Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zbogom Euro! Sad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2008. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde vise nek' je gotovo pa mir.
Jesam domoljub,jesam Hrvatica,al' brate sto je odvise je odvise...sva ova strka,frka,euforija,svo ovo megalogomansko trosenje...povisene emocije,prekoracivanje pozeljnog i pristojnog ponasanja pod krinkom zajednistva...
Nogomet je lijep sport.I unosan.Onima koji ga igraju ili igraju oko igre.
Svima nama ostalima ostaje uzivanje u gledanju igre.I u pobjedi.I to je to.Niti ce igracima pomoci niti odmoci sto je kilometarska kolona prije nekoliko dana zaguslia grad sa polupijanim,i pijanim nadam se samo suvozacima...Ako nista drugo narod se dobro opskrbio navijackim rekvizitima,pa ce iducom prilikom manje potrositi na nove...
Decki su igrali odlicno.
Ali,nekad treba imati i srece.

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2008. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tužan ,razočaran, još uvijek nemogu vjerovat da je Turcima 3 utakmice pošlo za redom takvo sranje od preokreta da bi si najradje sad sve dlake na tijelu počupo.

Hrvatskoj repki i Biliću treba skinut kapu za sve,,,Neka Slaven vodi ovu repku i dalje...
Kad se vrati Dudu bit će sranja....

Ponosan sam na igru koju smo prikazali i ono jučer je ništa više nego jebeni peh....Ali to nam je pouka...A turci će doć opet a onda ćemo ih zdrobit.

Jos cu bit vjerovatno koji dan ljut i sve al sta je tu je.Takav je nogomet.Repka bravo jos jednom.Ponosan sam sto sam Hrvat....

U boj u boj, za narod svoj....

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2008. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tek sam danas vidila onu scenu kad Srna plače nakon tekme, a Bilić ga gladi po glavi... da ti srce pukne! Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mikro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 500
Lokacija: Osijek VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2008. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A j....a ŽIVOT JE OKRUTAN bravo dečki i za ove pobjede što ste nam ih priredili!kako ono kažu?PONOSAN SAM ŠTO SAM HRVAT!!!!Najesen idemo na ENGLESKU da im opet pokažemo kako se igra nogoš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2008. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
tek sam danas vidila onu scenu kad Srna plače nakon tekme, a Bilić ga gladi po glavi... da ti srce pukne! Sad


Kako neće plakat, razvalimo jednu Englesku u kvalifikacijama 2 puta ,prodjes grupu sa maksimalnim brojem bodova i onda ti u zadnjoj sekundi jebeni turci daju gol za 1:1, U tri p.m....

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2008. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poppy je napisao/la: ›
tek sam danas vidila onu scenu kad Srna plače nakon tekme, a Bilić ga gladi po glavi... da ti srce pukne! Sad


Kako neće plakat, razvalimo jednu Englesku u kvalifikacijama 2 puta ,prodjes grupu sa maksimalnim brojem bodova i onda ti u zadnjoj sekundi jebeni turci daju gol za 1:1, U tri p.m....


bio sam se već i pomirio s činjenicom da smo popušili dok nisi to spomenuo!!!!
al istina je živa istina tako točno opisano kako ovdje piše u tvom postu, budemo prvi u skupini, razjebemo engleze, razjebemo švabe i to ih deklasiramo totalno nisu se vidjeli cijelu utakmicu, pokupimo sve bodove u skupini i onda u zadnjoj sekundi popijemo gol od koga? OD JEBENIH TURAKA JEBEM IM MAJKE osijek031.com smile
u pičku materinu sad sam ljut
OPET!!!!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2008. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a i vi se živcirate ni zbog čega...šta bi imali (osobno) od pobjede? samo razlog da se opijete i ožderete ( i poraz vam je dobordošao u tu svrhu)...ajd, shvaćam kladioničare, izgubili ljudi pare al vi mali obični...kao da vam mama i tata igraju, kao da vam korica kruha o tome ovisi....do sljedećeg nastupa sve zaboravite i ajmo ponovo...moje saučešće svima koji se osjećaju izgubljenima...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2008. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › a i vi se živcirate ni zbog čega...šta bi imali (osobno) od pobjede? samo razlog da se opijete i ožderete ( i poraz vam je dobordošao u tu svrhu)...ajd, shvaćam kladioničare, izgubili ljudi pare al vi mali obični...kao da vam mama i tata igraju, kao da vam korica kruha o tome ovisi....do sljedećeg nastupa sve zaboravite i ajmo ponovo...moje saučešće svima koji se osjećaju izgubljenima...


iskreno ni iz džepa ni u džep ali mene kao i druge veseli kad dobijamo bar negdje, iskreno rađe bi dobar poso, dobar auto i stan i u svakom trenu milju kuna u džepu pa makar više nikad ne osvojili nigdje ništ ni zaigrali nikad nigdje ali u nedostatku istoga jako me veseli gledati kako naši igraju na teveu čiji program plaćam 73 kn mjesečno, bar mi na tih 90 minuta smakne s uma sva sranja koja imam i sve obaveze, na tih 90 minuta se isključim i vičem u ekran jebiga Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2008. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ale ale ale ale
osijek031.com smile
tako nam je i trebalo kad su toliko šasni propustili

DA SMO IMALI DUDUAAAAAAA

TAYLOR NAS JE UNIŠTIO

ali, ajd barem će prestat trošenje para na repku, bit će više za lapanje

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2008. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... od četiri utakmice ,tri dobiješ,jednu odigraš neodlučno i svejedno pakuješ kofere...jebiga...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2008. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Otvaranjem ove poruke ubio si jednog Turčina,a slanjem nekom drugom ubio si jos dva.prema osmijehu na tvojem licu zakljucujem da si Hrvat! posalji poruku dalje i vratimo HRVATSKOJ osmijeh na lice.

sms koji kruži ...

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2008. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, desilo nam se...Švicarska na svjetskom nije gol primila, pa ispala na penale...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.06.2008. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidi i oranje nesretno, isto tako, fantasitčno u grupi, razbiju francusku italiju i rumunjsku i onda dođe rusija koje je ''preko štele'' upala na euro i oni prođu u polufinale.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2008. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
a i vi se živcirate ni zbog čega...šta bi imali (osobno) od pobjede? samo razlog da se opijete i ožderete ( i poraz vam je dobordošao u tu svrhu)...ajd, shvaćam kladioničare, izgubili ljudi pare al vi mali obični...kao da vam mama i tata igraju, kao da vam korica kruha o tome ovisi....do sljedećeg nastupa sve zaboravite i ajmo ponovo...moje saučešće svima koji se osjećaju izgubljenima...


Jao brate moram ti reć da ti nisi ni N od navijača, pa nemoj kakat i lupat gluposti kao: sta smo mi izgubili, pa nismo mi nista izgubili, mi volimo reprezntaciju i stalo nam je da pobjedjuje....

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.06.2008. 4:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
Vidi i oranje nesretno, isto tako, fantasitčno u grupi, razbiju francusku italiju i rumunjsku i onda dođe rusija koje je ''preko štele'' upala na euro i oni prođu u polufinale.

s tim da su rusi zaslužili svoj prolaz fair and square Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: