Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koga za gradonačelnika?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › dok sam pričao da treba izabrati A. S. (29), niste slušali. i sad on ode...

-nije baš imao marketinšku kampanju da ga raja zapazi... ali nema beda, vraća se momak za 2 godine

@leteći mungos o A.S.@ iskreno čovjke me zadivio svojim životnim iskustvom, ali što mu vrijedi kad za to znamo ti, ja i još nekolicina... a oni koji glasaju, koji izlaze na izbore su bili o njemu neiformirani. kad meni neki starkelj od 80 godina jedva stoji na nogama i ide glasat za a-de-ze jer za drugu stranku nije ni čuo, A.S. i takvi kao on nemaju baš neke šanse dobiti izbore
- ja sam odmah nakon izbora rekla kad su ljudi počeli pljuvati o novoj vlasti... koji q ste ostali kod kuće jesti kokice, a imate pravo glasa....

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›

U protivnom nisu krivi samo oni koji zlorabe svoje pozicije, vec upravo pojedinci koji ni ne misle da postoji bolje. Takvi bi se trebali zapitati daje li im njihov nihilisticki stav uopce pravo na bolje.

nisu nikad bili niti će ikad biti... krive su ofce kojima ne smeta kad netko zlorabi svoje ovlasti...
u ljudskoj duši, mentalitetu ili dupetu je da pokuša biti vođa čims e dograbi vlasti. da lapa u svoju korist i korist svojih najmilijih...a to što se grla rujno ore blee-bleee-bleeeee umjesto da se nešto poduzme... dok nam takvi kroje zakone sebi u korist. ne vidim razloga zašto kukati... pa svojim (ne)postupcima sam im i ja to omogućila... zato sam se sad poklopila ušima i papam griza

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2008. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Demokracija, ako govorimo o ovome sto se danas tako naziva - nije demokracija. Demokracija je moguca u svijetu idealno informiranih, u svijetu gdje je moguc apsolutni feedback, ...

Dakle, krivo bi bilo danasnje politicke sustave nazivati demokratskim, jer se radi o apsolutistickim tiranijama temeljenima na prodaji price o slobodnoj volji. Svaki magarac voli za sebe misliti da je slobodan i da je svaki njegov potez upravo plod njegove slobodne volje. Zato i jest magarac.

Dakle, danasnji sustavi nisu demokratski, nego "demokratski", bas kao sto ni "komunizam" nije bio komunizam.


To si u Mili procitao ?

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Govori sto hoces, ali ne kenjaj o svojim motivima. u interesu ti je da se misli kako bolje ne moze, jer ne zelis stvaranje talasa. Tebi odgovara zamucenost kaljuze i ustajalost zabokrecine.

Svaka osoba koja smatra da ne moze biti bolje je placenik. Placenik vlastite nihilisticke gluposti, prije svega.


Vidim i misli si poceo citati.
Da li poznajes vidovitog Milana?
Ako da ,hoces li me upoznati s njime?


Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mislis da je Dalaj Lama olicenje prosvijecenog apsolutizma ili osoba koja bi pomogla da se danasnje uredjenje pomakne prema demokratskom idealu?


Sto fali Dalaj Lami?

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Nudis ironije bez alternative. Kratkorocno zabavno, dugorocno nezanimljivo.


Ne.
Ja ipak mislim da bi Dalaj Lama bio dobar gradonacelnk.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@tyleru, natjeraj ih da ti osim stranackih konvencija i belosveckih skupova za jednoobrazno ispiranje mozga na kojima se besplatno jede i pije plate i pokoji tecaj o duhovitosti, humoru.

Nego, buduci da u svim svojim dosadasnjim porukama nisi dao niti jedan protuargument mojim tvrdnjama, vec si papagajski ponavaljao nekreativne recenice (pravilo broj 1: ponavljanje ubija svaku shalu) i osnovnoskolske fore, ne preostaje mi nista drugo nego da te uputim na jedan zanimljiv tekst o tome cime rezultira masovni nihilizam i desenzibilizacija drustva. No, to vjerojatno vec znas i zato sada zadovoljno trljas rukicama.

Tomislav Klauski: Kakva zemlja, takva politika i takvi ustavni suci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@leteći@ mi smo toliko navikli da nas se gazi, da bi se zapravo bunili akd bi nam bilo dobro...
ovaj txt o sucima, mislim ajd ti uzmi papir i olovku i zbroj im plaću, a pogledja ergelu u garaži, a nakon toga repeat after me WTF WTF WTF

pazi ovaj članak iz lidera: kad steve jobs oboli, tresu se burze.... mislim ono njegov rak utječe na pad dionica, na zaposlene, na plaće.... a kod nas takvi suci pravdu kroje... zašto je sve više povlačenja po međunarodnom sudu pravde?? zašto više nitko i ne pomišlja o tužbama.... samo čekam trenutak kad ćemo po biblijskom oko za oko, zub za zub uzimati pravdu u svoje ruke...
na svojoj koži sam doživjela nemoć Hrvatske policije, kad su me savjetovali da isto to što su meni susjedi napravili smijem i ja njima, jer su oni nemoćni dok sud ne donese odluku... osijek031.com smile sad su sucknuli jer te iste komše nisu samo mene pokušali zahebati nego i 1 banku itd... a iza banke stoji mašinerija odvjetnika
ali ono wtf meni policija nije omogućila ulaz na moj posjed

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Calliste, problem s gradonacelnikom do sada je lezao u cinjenici da je kandidata predlagala lista, gotovo u pravilu - stranacka. Dakle, hrpa jednoobraznih ruku u zraku. Siguran sam da u 100 000+ stanovnika sigurno postoji najmanje jedan koji bi zadovoljio kriterije koje sam naveo. No, mogao bi ostati neprimjecen...
[/quote]

I ja zelim vjerovati da postoji...pa onda da cemo glasati za osobu a ne stranackog kandidata... i daj me napokn prosvijetlite, ima li taj A.S. ime i prezime?!?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima, ali oni koji su ga prvi spomenuli neka i otkriju

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2008. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @tyleru, natjeraj ih da ti osim stranackih konvencija i belosveckih skupova za jednoobrazno ispiranje mozga na kojima se besplatno jede i pije plate i pokoji tecaj o duhovitosti, humoru.

Nego, buduci da u svim svojim dosadasnjim porukama nisi dao niti jedan protuargument mojim tvrdnjama, vec si papagajski ponavaljao nekreativne recenice (pravilo broj 1: ponavljanje ubija svaku shalu) i osnovnoskolske fore, ne preostaje mi nista drugo nego da te uputim na jedan zanimljiv tekst o tome cime rezultira masovni nihilizam i desenzibilizacija drustva. No, to vjerojatno vec znas i zato sada zadovoljno trljas rukicama.


A znas kako to ide ...
Ti mi das glupo pitanje ,a ja tebi glupi odgovor.

Btw. da ne budem offtopic,jesi li razmisljao o vidovitom Milanu?
Mislim da je on vrhunski materijal za gradonacelnika.
Gledaj majstora na dijelu.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ona se udaje za jelenka kad bude kupovala kredit u trafici
e legende
učio je od najboljih
aka političara

pa kad smo offtopic, neka budemo pravi

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tyler_durden je napisao/la: › A znas kako to ide ...
Ti mi das glupo pitanje ,a ja tebi glupi odgovor.
Ne utvaraj si, nitko tebe nista nije pitao. Na tvoje izjave, za koje i sam tvrdis da su glupe, zasigurno nisi bio potaknut pitanjem. No, kako je ovo otvoren forum, prihvatljivo je da svatko napise svoje misljenje i slobodno se ukljuci u raspravu te pridonese sukladno sposobnostima i kapacitetom. Tu privilegiju si iskoristio do kraja. Cestitam u ime svih nazocnih!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa tko je taj AS, pobogu, ni ja ne znam, a čovjek se čini anđelom. I kuda ide? Kako će postati gradonačelnik ako nije ovdje?

Inače, činjenica da nema idealnih ne znači da treba napustiti ideale - jednostavnije, jasno je da nema fenomenalnih kandidata, no ne treba zbog toga pristati na lošije od loših.

No, ni funkcija gradonačelnika nije Bog zna što. Evo, naprimjer, imamo danas gradonačelnika koji o ničemu važnijem ne odlučuje, kada mu je iznad glave ostao veliki Anto , a i Anti je netko, poznato je, iznad glave...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2008. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 02.08.2010. 20:49; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čime se bave ti budući gradonačelnici? Koji im je svjetonazor, osim predodređenosti za vlast? Jesu li od stranke, ili slobodno umuju? Nazivaju li se stručnjacima, ili ima još netko tko ih takvima smatra? Prolaze li "malu" provjeru?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2008. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 02.08.2010. 20:49; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah, znači rade u tandemu. Jedan će mijenjati lokalnu samoupravu po učenju cijenjenog profesora Babca, a drugi će nam oporavljati ekonomsku sliku na temelju velikih teorijskih dostignuća cijenjene profesorice Singer.

A taj AS? Gdje taj kuje svoju mudrost, ako smijemo znati - naime, ne bismo željeli da nam sredinu mijenja liječnik - taj je navikao na bolestan organizam, ili pak injženjer voćarstva - taj iz bašće posječe sve što nije po njegovoj volji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: