Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Ginekolog u bolnici?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema

Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy

Ukupno postova: 2988
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2008. 20:14 
Naslov:  Ginekolog u bolnici?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet ja... izgleda da mi nema druge neg u bolnicu, pa prvo na ginekologiju... jel mi možete reć nešto o doktorima na tom odjelu, bilo loše bilo dobro, da znam kod koga da idem... pliz... hića je!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yoomie

Ukupno postova: 28
Post Postano: 22.06.2008. 8:37 
Naslov:  

moja frendica ide kod DR. BOBIĆ (ženska ) , kaže da je ok,vodila joj je i trudnoču, pa et ako ti to šta pomogne Laughing

pumpkin

Ukupno postova: 978
Post Postano: 22.06.2008. 8:59 
Naslov:  Re: Ginekolog u bolnici?!

Od ljudi uvijek čujem različite priče o doktorima, neki jednog hvale da su super zadovoljni, a drugi o tom istom pričaju ružna iskustva ili ih tuže. Nisam ležala nikad na odjelu, jedino na porodilištu, ali moram priznati da mi je odlična bila dr. Zvjezdana Rubin i Bećarević. A opet, izbjegavala bih dr. Milojkovića, ako on još uvijek radi, i jednog ogromnog visokog muškog, brate mili, ruka mu je ko lopata, uopće nema filinga, bolje da je bio automehaničar, ali ne bih ti znala reći kako se zove.

Ukupno postova: 2988
Post Postano: 22.06.2008. 19:54 
Naslov:  

fala puno!

morgan

Ukupno postova: 3925
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.06.2008. 21:05 
Naslov:  

gospođa morgan preporučuje dr. Milojkovića kao vrsnog dijagnostičara al je malo "mutav" sa pacijentima.također velim da izbjegavaš dr. Petrovića i dr.Rosu.mislim da je Petrović onaj sa gore spomenutim ručetinama.

Neki ljudi nas ponižavaju svojom dobrotom.
Odvikli smo se od dobrote. Ne razumemo zašto nam neko nešto čini, ako ne traži nikakvu protivuslugu.
Dobrota se ne može vratiti, jer se i ne daje. Dobri ljudi su dobri zbog sebe, a ne zbog drugih.
FunkyLady

Ukupno postova: 613
Post Postano: 22.06.2008. 22:30 
Naslov:  

dr. Rosso... Obiteljski prijatelj Very Happy Nisam kod njega, a sad kad vidim Morganine dojmove, ni ne želim biti Very Happy

„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
morgan

Ukupno postova: 3925
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2008. 20:49 
Naslov:  

FunkyLady je napisao/la: ›
dr. Rosso... Obiteljski prijatelj Very Happy Nisam kod njega, a sad kad vidim Morganine dojmove, ni ne želim biti Very Happy

Roso je spomenut u kontekstu zavičajne pripadnosti pa je malo bahat sa pacijenticama i zna mu se dogodit da im se upucava...zamisli situacije - ti raskrečena a on ti komplimente daje...dobra,dobra!sočna sočna...osijek031.com smile

Neki ljudi nas ponižavaju svojom dobrotom.
Odvikli smo se od dobrote. Ne razumemo zašto nam neko nešto čini, ako ne traži nikakvu protivuslugu.
Dobrota se ne može vratiti, jer se i ne daje. Dobri ljudi su dobri zbog sebe, a ne zbog drugih.

Skoči u forum: