Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OLJM - Osječko ljeto mladih 2008. - program

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Petar S
Offline
Avatar

Ukupno postova: 118
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2008. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cubismo je odlican bio i ljudi su se dobro zabavili , onaj govor prije otvaranja nisam ni slusao ko da je bitno sto pricaju manje vise su to iste parole Smile a da je pivo 7 kn ne bi bilo lose

_________________
Sloboda je kip u New Yorku ....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2008. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ancha je napisao/la: ›
nije lijepo nekoga prozvati i njegovo mišljenje proglasiti manje važnim ili ne znam kojim interesima obojenim, umjesto da mu zaželiš dobrodošlicu...ali dobro, stvar pristojnosti!i ne želim "paliti vatru"!

Gdje sam ja tu nekoga proglasila manje važnim? Ponavljam još jednom i više se ne javljam na ovu temu: drago mi je da se reagira i da se javljaju novi ljudi jer je to ovom portalu i više nego potrebno. Samo ne volim kad se javljaju klonovi i osobe koje flejmaju, a to se mnogo puta već dogodilo, stoga sam to primijetila u svom prvom postu na ovoj temi. Ako se to ne odnosi na vas, nemate se zašto osjećati prozvanima i pravdati se.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2008. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›

Gdje sam ja tu nekoga proglasila manje važnim? Ponavljam još jednom i više se ne javljam na ovu temu: drago mi je da se reagira i da se javljaju novi ljudi jer je to ovom portalu i više nego potrebno. Samo ne volim kad se javljaju klonovi i osobe koje flejmaju, a to se mnogo puta već dogodilo, stoga sam to primijetila u svom prvom postu na ovoj temi. Ako se to ne odnosi na vas, nemate se zašto osjećati prozvanima i pravdati se.


e sad si malo, ali bitno drugacije preformulirala izjavu. sad je to ok:) prosli put nije bilo;)
nije uopce upitno hoce li biti ljudi. bit ce jer ionako nemaju kuda, a vani je prejebeno vrijeme...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2008. 19:58 
Naslov:  Re: OLJM - Osječko ljeto mladih 2008. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elektronski dio - otkazan!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2008. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uf, tolko smo svi srali po Lani, uključujući i mene, a ono fenomalno bilo.
Više ljudi, i to ne samo djece, nego na Cubismu.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2008. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la (Pogledaj post): › Uf, tolko smo svi srali po Lani, uključujući i mene, a ono fenomalno bilo.
Više ljudi, i to ne samo djece, nego na Cubismu.


jel otpokazala sise naciji i svekolikom osječkom puku željnom laninih sisurina prirodnih i bez aditiva u vidu silikonskih gruda od silikona umetnutih u sise da se čine večima i oblijima i sve?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.06.2008. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Dylan je napisao/la (Pogledaj post): › Uf, tolko smo svi srali po Lani, uključujući i mene, a ono fenomalno bilo.
Više ljudi, i to ne samo djece, nego na Cubismu.


jel otpokazala sise naciji i svekolikom osječkom puku željnom laninih sisurina prirodnih i bez aditiva u vidu silikonskih gruda od silikona umetnutih u sise da se čine večima i oblijima i sve?

Ne.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2008. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
Dylan je napisao/la (Pogledaj post): › Uf, tolko smo svi srali po Lani, uključujući i mene, a ono fenomalno bilo.
Više ljudi, i to ne samo djece, nego na Cubismu.


jel otpokazala sise naciji i svekolikom osječkom puku željnom laninih sisurina prirodnih i bez aditiva u vidu silikonskih gruda od silikona umetnutih u sise da se čine večima i oblijima i sve?

Ne.


ondak nisam ništ propustiJo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.06.2008. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Dylan je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
Dylan je napisao/la (Pogledaj post): › Uf, tolko smo svi srali po Lani, uključujući i mene, a ono fenomalno bilo.
Više ljudi, i to ne samo djece, nego na Cubismu.


jel otpokazala sise naciji i svekolikom osječkom puku željnom laninih sisurina prirodnih i bez aditiva u vidu silikonskih gruda od silikona umetnutih u sise da se čine večima i oblijima i sve?

Ne.


ondak nisam ništ propustiJo

Pa i nisi.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranzy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 290
Lokacija: Osijek (CRO)
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2008. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Molim administratora da after party program makne jer ga nece biti.

Hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sweet_ginger
Offline
Avatar

Ukupno postova: 51
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2008. 13:41 
Naslov:  Re: OLJM - Osječko ljeto mladih 2008. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Velik dio para je sigurno zavrsio u dzepu clanova Studenskog zbora i naravno mladezi HDZ Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
joker
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2008. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba to sve dobrano ispitati, jer previse to smrdi. Tako jadan program imati , a toliko para potrositi. Stvarno moras biti majstor da se to odradi. Sramote grad, sveuciliste i same studente.

Ako ova garnitura ljudi ostane do daljnjega, crno nam se pise.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ancha
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2008. 8:40 
Naslov:  Re: OLJM - Osječko ljeto mladih 2008. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se zahvaljujem studentskom zboru na koncertu gustafa, koji su bili više nego odlični! jeste da je kiša zafrkavala, i da je zbog toga bilo možda 50-ak ljudi (slobodna odokativna procjena), al smo zato mi nazočni imali vlastiti "plesni podij" pred binom i iskreveljili se dovoljno za cijeli oljm! Laughing

a propos lane, na žalost ne bijah u mogućnosti nazočiti tom "spektaklu", al načuh da dotična nije čak ni pjevala vlastite pjesme. ne znam zašto sam time iznenađena, valjda sam pretpostavljala da joj je todorić dragi platio vjekoslavi književnici huljić za bar prosječni repertoar...ah, izdvojiti pozamašne svote studentskog novca za kvazi umjetnicu koja pjeva karaoke...nemam riječi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
delboy
Offline
Ukupno postova: 64
Lokacija: na biciklu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2008. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako je bilo na Doctor Love,sta sviraju oni?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2008. 11:33 
Naslov:  Re: OLJM - Osječko ljeto mladih 2008. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se tiče financijske strane OLJM-a, treba napraviti reviziju. Mislim da ovakav program ne MOŽE i ne SMIJE koštati 400 tisuća kuna, pa ni 300. Pogotovo sada kad su otkazani after partiji. I ako i jedna lipa bude nedostajala-pravac državno odvjetništvo.

Program najvećim dijelom je loš, ali se i na takav program moglo privući ljude da se primjereno promovirao. Plakat i brošura su katastrofalni, teško čitljivi-a oni koji se bave dizajnom znaju kakav to efekt ima na krajnjeg korisnika. Pogledajte samo zadnje retke programa:The beat fleAt? R'M'B rap ??? Ovakva greška se ne bi smjela potkrasti na jednom ozbiljnom programu!
Sadržaj plakata/brušure je još gori... Nije problem privući ljude na već poznate izvođače (kao što smo to mogli vidjeti na gđici Lani "barim sinove poznatih faca pa se grebem/*ebem za posao" Jurčević), nego je problem privući ljude na relativno nepoznate izvođače, poput odličnih (ili barem zanimljivih) "The fabulous 50" - živ, plesni i zabavan rockabilly rock; kao i na "After funk", koji nisam imao prilike poslušati, iako sam ih čekao sat i pol vremena(grrr!!!). Moglo se napisati kakav glazbeni žanr sviraju dotični, siguran sam da bi bilo 30% više ljudi, staviti nekakvu sitnicu iz biografije benda, tako nešto...

Zaboga, toliko je dobrih programa, dobro skrojenih brošura i plakata, pa ako nisu mogli nešto svoje smisliti, mogli su ih barem kopirati...

Ali i ako ništa sumnjivo ne bi bilo utvrđeno putem revizije, smatram da bi kompletan SZ trebao dati ostavku, jer snosi, ako ne pravnu, onda moralnu odgovornost za ovako lošu organizaciju. No, u kakvoj državi živimo, sumnjam da će se to dogoditi. U Japanu vlakovođe počine samoubojstvo ako jednu jedinu minutu zakasne na odredište, a kod nas ministru propadne projekt u koji je uloženo ne znam koliko novaca, vremena i truda-pa nikom ništa.

Uz to, mislim da je organiziranje dijela jedne javne manifestacije u privatnom prostoru primjer žešće muljaže, ma nazovimo to pravim imenom- primjer MAFIJE, KRIMINALA, KORUPCIJE. Govorim o after-partijima u Bastionu. Gazda dobija besplatan koncert, a za nekoliko puta si povećava promet u kafiću. Doduše, to je sada otkazano, iz nepoznatih razloga.

Mislim da možemo konstatirati da je najveći dio ovogodišnjeg OLJM-a propao. Sve što možemo učiniti je da se sljedeće godine ne ponovi isto. A ponovit će se, štoviše-bit će još gore-ako ove godine nešto, dragi moji (ovaj mjesec, nadam se-bivši) kolege studenti, i ostali mladi ljudi, a i oni koji se tako osjećaju -nešto ne poduzmu.

Dakle- revizija (za ovo ću se osobno pobrinuti)- ostavke (u svakom slučaju) - medijski i javni pritisak (ako ne bude ostavki), pa i demonstracije, ako treba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: