Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



EURO 2008: Hrvatska - Njemačka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ePo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.06.2008. 22:32 
Naslov:  Re: EURO 2008: Hrvatska - Njemačka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

predobra utakmica, predobar rezultat! naši su bili jednostavno odlični!
olić me svakom utakmicom sve ugodnije iznenađuje i svaka mu čast! ma svaka IM čast!
prošli smooooooooooooooooooooo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mikro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 500
Lokacija: Osijek VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2008. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neka se sada poklope svi oni koji nisu vjerovali u naše dečke! Dečki samo tako naprijed idemo i Poljsku skinuti sa dnevnog reda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2008. 22:40 
Naslov:  Re: EURO 2008: Hrvatska - Njemačka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › Iskreno? Nemam snage ni za napisati nešto "pametno"... Eto, toliko sam razočaran "igrom" naših....


lavic je napisao/la (Pogledaj post): › gledam sad svabe i poljake, jadna li nam majka protiv njih Sad

repka nam je nespremna prvih 35 minuta su igrali dobro ali haloooo to nije ni 1/3 a nakon 65 minuta su totalno se raspali
čarli je igro jako lose, vidi se da je ozljeđen i on po meni nebih trebao igrati jer nije full spreman... a sad to sno nemam kog drugog da igra na toj poziciji je drugi par cipela i tu se sad osjedi biliceva tvrdoglavost oko nepozivanja nekih
budan totalno promasena promjena, nije mi jasno jer on ovdje doso turisticki setati po terenu ili sta... da se mene pita nebi on vise igro na ovom euru


nemam uopce nade da cemo proci skupinu, od švaba cemo iugibiti to je sigurno, a poljaci ce dobiti austriju i u zadnjem susretu cemo izvisiti u međusobnom ogledu... nazalost ali s ovakvom igrom ja nevidim da je moguc drugaciji ishod... mada nitko sretniji od mene ako moja procijena bude kriva Smile


zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo je bilo kao da su igrale Bizovačke toplice protiv Varaždinskih... i naravno, uvijek je netko drugi kriv - ili sudac ili gostujući teren ili loš travnjak ili jer je baki Juliški iz Donjih Klokočevaca ispao zadnji mliječni zub pa sad mora cuclati umjesto gristi Evil or Very Mad


Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›

i pre tužno Sad
nisam mogao vjerovat da je to kao naša igra, igra je bila prvih 20 minuta i to je to, ponašali su se ko babe na igralištu, svaka čast oliću, srni, braći kovač, pletikosi koji nam je spasio obraz da ne popijemo 15 komada, a onog budana bi odma sad poslo nazad za hrvatsku i to pješke, on nema pravo više ulazit u igru i to nikad više pokazao je šta može, jebote umjesto da je bio dosadan ko komarac, stvaro pritisak i ne dozvoljavao tečnu igru i prenošenje lopte na našu polovicu i da je bio na svakom igraču u svakom trenu on samo što nije zalego na centru i zapalio pljugu, užas, i onaj niko i ništa kranjčar pa jel taj i jednu loptu dodo kako bog zapovijeda, strava, a ni modrić nam se baš nije iskazo
iskreno bojim se švaba, ali postroji uvijek ono da nam je ovo bila prva tekma, pa pritisak na prvoj tekmi, možd dalje bude sve išlo kao po loju, a možda i ne, vidjet ćemo
RVACKA!!!!!!!!!!!!!


...


ouuuuu jeahhhhh Very Happy

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mikro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 500
Lokacija: Osijek VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2008. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

AJWAR - Svaka ti dala!!!!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2008. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bježite ljudi bježite iz grada, stiže ekipa pi-ja-na, bježite ljudi dok postoji nada, jer ovdje igra Hrvatska!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2008. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cek, jel na kocu idemo dalje? i na koga ? ko to prsti ? daj da napishe alternativne mogucnosti... eo sad sam cuo da su ovi zavrshili 1:1.... i ? ako pobjedimo poljake ? ak izgubimo ? idemo na porugal ?


... ja se ispricavam.. ja opšte ne pratim nogomet... Smile al eto.. repka ja 'svetinja' Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2008. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
nemam uopce nade da cemo proci skupinu, od švaba cemo iugibiti to je sigurno, a poljaci ce dobiti austriju i u zadnjem susretu cemo izvisiti u međusobnom ogledu... nazalost ali s ovakvom igrom ja nevidim da je moguc drugaciji ishod... mada nitko sretniji od mene ako moja procijena bude kriva Smile


a jesi naivan... biće da si srbin...bar peto-kolonash ! Razz

nnananana...


jedino mi zao bogdana sto je morao pevat nutra... pared hrpom navijaca... koji ga opšte nijesu dozivljavali... al eto... mi smo pevali kolko smo mogli Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ePo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.06.2008. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): › cek, jel na kocu idemo dalje? i na koga ? ko to prsti ? daj da napishe alternativne mogucnosti... eo sad sam cuo da su ovi zavrshili 1:1.... i ? ako pobjedimo poljake ? ak izgubimo ? idemo na porugal ?


... ja se ispricavam.. ja opšte ne pratim nogomet... Smile al eto.. repka ja 'svetinja' Wink


idemo dalje sigurno jer su austrija i poljska odigrale 1:1 (dakle nemaju nijednu dobivenu), a njemačka zasad ima samo 1 dobivenu utakmicu. Koliko sam shvatila, i ako izgubimo od poljaka,a njemci pobijede austriju, njemce smo dobili pa nam ostaje 1. mjesto u skupini i igramo protiv 2. u skupini A. a to su češka ili turska.
neznam jesam nešto krivo napisala, ako jesam, ispravite me Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 2:42 
Naslov:  Re: EURO 2008: Hrvatska - Njemačka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 






Luuuuudiloooooooooooooooooooooo ,vooooolim te hrvatskoooooooooooooooo Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 7:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

preeedobrooo...nasi odigrali za svaku pohvalu,na ulicama fantasticna atmosfera i slavlje...MI PRVACI!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 8:40 
Naslov:  Re: EURO 2008: Hrvatska - Njemačka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajwar je napisao/la (Pogledaj post): ›
ouuuuu jeahhhhh Very Happy


Bravo!!! Cool

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e, ako ovako odigraju još 2-3 tekme, bilić će doslovno moći birati koji klub želi voditi. kao da igra football manager.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 9:41 
Naslov:  Re: EURO 2008: Hrvatska - Njemačka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odlična utakmica tako se igra nogomet a ne ona sprdnja protiv austrije
skoro pa su svi bili dobri, to je važno, čak je i debeli 15 minuta bio dobar, iako je fulo 2 zicera al nema veze dobili smo Smile
obrana fenomenalna, agresivna, točna, pametno postavljena, vezni red odličan precizni pasovi, dobri forovi, ma sve 5
svaka čast dečkima tako se igra nogomet, pametno i agresivno
realan rezultat bi zapravo bio 4:1 al dobro je i ovako, ja zadovoljan, sad nam je dovoljan X protiv poljaka i mašala, da sam na bilićevom mjestu igrala bi mi rezervna ekipa da i oni malo osjete loptu, da dobiju feeling i kasnije ako bude potrebno kad budu ulazili da se ne useru, ipak je to pritisak i ne bih nikog od "žutaća" stavio u igru da nam se ne dogodi preskakanje tekme
realno gledano ovakvom igrom nam nitko ne može ništa i opet se pokazalo istinito da protiv loših igramo loše a protiv dobrih rasturamo
iskreno više bi volio čehe za protivnike ali vidjet ćemo, sve je bolje od portugalaca
ajmo sad dalje MI RVATI!!!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 10:32 
Naslov:  Re: EURO 2008: Hrvatska - Njemačka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protiv Portugala ne možemo igrati jer su oni, kao i mi, prvi u svojoj skupini.
Ne treba nam više ni bod protiv Poljske, za nas će to biti prijateljska utakmica.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lela28
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2008. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odlično je bilo nekima ne valja kada pobjedimo niti kada izgubimo bolje da sute neg da napisu bez veze komentar sramotaaaaaaaaaaaaaa

_________________
ako me pogledaš u oči o moje nista više ti nećeš znati,
jer oči me odati neće u moju odbranu će ovaj put stati....
al ne gledaj mi u udlanove jer oni ce me znam odati......
za samo jedan poljubac tvoj sve moje tajne odma prodati....
http://toseproeski.forumsline.com/index.htm
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: