Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



EURO 2008: Austrija (0) - Hrvatska (1)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Hoće li Hrvatska proći skupinu?

Da
48%
 48%  [ 16 ]
Ne
30%
 30%  [ 10 ]
Vidjet' ćemo
21%
 21%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 33


Autor Poruka
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.06.2008. 20:13 
Naslov:  EURO 2008: Austrija (0) - Hrvatska (1)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast dečkima na borbi i pobjedi.

Al osim čestitki moramo malo i prokomentirati večaras viđenu utakmicu.
Po meni ovo je jedna od lošijih utakmica hrvatske reprezentacije. U samom startu krenili su junački, a nakon prvih 25 minuta kao da im je netko slomio noge. Nedostatak trčanja (osim Olića), loša i netočna dodavanja, nepokrivanje protivničkih igrača su nas skoro doveli do remija ili još gore gubitka utakmice. Naravno, kao pravi Hrvat, moram spomeniti i suca koji nam je dosudio penal u 4. minuti (i hvala mu na tome premda je bio očigledan). Al isto tako je mogao podjeliti bar još 3 žuta Austrijancima.

Želim čuti vaše viđenje utakmice? Kako ste doživjeli ovu predstavu za samo otvaranje Eura?

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2008. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno? Nemam snage ni za napisati nešto "pametno"... Eto, toliko sam razočaran "igrom" naših....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
no_name
Offline
Avatar

Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2008. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U potpunosti se slažem s tobom, ovo je jedna od najlošijih tekmi, ako ne i najlošija u zadnjih 15 godina. Posebno mi se nije svidio onaj start na Oliću kojega je skrivo Pogatetz. Pletikosa me iznenadio sjajnim intervencijam sigurno, zaslužuje biti igrač utakmice!!

Njemce ćemo zato razbit u četvratak!!!!

P.S. KARLOVAČKO KORNER RULZZZZZ (bilo bi još bolje da je osiječko)

_________________
Save water - Drink beer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2008. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zadovoljan rezultatom...al jaako smo lose igrali..borili se jesmo al nesmijemo si dopustit da se ta borba vodi u nasem 16ercu..necu sad nikog posebno izdvajati al ima tu dosta prostora za napreda,ako zelimo postici znacajniji rezultat moramo biti puno puno bolji

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mikro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 500
Lokacija: Osijek VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2008. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma važno je da su pobjedili neka samo nastave tako a može i bolje!!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.06.2008. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledala i naživcirala se pošteno,pa nije mi jasan onaj Budan ako je već dobio priliku trebao je puno više potrčati a ne se šepurit na terenu,valjda će iz ovoga danas svi izvući pouku i pokazati puno bolju igru...Sretno im bilo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2008. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Gledala i naživcirala se pošteno,pa nije mi jasan onaj Budan ako je već dobio priliku trebao je puno više potrčati a ne se šepurit na terenu,valjda će iz ovoga danas svi izvući pouku i pokazati puno bolju igru...Sretno im bilo!


slazem se, budanu vise nebi dao da igra za repku ni pod razno! tako trckarat po terenu mogla je i marrai - al ozbiljno - mozda bi bila i djelotvornija od ovog spadala - alo bilicu jel cujes?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.06.2008. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gledam sad svabe i poljake, jadna li nam majka protiv njih Sad

repka nam je nespremna prvih 35 minuta su igrali dobro ali haloooo to nije ni 1/3 a nakon 65 minuta su totalno se raspali
čarli je igro jako lose, vidi se da je ozljeđen i on po meni nebih trebao igrati jer nije full spreman... a sad to sno nemam kog drugog da igra na toj poziciji je drugi par cipela i tu se sad osjedi biliceva tvrdoglavost oko nepozivanja nekih
budan totalno promasena promjena, nije mi jasno jer on ovdje doso turisticki setati po terenu ili sta... da se mene pita nebi on vise igro na ovom euru


nemam uopce nade da cemo proci skupinu, od švaba cemo iugibiti to je sigurno, a poljaci ce dobiti austriju i u zadnjem susretu cemo izvisiti u međusobnom ogledu... nazalost ali s ovakvom igrom ja nevidim da je moguc drugaciji ishod... mada nitko sretniji od mene ako moja procijena bude kriva Smile

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ePo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.06.2008. 22:17 
Naslov:  Re: Austrija (0) - Hrvatska (1)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trebamo samo biti sretni zbog tog jedanaesterca koji je dosuđen, jer da njega nije bilo, čisto sumnjam da bi pobjeda bila naša, pa čak možda ni remi.
meni je naša igra bila općenito loša, po meni su se modrić,olić i pletikosa najviše istaknuli i činilo se kao da su jedini spremni.
i ja sad gledam ovu utakmicu njemačka-poljska i kontam si da je neusporediva s onom našom. žao mi je samo što je reprezentacija izgledala tako jer smo kvalifikacije definitivno rasturili. mislim da i izostanak eduarda čini svoje, ali ok.
i moram spomenit suce- užas. znam da je austrija domaćin, al ovo..osijek031.com smile
nadam se samo da će u idućim utakmicama pokazati puno bolju igru. bar protiv poljske Smile

edit:
slike Smile





Zadnja promjena: ePo; 08.06.2008. 22:43; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2008. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je bilo kao da su igrale Bizovačke toplice protiv Varaždinskih... i naravno, uvijek je netko drugi kriv - ili sudac ili gostujući teren ili loš travnjak ili jer je baki Juliški iz Donjih Klokočevaca ispao zadnji mliječni zub pa sad mora cuclati umjesto gristi Evil or Very Mad

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2008. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakvo je ovo bilo suđenje
sramota
legendarna izjava komentatora:"što bi još sudac trebao da im i gol zabije??" govori sve što se treba reći o fer playu





_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
El-Fatih
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2008. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja nemam sto reci na ovakvu igru nasih, uvijek ista prica....potrosimo svu srecu u kvalifikacijama pa onda corak....pfff...samo se nadam da ce iducih tekmi bit bolje....gledajuci tekmu njemaca i poljaka.....hmmm....nebi bas reko da imamo nekih sansi....all cuda se ipak dogadjaju....vise ne navijam za nasu repu....od sada se molim.....

_________________
Vjerujem u boljitak, ali u svoju glavu, srce, ruke i lopatu jos vise!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.06.2008. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Olic se uvijek spominje u posprdnom tonu, ali veceras je jedino on zasluzio pljesak...
Partija je bila katastrofalna, a takvu Austriju bi pobijedilo i Međimurje. Pa mi smo cijelo drugo poluvrijeme panicno izbijali loptu iz 16-erca.
Evo, upravo cujem kako navijaci pjevaju i trube pod mojim prozorom, ali ja ne vidim zasto.
Veceras je hrvatska repka odigrala najgoru utakmicu u zadnjih 10 (mozda i vise) godina...
Tko se moze sjetit losije partije neka ju spomene...

Da, imamo ta 3 boda, ali ako i izadjemo iz skupine i odemo na Portugal i probamo s ovom igorm nesto napravit, jadna nam majka...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ePo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.06.2008. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evo, upravo cujem kako navijaci pjevaju i trube pod mojim prozorom, ali ja ne vidim zasto.


bolje to nego da se tuguje zbog izgubljene utakmice Smile
uostalom, zadnji put smo na velikom natjecanju pobijedili prije 6 godina, ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.06.2008. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš sam odgledao utakmicu Njemačka-Poljska. Iskreno, obje ekipe su jake al to ne znači da ih ne možemo dobiti. Vjerujem da ako si naši dečki poslože neke stvari u glavi mogu dobiti obje reprezentacije. Ne kažem da neće biti teško, naprotiv, bit će jako zajebano al nije nemoguće.

Circa je napisao/la: ›
Evo, upravo cujem kako navijaci pjevaju i trube pod mojim prozorom, ali ja ne vidim zasto.


S ovim se u potpunosti slažem. Možemo slaviti pobjedu, al s ovakvom pobjedom se ne bi trebali dićiti. Imamo 3 boda koja smo dobili na lijepe oči.
Današnji sraz na terenu je pokazao onu bezobraznu arogantnost hrvatskog nogometa. Igramo li s lošijom ekipom i mi ćemo igrati loše. U suprotnom igrajući s jačom ekipom igramo i mi bolje. Ne znam zašto je to tako al' to nas prati praktički u svim sportovima...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: