike su nam različite pa i doživljaj tog restorana, ali i inih... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: