Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



EURO 2008: Hrvatska - Njemačka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 10:54 
Naslov:  Re: EURO 2008: Hrvatska - Njemačka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): › Protiv Portugala ne možemo igrati jer su oni, kao i mi, prvi u svojoj skupini.
Ne treba nam više ni bod protiv Poljske, za nas će to biti prijateljska utakmica.



znam da ne možemo ni igrat protiv portugalaca ali sam to rekao onako kao izjavu, da nam je dobra igra protiv švaba donjela1 mjesto u skupini i ne moramo se borit protiv portugalaca, isto tako sam mogao reći sve je bolje nego protiv brazilaca ili argentinaca ili marsovaca Wink
i znam da nam ne treba ni bod protiv poljaka ali ipak mislim da zbog morala trebamo dobit tu tekmu

lela28 je napisao/la: ›
odlično je bilo nekima ne valja kada pobjedimo niti kada izgubimo bolje da sute neg da napisu bez veze komentar sramotaaaaaaaaaaaaaa


šta ti pričaš uopće, kome ne valja kada pobijedimo, ne kontam tvoj post al uopće osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 11:08 
Naslov:  Re: EURO 2008: Hrvatska - Njemačka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 12:00 
Naslov:  Re: EURO 2008: Hrvatska - Njemačka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

batistuta gabriele za tebe je olić pele olić šampiooon olić šampiooon svaka čast našima drago mi je što se pokazalo da je igra protiv austrije bila stvar psihe a ne fizičke nepripremljenosti. nadigrali smo švabe u svim segmentima igre, pa tako i u trci. dojčland dojčland aufviderzen. svaka čast biliću i svim igračima. fascinantno je bilo gledati pritisak naših u 90+ na njemački aut na njihovoj polovici. tako se igra nogomet. u 16-erac smo se spakirali samo par puta i to kad je bilo stvarno potrebno. ovaj olić je kralj, ja bi mu ulicu dao

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 12:11 
Naslov:  Re: EURO 2008: Hrvatska - Njemačka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rvacka : dojčland
2:1
Very Happy hajlajc Very Happy



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lela28
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2008. 12:55 
Naslov:  Re: EURO 2008: Hrvatska - Njemačka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): › Protiv Portugala ne možemo igrati jer su oni, kao i mi, prvi u svojoj skupini.
Ne treba nam više ni bod protiv Poljske, za nas će to biti prijateljska utakmica.



znam da ne možemo ni igrat protiv portugalaca ali sam to rekao onako kao izjavu, da nam je dobra igra protiv švaba donjela1 mjesto u skupini i ne moramo se borit protiv portugalaca, isto tako sam mogao reći sve je bolje nego protiv brazilaca ili argentinaca ili marsovaca Wink
i znam da nam ne treba ni bod protiv poljaka ali ipak mislim da zbog morala trebamo dobit tu tekmu

lela28 je napisao/la: ›
odlično je bilo nekima ne valja kada pobjedimo niti kada izgubimo bolje da sute neg da napisu bez veze komentar sramotaaaaaaaaaaaaaa


šta ti pričaš uopće, kome ne valja kada pobijedimo, ne kontam tvoj post al uopće osijek031.com smile

nemoj se uzbuđivati šteti za zdravlje samo kazem da pojedinci gunđaju na igru jučerašnju umjesto da budu sretni što smo pobjeili

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lela28 je napisao/la: ›
nemoj se uzbuđivati šteti za zdravlje samo kazem da pojedinci gunđaju na igru jučerašnju umjesto da budu sretni što smo pobjeili

Ja nisam vidio niti jedan post gdje se gunđalo na jučerašnju igru. Ti jesi?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2008. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A tek da ste vidjeli u Irish pubu jucer, nas desetak Hrvata (klinac deset, decko i ja Hrvati, ostali mahom Bosanci i Hercegovci) u hrvatskim dresovima, a pub pun svaba (pokoji Irac i Englez), a mi glasniji od svih...
Slavili su Hrvati i u Deutschlandu!!!! I to kako!!!!

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lela28
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2008. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
lela28 je napisao/la: ›
nemoj se uzbuđivati šteti za zdravlje samo kazem da pojedinci gunđaju na igru jučerašnju umjesto da budu sretni što smo pobjeili

Ja nisam vidio niti jedan post gdje se gunđalo na jučerašnju igru. Ti jesi?
hahahah imas dobar potpis

_________________
ako me pogledaš u oči o moje nista više ti nećeš znati,
jer oči me odati neće u moju odbranu će ovaj put stati....
al ne gledaj mi u udlanove jer oni ce me znam odati......
za samo jedan poljubac tvoj sve moje tajne odma prodati....
http://toseproeski.forumsline.com/index.htm
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2008. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Janis";p="170614"] (pokoji Irac i Englez), a mi glasniji od svih...
quote]

Meni su se javili frendovi iz Manchestera, čestitali nam na borebnosti ,kažu da su tamo svi navijali za nas. Malo me to začudilo s obzirom da zbog nas Englezi nisu na Euru ove godine...baš sam bila ponosna...i još uvijek sam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.06.2008. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Euro 2008: Croatia 2-1 Germany - German bad herr day
By John Cross in Klagenfurt 13/06/2008


(What's this?)Slaven Bilic may have dumped England out of Euro 2008 - but he made amends last night.
Croatia boss Bilic masterminded a brilliant victory over Germany which made it safe to switch the television on again this summer.
If there is a quick remedy for any depressed England fan then it is to see Germany losing. And they did not just lose - they were utterly humiliated in the process.
And had Bastian Schweinsteiger sent off. And Jens Lehmann dropped a clanger.

Ok, we'll stop there. But Germany looked an ageing, sluggish and poor team while Croatia were the exciting new kids on the block who looked genuine contenders. And Tottenham's £16.8million midfielder Luka Modric has the potential to be the star player of the tournament as he left the Germans chasing shadows.
...
Tekst je koji je objavio Daily Mirror
Ako vas zanima cijeli članak: http://www.mirror.co.uk/sport/euro2008/news/2008/06/13/euro-2008-croatia-2-1-germany-german-bad-herr-day-89520-20605385/

Ujedno: Daily Telegraph naglasio je da je Fabio Capello dobio “rano i pravodobno” upozorenje za kvalifikacije za SP koje počinju u rujnu.

Tek sam sada došao k sebi zbog sinoćnjeg slavlja, a imali smo što i slaviti.
Slavili smo pobjedu nad Njemačkom. Slavili smo to što smo nakon mlohave igre protiv Austrije napokon IGRALI nogomet kakav znamo. Slavili smo što smo bili motivirani, što smo trčali, što smo bili opasni.
Prije utakmice sam rekao: "Možemo mi dobiti Njeamačku, samo da si dečki poslože stvari u glavi."
Ovim putem čestitam hrvatskoj repki na sinoćnjoj pobjedi. Hvala što ste nam osvjetlali obraz...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2008. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u gradu je bila ludara ljudi milo mi je odlično

_________________
"It's the hardest thing I ever have to do, to walk away from you, when I wanna hold you...,
it's the hardest thing in every single day, to have to turn away, I want you to know that
this is the hardest thing"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lugar je napisao/la: ›
If there is a quick remedy for any depressed England fan then it is to see Germany losing. And they did not just lose - they were utterly humiliated in the process.
Ajmo sad svi u Ingland, ima da nam englezeri plaćaju potoke, pače slapove piva.... Uz malo fišendčipsa sastrane da nas pivo ne ubije sasvim i prebrzo osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa možemo mi i u Rusiju ako ćemo tako ;D Bespla skijanje ili nešt

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Lugar je napisao/la: ›
If there is a quick remedy for any depressed England fan then it is to see Germany losing. And they did not just lose - they were utterly humiliated in the process.
Ajmo sad svi u Ingland, ima da nam englezeri plaćaju potoke, pače slapove piva.... Uz malo fišendčipsa sastrane da nas pivo ne ubije sasvim i prebrzo osijek031.com smile


ajd osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.06.2008. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

empetri je napisao/la (Pogledaj post): › Pa možemo mi i u Rusiju ako ćemo tako ;D Bespla skijanje ili nešt


Od Rusa očekujemo besplanu zalihu plina za godinu dana...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: