Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OLJM - Osječko ljeto mladih 2008. - program

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Tra-la-la xD
Offline
Avatar

Ukupno postova: 260
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2008. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissConception je napisao/la (Pogledaj post): › Bad Copy su isto bili trilijun puta... (iako svaki put privuku hrpu ljudi), osim toga, oni imaju već dogovorene posljednje nastupe prije raspada (a raspadaju se).

Što se tiče plesnih radionica koje je netko spomenuo, organizira ih prijateljica iz udruge i još joj se nitko nije javio da se to finalizira, tak da... ne znam šta će biti od toga, budući da OLJM samo što nije počeo. A bilo bi šteta da propadne...


Što se nitko nije prijavio za nastup ili za gledanje...ja gledam =D
Reci joj to (sa sobom vodim 3-4 ljudi)

A plesat to ne znam....još!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2008. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blago nama kad i Studentski zbor pliva u korupciji, a studente zabavljaju Crvena jabuka i Zvonko Bogdan... With all due respect izvođačima, ali jednima je mjesto na nekoj teen matineji, a drugome na Hrvatskom radijskom ili festivalu starogradskih pjesama... kakav užas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2008. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

s tim parama se moglo bit konkurentno nekim eminentnim europskim festivalima!!!

a jbg, kakve ljude ste izabrali u szbor, takvu politiku, a samim time i zajebanciju cete dobit.

pa ne mozes ocekivat od nekog tko je sisao s nekog brda i jedinu glazbu koje je slusao je frulica dok je ovce cuvao, da bude urban...

to ne ide.

ja im osobno ne bih dao da budu delegati seljacke skupstine, a ne predsjednik szbora...

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2008. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U silnim kritikama zabrazdili ste u snobizam i začetke ksenofobije. Zbog takvog ponašanja ne volimo većinu Zagrepčana - nisu ljudi a priori primitivci, samim tim što dolaze sa sela ili drugih manjih gradova. Takvo ponašanje što prije izbaciti.

Zatim, 400.000 kuna nije ogroman novac, pogotovo ako je manifestacija besplatna. Ne može se napraviti nikakav eminentni festival. Može ga se jedino drugačije profilirati - i to je jedina zamjerka.

Studentski zbor nije tu da podilazi masama, da se trudi svidjeti drugima, i da brine o posjećenosti koncerata. Ne može se OLJM organizirati na način da se svidi svakome, ili "da ima ponešto za svakoga". Fali ona jedna riječ, angažiranost - studenti bi se konačno trebali društveno angažirati, pa i organizacijom koncerata. To će biti teško, s obzirom da ih je već pola potrpano po mladežima stranaka, jer im je to ćaća rekao, ili se misle dokopati posla. Maldeži stranaka su sramota, bez iznimke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2008. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tra-la-la xD je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissConception je napisao/la (Pogledaj post): › Bad Copy su isto bili trilijun puta... (iako svaki put privuku hrpu ljudi), osim toga, oni imaju već dogovorene posljednje nastupe prije raspada (a raspadaju se).

Što se tiče plesnih radionica koje je netko spomenuo, organizira ih prijateljica iz udruge i još joj se nitko nije javio da se to finalizira, tak da... ne znam šta će biti od toga, budući da OLJM samo što nije počeo. A bilo bi šteta da propadne...


Što se nitko nije prijavio za nastup ili za gledanje...ja gledam =D
Reci joj to (sa sobom vodim 3-4 ljudi)

A plesat to ne znam....još!

Evo radionice će biti kako je navedeno na plakatu, nema prijava za gledanje haha, al bit će kul ako se s ekipom uključiš u radionicu/ce, možda ti se svidi toliko da na jesen počneš ići redovito na treninge Smile

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2008. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › U silnim kritikama zabrazdili ste u snobizam i začetke ksenofobije. Zbog takvog ponašanja ne volimo većinu Zagrepčana - nisu ljudi a priori primitivci, samim tim što dolaze sa sela ili drugih manjih gradova. Takvo ponašanje što prije izbaciti.

u potpunosti potpisujem
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zatim, 400.000 kuna nije ogroman novac, pogotovo ako je manifestacija besplatna. Ne može se napraviti nikakav eminentni festival. Može ga se jedino drugačije profilirati - i to je jedina zamjerka.

nisu neke pare, a boga mi nije ni sića ako ćemo tako pogotovo za ovakvu manifestaciju ali što je je pare su se mogle daleko bolje iskoristiti
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Studentski zbor nije tu da podilazi masama, da se trudi svidjeti drugima, i da brine o posjećenosti koncerata. Ne može se OLJM organizirati na način da se svidi svakome, ili "da ima ponešto za svakoga". Fali ona jedna riječ, angažiranost - studenti bi se konačno trebali društveno angažirati, pa i organizacijom koncerata. To će biti teško, s obzirom da ih je već pola potrpano po mladežima stranaka, jer im je to ćaća rekao, ili se misle dokopati posla. Maldeži stranaka su sramota, bez iznimke.


rekao bih samo jedno, studentski zbor je tu da se brine o studentima kao što se ne brine, jel, da studente gomila srednjoškolaca mora pogurati umjesto da studenti njih guraju i podupiru je smiješno ali istinito, u zadnjih nekoliko godina studentski zbor je gomila bezveznjaka koji misle da će učestvovanjem u SZ osigurat sebi bolju budućnost, e tu su se zajebali jer za osiguravanje budućnosti moraš nešto i napraviti što SZ u širokom luku zaobilazi

istina je da je do sada OLJM bilo odlično ma koliko se i prije pljuvalo po tome i uvijek se našlo za svakoga po nešto, od raznih performensa, radionica, tuluma, filmova ma svega i sada usporedite sva ljeta do sada i ovo ljeto i vidjet ćete da nešto stvarno ne štima

pogledajmo svi istini u oči i priznajmo da je ovogodišnje ljeto mladih totalno bezveze, ali bit će posjećeno kao i sva ljeta prije njega jer iskreno a šta drugo raditi u ovome gradu ili ćeš na daru bubašvabu ili na lanu jurčević ili ostat kokuće i gledat čaroliju ili neku drugu budalaštinu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2008. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema tu nikakve ksenofobije i snobizma. ne baljezgaj. nemoj se ni trudit lijepim rijecima opravdat nesposobnost.

o daaaaaa, 400 000 kn je super puno para. sa duplo manje se prosle godine napravilo 6 puta vise.

ne mislim na selo kao mjesto, vec kao mentalitet ljudi.

najjaci su mi oni koji kao kuze gdje su dosli. pa kao sto su u seoskim birtijama razbijali case, razbijaju ih i po nasim klubovima.

nekad je Osijek bio bendovski grad. Essekerima su mozda starci pricali kak je bilo. onda su se najednom u grad filtrirali ruralni tipovi i napravili vasar.

koncerte su na proslavama grada odrzavali prljavci , pipsi, psihomodopop, a danas na trgu pjeva Mate Bulic, a u sportskoj dvorani se organiziraju festivali turbo folka. gomila neukusa...

pa mi ti onda reci jesu li to htjeli i uopce napravili pravi esekeri ili doseljenici?

moj tata je 49. godiste. dobro zna kako su neke stvari nekad izgledale i 76 puta se prekrstio kad sam mu pokazao Zvonka Bogdana.

ako covjek od 60 godina kuzi da se trendovi mijenjaju, ne kuzim sto to nije jasno nekome od 23?

naravno nista protiv starog nam Zvonka. sve 5, al ne za ovakav dogadjaj. isto se odnosi i na ostatk line up-a.

a plakat bolje da nemaju, nego da je ovakav. vise bih razumio da mi nista ne pise nego da pise to i tako...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Xyster
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.06.2008. 15:49 
Naslov:  Re: OLJM - Osječko ljeto mladih 2008. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moja polugluha poluslijepa baba bi s 20 kn organizirala luđi festival u Donjim Beketicima... bokte, propucajte se...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2008. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd bar su mi afteri ok.

iako su i to zajebali. u cetvrtak su tamburasi, a subotom je njihov neki rezident poluproizvod za curice iz Koske.

jedan savjet za ubuduce.

ako radis aftere, onda radis sve, a ne samo kad to vlasniku odgovara. ako mu takav koncept ne pase, trazis drugi klub. no iz svemira se vidi da su oni jedna interesna skupina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2008. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

veći ste "seljaci" vi koji se sprdate sa selom nego oni koji actually i jesu sa sela
ne trpim takva uopćavanja i spominjanje sela ko da su neka sprdačina
ne znam samo ko puni narodnjačke klubove u osijeku... (ah da.. mora da su to seljaci Rolling Eyes pravi essekeri loču po parkićima i seru ljudima pod prozorima)

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pennywiser
Offline
Ukupno postova: 73
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2008. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebeš program "OLJM-a", jako loše, vidim i UFO će biti u kurcu, ali to je realnost i ko šta tu može. kome se ne sviđa nek ne ide, a opet ko voli...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2008. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › U silnim kritikama zabrazdili ste u snobizam i začetke ksenofobije. Zbog takvog ponašanja ne volimo većinu Zagrepčana - nisu ljudi a priori primitivci, samim tim što dolaze sa sela ili drugih manjih gradova. Takvo ponašanje što prije izbaciti.

Zatim, 400.000 kuna nije ogroman novac, pogotovo ako je manifestacija besplatna. Ne može se napraviti nikakav eminentni festival. Može ga se jedino drugačije profilirati - i to je jedina zamjerka.

Studentski zbor nije tu da podilazi masama, da se trudi svidjeti drugima, i da brine o posjećenosti koncerata. Ne može se OLJM organizirati na način da se svidi svakome, ili "da ima ponešto za svakoga". Fali ona jedna riječ, angažiranost - studenti bi se konačno trebali društveno angažirati, pa i organizacijom koncerata. To će biti teško, s obzirom da ih je već pola potrpano po mladežima stranaka, jer im je to ćaća rekao, ili se misle dokopati posla. Maldeži stranaka su sramota, bez iznimke.


Para je OGROMNA!
A ako je Zvonko Bogdan "ne podilaženje masama" onda su percepcije iskrivljene.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2008. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: › Fali ona jedna riječ, angažiranost - studenti bi se konačno trebali društveno angažirati, pa i organizacijom koncerata.
Angazman je funkcija ili entuzijazma ili novca. Kako se radi o studentima, lose bi bilo kada bi se njihov angazman temeljio na placenom radu. U tom slucaju bi efikasnije bilo organiziranje ovakvih dogadjaja dati u ruke profesionalcima.

Citat: › Maldeži stranaka su sramota, bez iznimke.
Tu lezi temelj ukupnog problema SZBOR-a i nedostatka entuzijazma. Kandidiranje po nalogu iz stranke, moc, kontrola, tu i tamo pokoja beskorisna peticija, osobna korist i guzicarenje, ...

Imam osjecaj da danasnje studentske garniture OLJM dozivljavaju kao breme, tesku olovnu kuglu koju moraju napraviti kako bi imali pokrice za kandidaturu sljedece godine.

Zbog takve garniture "zborasa", oni s entuzijazmom ne mogu doci do izraja.

Nekad su studenti nesto radili, stvarali ili barem konzumirali ono sto su drugi studenti stvorili. Danas se najveci dio studentskih proracuna trosi na organiziranje sportskih dogadjanja, odlaska na bakhanalijske studentske sportske igre i izadavanje studentskih casopisa u kojima se 90% sadrzaja odnosi na te iste igre.

Kad ste zadnji put culi za neku studentsku izlozbu? Studentsku predstavu (koja nije u sklopu studija)? Gostovanje nekog stranog predavaca kojeg su doveli studenti?

400.000kn je dovoljno novca da OLJM traje barem mjesec dana i da svakog dana bude nekakvo dogadjanje. Ako netko ne vjeruje, neka te pare da npr. ekipi koja je vodila Mini Teatar.

Zbog toleriranja tiranije mediokriteta oni koji imaju entuzijazma i oni koji imaju sto ponuditi na kraju odlaze u Zagreb. Drlog, njihovi apologeti i nezainteresirani ostaju...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2008. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissConception je napisao/la (Pogledaj post): › veći ste "seljaci" vi koji se sprdate sa selom nego oni koji actually i jesu sa sela
ne trpim takva uopćavanja i spominjanje sela ko da su neka sprdačina
ne znam samo ko puni narodnjačke klubove u osijeku... (ah da.. mora da su to seljaci Rolling Eyes pravi essekeri loču po parkićima i seru ljudima pod prozorima)


na zalost klinci vise ni po parkicima ne locu, vec se spremaju u Q za koju godinu. bas poput starijeg brata ili sestre...

ja sam vjerojatno bio bezobrazan kad sam se ispirio u par proslih postova. eto zato sorry ako sam nekog uvrijedio;)

ali i ta generalizacija je odnekle proizasla.

eno mungos ima gore super post sa jasnim stavom o problemima u szboru.

mene generalno boli neka stvar za szbor dok se to izravno ne tice mene pa makar kao obicnog konzumenta. placam porez koji drzava halapljivo uzima i onda iz proracuna financira ovakve budalastine. naravno da se osjecam duznim prigovorit ako me nesto ne zadovoljava.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tra-la-la xD
Offline
Avatar

Ukupno postova: 260
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2008. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissConception je napisao/la (Pogledaj post): ›
Tra-la-la xD je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissConception je napisao/la (Pogledaj post): › Bad Copy su isto bili trilijun puta... (iako svaki put privuku hrpu ljudi), osim toga, oni imaju već dogovorene posljednje nastupe prije raspada (a raspadaju se).

Što se tiče plesnih radionica koje je netko spomenuo, organizira ih prijateljica iz udruge i još joj se nitko nije javio da se to finalizira, tak da... ne znam šta će biti od toga, budući da OLJM samo što nije počeo. A bilo bi šteta da propadne...


Što se nitko nije prijavio za nastup ili za gledanje...ja gledam =D
Reci joj to (sa sobom vodim 3-4 ljudi)

A plesat to ne znam....još!

Evo radionice će biti kako je navedeno na plakatu, nema prijava za gledanje haha, al bit će kul ako se s ekipom uključiš u radionicu/ce, možda ti se svidi toliko da na jesen počneš ići redovito na treninge Smile


Idem s tom namjerom...da i nešto naučim...počeo mi se sviđati Shuffle... a to je nešto slično...pa da pokupim neke korake Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: