Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vec godina prosla...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.06.2008. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odi van, cugni koju, pleši na stolu pa da vidiš kandidata osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2008. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se s Frostom.. Idi van, cuga, čagaj, iživi se malo i brzo će te proći... Ajde, nije kraj svijeta, svemu nekad dođe kraj tako da se samo trebaš pomiriti s time.. Uvijek će doći bolji =)

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2008. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la (Pogledaj post): › Slažem se s Frostom.. Idi van, cuga, čagaj, iživi se malo i brzo će te proći... Ajde, nije kraj svijeta, svemu nekad dođe kraj tako da se samo trebaš pomiriti s time.. Uvijek će doći bolji =)


ok, prvi dio je manje- više točan...

e , sad, o drugom bi se dalo raspravljati...ono, da će doći bolji...

nisam se jednom pitala , jesam li pogriješila što više nisam s nekim osobama, jer nisam susrela bolje od njih (za mene) već dugo vremena...

no, svakako, treba ići dalje...
što bi rekli neki , sve je lako kad si mlad! Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2008. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bih ti savjetovala da se bavis nekim hobijem, ako ga nemas onda upisi tecaj trbusnog, aerobik il jogu. tebi treba ventil gdje ces se ispuhati.
Sigurno ne ides cesto van jer onda padnes u jos vecu depresiju kad vidis kako se drugi zabavljaju a tebi je bez veze.
Mislim da je tvoj probelm duhovne prirode(kao i 99 posto svjetskog stanovnistva) ne treba traziti potvrdu sebe u drugoj osobi, tebi nece drugi muskarac nadomjestit ono sto ti fali.ako i udjes u drugu vezu nailazit ces na iste probleme kao i sa ovim prvim.
trebas nauciti biti sama i shvatiti kako i to moze biti prekrasno.Ti si sama sebi sve sto imas i ni jedan muskarac,roditelji ili prijatelji nece ti ispuniti prazninu.
evo ti nekoliko naslova knjiga koje ce ti podici raspolozenje ako volis citati:
-pet jezika ljubavi
-buducnost ljubavi
-velicanstveni saturn
-povratak boginje
-tajna
-carobnica

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy_wild20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2008. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a fakat,vec sam plesala na šanku,i skinuli su me dolje...i kandidati su bili očaj.....
ma odoh u gogo plesačice

_________________
...nisam Merlin ni Madonna,ja sam zabranjena zona,sa mnom je ljubav cista totalka,jer ja sam Wendy- profesionalka... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bosonoga76
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2008. 11:43 
Naslov: Beark ! Re: Vec godina prosla...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy_wild20 je napisao/la (Pogledaj post): › Prosla je godina kak smo prekinuli, a ja se nisam pomaknula...osim sto sam hladnija nego ikad...on je muska kurva, i stvarno nije ni za koga, uzasan je, al ja nr mogu nist...
ne mogu protiv toga....do kad tako???
pa ne vrti se svijet oko njega!!!!!!!!!
osijek031.com smile


ne vrti se svijet, ali vrtis se ti.
ni prema njemu ne trebas biti hladna... budi ravnodusna.
a opcenito hladna neces privuci dobre stvari... zato i stojis na mjestu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2008. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la: ›
Slažem se s Frostom.. Idi van, cuga, čagaj, iživi se malo i brzo će te proći... Ajde, nije kraj svijeta, svemu nekad dođe kraj tako da se samo trebaš pomiriti s time.. Uvijek će doći bolji =)


Slažem se oko toga da se treba zabaviti i krenut dalje ali dio da će doći uvjek neko bolji to nije istina moći ćeš samo komprirat što si imala i što imaš ali to je tako u životu svako bi na bolje ali to jednostavno neide u većini slućajeva .
Zapamti ljubav pronaći sebe u drugoj osobi znaći neko jednak tebei a ne više od tebe jel to nije ljubav to je kompromis .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2008. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zapamti ljubav pronaći sebe u drugoj osobi znaći neko jednak tebei a ne više od tebe jel to nije ljubav to je kompromis .


da...
zanimljivo sročeno...i uvelike točno

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.06.2008. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmmmm bas me zanima dali se pomjerila s mjesta

_________________
"It's the hardest thing I ever have to do, to walk away from you, when I wanna hold you...,
it's the hardest thing in every single day, to have to turn away, I want you to know that
this is the hardest thing"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2008. 9:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad ću ja zapeti na mjestu...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.06.2008. 14:20 
Naslov: Beark ! Re: Vec godina prosla...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy_wild20 je napisao/la (Pogledaj post): › Prosla je godina kak smo prekinuli, a ja se nisam pomaknula...osim sto sam hladnija nego ikad...on je muska kurva, i stvarno nije ni za koga, uzasan je, al ja nr mogu nist...
ne mogu protiv toga....do kad tako???
pa ne vrti se svijet oko njega!!!!!!!!!
osijek031.com smile


Zvuči mi poznato ovo što proživljavaš i žao mi je što vidim da već godinu dana živiš tako. Ja sam isto kisela tek tri mjeseca,a čini me se kao mala vječnost.
Čitala sam savjete koje si dobila, i ja sam radila isto, u neku ruku je i pomoglo,izlasci,frendice,biti okružena ljudima koje voliš.I to je ok neko vrijeme,ali ne pomaže kad ostaneš sama sa sobom i svojim mislima,pitaš zašto,kako dalje i sve to.
Mislim da pomoći nema, bar ne neke konkretne,vjerujem da će vrijeme učiniti svoje, zaboravit ćeš ga,a te priče da će naići netko divan,ja u to baš i ne vjerujem.
Možda kad se budeš najmanje nadala i kad se prestaneš truditi,možda onda doista dođe osoba oko koje ćeš se htjeti potuditi i koja će ti vratiti volju za životom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.06.2008. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy_wild20 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Prosla je godina kak smo prekinuli, a ja se nisam pomaknula...ne mogu protiv toga....do kad tako???
pa ne vrti se svijet oko njega!!!!!!!!!
osijek031.com smile


Zvuči mi poznato ovo što proživljavaš i žao mi je što vidim da već godinu dana živiš tako. Ja sam isto kisela tek tri mjeseca,a čini me se kao mala vječnost.
Čitala sam savjete koje si dobila, i ja sam radila isto, u neku ruku je i pomoglo,izlasci,frendice,biti okružena ljudima koje voliš.I to je ok neko vrijeme,ali ne pomaže kad ostaneš sama sa sobom i svojim mislima,pitaš zašto,kako dalje i sve to.
Mislim da pomoći nema, bar ne neke konkretne,vjerujem da će vrijeme učiniti svoje, zaboravit ćeš ga,a te priče da će naići netko divan,ja u to baš i ne vjerujem.
Možda kad se budeš najmanje nadala i kad se prestaneš truditi,možda onda doista dođe osoba oko koje ćeš se htjeti potuditi i koja će ti vratiti volju za životom
[/quote]
Potpisujem sve od riječi do riječi i jedne i druge..ja to proživljavam tek dva tjedna a čini se kao godina.. Ima li negdje članska iskaznica ili on-line prijava u klub? Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy_wild20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.08.2008. 1:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E LJUDI, UPISALA SAM FAKS I SAD ME BOLI DUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE..............
PUSA SVIMA

_________________
...nisam Merlin ni Madonna,ja sam zabranjena zona,sa mnom je ljubav cista totalka,jer ja sam Wendy- profesionalka... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2008. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo malena!Smile

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BumBaCicA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Lokacija: Osijek, CNO
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2008. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka cast.. Go girl!

_________________
. 99 dijelova, 1 nedostaje, 99 boli, a nijedna ne prestaje .
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: