Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



cijena čivauve

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2008. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd' javi mi se na pp,imam broj telefona covjeka koji ih uzgaja...
Moja mala, necakinja vec gotovo godinu dana cmizdri za malim dlakavcima,a imaju trogodisnjeg hrvatskog ovcara,pa su nedavno sad uzeli i stene,kujicu zlatnog retrivera...ali ne...mala je zapela za pop*****...(da ne lajem)
Provele smo na internetu sate i sate na stranicma sa psima...pa je mustra pomno i picajzlasto birala i birala i nasla bas,ni manje ni vise ,nego civauvicu kao savrsenog za nju...I eto...Very Happy
Jedno vrijeme je naostrila zube na male pinceve,ali pustilo ju je pa se vratila prvotnoj zamislii...Ali,s obzirom da ima tek 11 godina i da vec godinu dana doslovno stedi svu lovu koju je podobijala od svih blagdana,preko rodjendana i kojekakvih obiteljskih susreta...neka,draze mi je da ima cilj nego da je iste potrosila na krpice...doduse nema ni za zadnje noge i rep od gore navedene cijene...ali...neka...Very Happy
Ima cilj,a to je za svaku pohvalu...pa bila to zelja za civauvicom,ili aljaskim malamutom,pincem ili bernardicem...bitno je da s tako malo godina zna izabrati cilj i za isti se boriti...Smile
Inace,luda je za zivotinjicama,osima pasa,ima i macke i kornjace ...skuplja lutalice,zimus je s jos nekoliko klinaca napravila svojevrsni azil za 6 maca lutalica i jednog psa...pronasla je kujicu sa 6 stenadi pa smo ju odvele u azil,pa smo nosile hranu za njih tamo..i suze lile jer su mali bili u losem stanju(sad je dobro).Usvojili smo jednog odraslog avlijanera iz azila(jer stenici se lakse udome)a onda je ona pronasla jos jednog na ulici pa ga je uvalila baki i didi...
Uglavnom,ima duha i snage.
I ne mislim da je pretjerano smjesno bockanje ljudi koji zele izdvojiti neke novce za ljubimca za kojeg su sigurni da je ok...s papirima...
Mada s druge strane,osobno sam sklonija osjecaju na prvu loptu...pa sto god da je ispred mene..kakav mjesanac ili s papirima...posve nebitno...(imam u stanu 4 mace pokupljene s ulice...)
Eto...raspisah se...Smile

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.06.2008. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ću ti za 1000 ojra lajat, lizat, pišat iza drveta, mazit se, jest čapi, ma šta god hoćeš.


Laughing Laughing Laughing lud si majke mi e a sto se tiče azila i ja bih ali imam malo dijete pa ne mogu samo tako uzet nekog velikog đukca da mi dijete pojede trebam ovakog malca jednog ali ako spustis cijenu setam ja i tebe pored drave Very Happy Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.06.2008. 20:39 
Naslov:  Re: cijena čivauve
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nake, hoćeš li biti moj ljubimac? Zaposlena sam, imam veliku kuću, auto, pazit ću te do kraja tvog života (kao Elvira u crtiću Zekoslavci)!!!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.06.2008. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Nake, hoćeš li biti moj ljubimac? Zaposlena sam, imam veliku kuću, auto, pazit ću te do kraja tvog života (kao Elvira u crtiću Zekoslavci)!!!

A tko će me mazit pazit i čuvat dok si ti na poslu, oćeš mi nabavit neku kuju da si šnjofkamo guzice osijek031.com smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2008. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VIDIM JA DA SU SE OBRISALI POSTOVI NI OVAJ FORUM NIJE BAS NESTA

_________________
"It's the hardest thing I ever have to do, to walk away from you, when I wanna hold you...,
it's the hardest thing in every single day, to have to turn away, I want you to know that
this is the hardest thing"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2008. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

monya je napisao/la: ›
VIDIM JA DA SU SE OBRISALI POSTOVI NI OVAJ FORUM NIJE BAS NESTA
A ti nemoj skupa s nama u offtopic, pa ti nece brisati postove ;-)

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2008. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemoš protiv toga e a ja dobila preporuku da uzmem patuljastog pinča hmmm koja mi tu razlika

_________________
"It's the hardest thing I ever have to do, to walk away from you, when I wanna hold you...,
it's the hardest thing in every single day, to have to turn away, I want you to know that
this is the hardest thing"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.06.2008. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

menis u oni ljepši i jefiniji
u srbiji ih ima za 300 eura

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: