Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Brze dijete i kako spriječiti obješenu kožu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Anai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2008. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dijeta stvarno nekad dobro dođe...ono osjećaš se lakše, bolje...Ali curo pa ti imaš 15 godina! Ne ide se s 15 godina na dijetu! Radije se bavi nečim... Ja sam u tvojim godinama počela plesati jazz dance i dobila super liniju...Sada pazim da održim to što imam pa onda jedem više povrća..ali vježbam na svojoj spravi (orbitrek) i dižem svoje bućice od 1 kg Smile

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
echoes
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2008. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vježbaj,vježbaj i samo vježbaj..jest ne trebaš ništa, samo vodu pij, al samo ak si jako žedna!!
aloo! ajd ak stvarno mislis da ce ti pomoc jako u zivotu ak smrsas onda nemoj bar te gluposti pokkušavat, mjesečeva, bolnička i sl., vec samo malo pripazi sta jedes, malo vjezbaj i tak..

_________________
samo da nađem mjesto da je posadim, ona procvjeta brzo i dosadi, ljubav, pa zar i ljubav...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.06.2008. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

disciplina i raznovrsnost za stolom + puno kretanja = željena linija. Kraj.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2008. 9:03 
Naslov:  Re: Brze dijete i kako spriječiti obješenu kožu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene ta Vampire princess svaki put samo šokira. Umjesto da uživa u mladosti ona ide na bolničke dijete i ine gluposti. Ne znam, valjda sam stara i staromodna, ali sa 15 g. sam bila dijete malo više nego što sam sada. Ne zamaram se kilažom ni sada sa skoro 26 a kamoli sa 15 g. Nisam razmišljala o tim glupostima nego samo o tome kako se zabaviti na basketu, zboru, biciklijadi. Sa čime današnja djeca razbijaju glavu? Šta će biti kada sa VSS bude nezaposlena, ne daj Bože neplodna, kad ostane bez posla a kredit nad glavom... Kad umre netko bližnji... Ne znam. Ma, neću više ni čitati ovo. Deprimira.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: