Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zbogom Euro! Sad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: › Kako me živciraju takva razmišljanja.
Zasto? Ukazuju ti da s pobjedom reprezentacije osobno nemas ama bas nikakve veze?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se slažem sa Mungosom, gledao sam, živcirao se, puls mi bio 100 i kusur, ali nakon pora sam u 10 minuta prešao preko toga...

Nemam neku bolest, pred završetkom studija sam, nisam gladan/žedan, imam divnu djevojku, ljeto je, i zašto bi mi poraz reprezentacije uzrokovao neku bolnu ranu, da su pobijedili donijeli bi veselje, a ovako nema veze. Ne razumijem zašto pizditi i razbijati zbog toga.

Zato volim navijati u sportu, pobjede me vesele, a preko poraza dosta lako prelazim ( osim ako je u pitanju nešto važno oko NK Osijeka, ovosezonsko zadnje kolo mi je ubilo taj dan )

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Cemu tugovati? Kako na vas zivot utjece uspjeh hrvatske repke? Biste li se osjecali ispunjenije da je Hrvatska u polufinalu ili finalu, bi li vam se povecala placa, biste li napravili nesto sto bi vam ispunilo srca (dulje od polusatnog navijanja i voznje na krovu automobila)?

vjerojatno bi im ponos bio do neba...a možeš se ponositi samo svojim osobnim uspjesima.
mene također začuđuje da neki polupismeni trkač za loptom dobije basnoslovni iznos za rad svojih nogu a liječnik, vrhunski kirurg (koji je neusporedivo vrijedniji svojoj okolini) to zaradi za dva i po života.možda da počnu sa prijenosima kardio i ostalih operacija, da se ljudi malo proslave, pa da dokoni navijaju ili za doktora i pacijenta ili za smrt..

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni oke, bar me više ne živciraju debilne reklame; jebga, moglo je biti, al' nije i šta sad?
Ja sam poraz dočekao na motorijadi kod kc, ljudi su se napili (i inače bi), bili veseli (kao što bi i inače), a gume bi se tamo palile i ovako i onako. Naravno, čuo se jedan veliki, porazni 'aaaaaaaa' i to je bilo to.
Kako kažu: "Lajf iz lajf, nanananana!" Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.06.2008. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: › Kako me živciraju takva razmišljanja.
Zasto? Ukazuju ti da s pobjedom reprezentacije osobno nemas ama bas nikakve veze?

Ja ne tugujem za repku na način da plačem 7 dana i nemogu doć sebi.
Jednostavno sam tužan jer sam i sam sportaš i sam sam igrao za razne selekcije i znam kako je dobro biti najbolji i kako je to kad se izgubi.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: