Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Inter - tours obrt za istraživanje tržišta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
luckasta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2008. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene više muči što se niko nije zapito odakle tolike informacije van firme i da nikog nezanima odakle to ......ko koga????ko s kim????? i kako firma radi????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lex
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2008. 13:32 
Naslov:  Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zar se za stokilaše dobiva uopće poticaj? možda u poljoprivredi Laughing
čula sam da je firma imala neku investiciju u novu stolicu nakon (bu)luckaste (ne)radnice...
Blago njoj kad je uspjela otkriti sve tajne firme u tako kratkom roku.

Laž

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luckasta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2008. 18:26 
Naslov:  Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dovoljno sam saznala od nećijeg sina koji ima predugačak jezik.......jel ta osoba nezna šutiti......a previše je pričo..... Embarassed ovo pišem zbog toga da neko začepi usta za dobrobit firmee.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tinus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2008. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe
nema šta
ugodna firma za raditi.
svi složni i vole se Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
2FAST4YOU
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.09.2008. 20:43 
Naslov:  Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa neradnicima je u svakoj firmi ugodno za raditi sve dok ne dobiju otkaz ReadThatFuckingManual
I onda je sasvim normalno da im niti jedna firma ne odgovara.
Stoga je vrlo glupo o nekome suditi samo prema komentarima ojađenih neradnika, koji su uvrijeđeni jer su dobili otkaz, normalno uvijek bez razloga Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luckasta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2008. 22:01 
Naslov: Oh yes ! Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2FAST4YOU je napisao/la (Pogledaj post): › Pa neradnicima je u svakoj firmi ugodno za raditi sve dok ne dobiju otkaz :rtfm:
I onda je sasvim normalno da im niti jedna firma ne odgovara.
Stoga je vrlo glupo o nekome suditi samo prema komentarima ojađenih neradnika, koji su uvrijeđeni jer su dobili otkaz, normalno uvijek bez razloga :lol:



e gospođo draga imate vi još NERADNIKA zato vas molim da ne pišete gluposti jel moji termini su bili odrađeni.... :lol: :lol:
a to što vi neznate svoj poso radit nego se samo nadređenima uvlačit u guzicu i smješkat se to nije moj problem..zbog toga ste u firmi i dobili ste pojačanje koje riješava vaše probleme jel vi to niste sposobni..jel najobičniji problem niste sposobni riješit nego ga radnici moraju sami riješavat. :lol: :lol: mislim da još nemate najmanju sitnicu u restoranu koju trebate objesiti jel je to teško isprintat i zaljepit.... :lol: :lol: hvala vam što ste me spasili i dali mi volju za traženjem novog zaposlenja koje sam također našla ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PAMTI PA VRATI!!
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2008. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobar dan prvo,
svim normalnim ljudima ovdje na ovim forumu.
Dugo dugo sam evo cekala da ovakvo nesto nadjem na nekoj stranici.
Dragi moji svi vi koji se prepucavate sa gospodjom ili gospodicnom koja iz " firme" Inter-Tours pise, vjerujte nije vrijedno toga.
Jer svi koji su van te firme znaci da nesto vrijede.
Tamo rade ljudi koji nemaju bas mozga u glavi i koji nikada bolji posao nece niti naci.
Vjerujte znam to iz osobnog iskustva.
Gospodicna je prvi komntar tako lijepo s pravne strane napisala da ga niti ona sam ne razumije, a pogledajte na kakve se poslije grane spustila mislim da to dovoljno govori o toj osobi.
Niti taj posao nije bila sposobna sama naci, jer ga joj je tata nasao.
I biti tako nesto veliko u firmi gdje je ona sad nigdej drugo u zivotu nece uspijeti, pa normalno da taj posao cuva kao oci u glavi.
I svi vi koji ste radili tamo kao i ja znate vec dovoljno da ja ne trosim bezveze rijeci.
Ali javljam se radi mladjih ljudi koji mozda samo trebaju info.
Tamo vam je subota radna, to je od vijeka tamo bilo, naravno da vam to nitko ne placa nego im poklanjate svioje vrijeme.
Ja naravno nisam radila subote jer znam svoja prava.
Vi koji neznate nadjite zakon o radu na netu i procitajte ga detaljno pa ce vam sve biti jasno.
Ono sto vlada u toj firmi jeste samo cisti cemer i jad.
Sto da se kaze!
Jedna osoba ima kao neku skolu, ali to nazalost nije pravilo da osoba mora biti pametna i da ima cuku.
Papir u zivotu i nije sve, mislim da ce se svi samnom sloziti.
Puno sam u tu firmu ulozila i nazalost oni su mi ostali duzni, ali neka im bude za lijekove, tako se u narodu kaze.
Moje misljenje jeste da se o svemu treba obavijestit financijski inspektorijat da malo oni preuzmu stvari u svoje ruke.
Pa da vidimo gdje ce onda raditi pojedini ljudi.
Ha ha ha.
Tako mi je zabavno pisati i smijati se svemu, zao mi je samo sto sam gubila vrijeme tamo, ali eto i to je jedno iskustvo koje te samo ojaca dragi moji.
Meni se nije dalo dizati tuzbu protiv njih, ali jos smisljam nacin koji inspektorijat da obavijestim o nacinu poslovanja te firme.
Eto to bi bilo od mene, ako bilo tko treba info ja sam tu.
Biti ce mi drago ako mogu bilo kako pomoci.
Mislim da ce biti interesantno citati komentare, koji ce doci na moj racun.
Papa i ugodan dan zelim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PAMTI PA VRATI!!
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2008. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobru vecer zelim,
eto obestinilo se sve sto sam rekla, drago mi je da nema vise onih pametnih komentara iz navedene tvrtke Inter-Tours.
Treba imati cuku pa se javiti, a ne u prazno pricati drage moje bivse kolegice.
Svim ljudima dobre volje i onima koji tamo vise ne rade, sve najbolje i vjerujte u sebe i naci cete bolji posao kao i ja u to sam sigurna.
Pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedna u nizu
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2008. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve ovo sto se ovdje pise, uopce mi nikako nije jasno! Svi koji su pisali ovdje protiv Inter-Toursa primjecujem da vise ne rade, odnosno dobili su otkaz! Mislim da pretjerujete!!!! Za razliku od vas, nisam dobila otkaz, ali i da ga dobijem, ne bih ovdje srala bezveze kao svi vi! Da ste imali i malo mozga u glavi, ne bi imali problema niti bi dobili otkaz! Mislim da izvire ljubomora iz vas!!!! Pozdrav svim zaposlenicima Inter-Toursa!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
2FAST4YOU
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2008. 20:44 
Naslov:  Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš mi je drago da se netko pametan javio.Ovdje se javljaju samo uvrijeđeni bivši zaposlenici,a svi fala bogu imaju dosta putra na glavi.
Onima koji više ne rade uvijek je sve crno,a to zapravo uopće nije tako nego oni to tako prikazuju kako bi ispali ispravni.
Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
he he
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2008. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a svi oni koji su ostali raditi tamo ostali su jer su ili toliko glupi da ne mogu naci nista bolje ili samo cekaju priliku da se maknu... davno sam imala zanimljivo iskustvo tamo, i drago mi je jer sam se makla iz kokošinjca, tj malo je reći kokošinjca.. svi vode tuđu brigu a nitko svoju..
svi oni koji su u uredima došli su do toga na ovakav ili onakav način, (premda svi znaju na kakav) i onda prosipaju pamet (koje baš i nemaju bog zna koliko) i iskaljuju svoje komplekse, frustracije i jad svog privatnog života na običnim smrtnicima (telefonistima).. svima (u uredima) želim puno sreće u toj firmi i da tu ostanu do mirovine jer nigdje neće naći bolji posao..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
he he
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2008. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2FAST4YOU je napisao/la: ›
Baš mi je drago da se netko pametan javio.Ovdje se javljaju samo uvrijeđeni bivši zaposlenici,a svi fala bogu imaju dosta putra na glavi.
Onima koji više ne rade uvijek je sve crno,a to zapravo uopće nije tako nego oni to tako prikazuju kako bi ispali ispravni.
Cool


i baš je čudno da imate toliko bivših zaposlenika.. to sve govori o firmi.. sigurno ste najpoželjnija tvrtka u gradu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luckasta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2008. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zna li netko mail adresu pravne službe poslala bi zadnji mail njima da ne bi bilo rekla kazala
unprijed hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PAMTI PA VRATI!!
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2008. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2FAST4YOU je napisao/la: ›
Baš mi je drago da se netko pametan javio.Ovdje se javljaju samo uvrijeđeni bivši zaposlenici,a svi fala bogu imaju dosta putra na glavi.
Onima koji više ne rade uvijek je sve crno,a to zapravo uopće nije tako nego oni to tako prikazuju kako bi ispali ispravni.
Cool


Pa ovako draga moja s putrom u glavi,
ti ga ocito imas i previse, jer vidim da pises kojekakve gluposti. Da si pametna sutila bi i nebi branila tvrtku kao de je tvoja.
Sama znas gdje radis i nemoj zavaravati druge ljude kao sto zavaravas sebe.
I jos jedan komentar na pametne glavice, ne nitko nije ljubomoran na iskompleksirane babe koje tamo rade.
Naravno cast izuzetcima, ali ovi koji su uvrijedjeni sami se i javljaju, sto znaci da vi imate problem ne mi.
Ja sam nasla posao u tvrtci koja je vodeca u hrvatskoj, financijska tvrtka necu odati koja da ne bi pravila reklamu.
I molim vas onda lijepo na sto bih bila ljubomorna. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
2FAST4YOU
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2008. 0:04 
Naslov:  Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ako ćeš tamo raditi kao što si kod nas sigurno neće još dugo biti vodeća! Laughing
Tvoje je radno mjesto bilo toliko produktivno da su ga morali ukinuti.

A tek kada pogledamo neke stare slike, baš se pitam kako si do svog radnog mjesta došla? Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: