Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Inter - tours obrt za istraživanje tržišta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ivana21
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2010. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam prije godinu i pol dana bila na razgovoru za posao komercijaliste, primili su me, rekli da će se javiti za obuku, ja zvala 20 puta, svaki put ista priča, "u ponedjeljak..." koji ni dan danas nisam dočekala. Možda zato što nisam htjela s gazdom na večeru!? hm... možda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pwqa
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2010. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo jedna mala digresijica.
Pretpostavljam da obrt ostvaruje vise 85.000 kuna godisnje obzirom na paprene cijene proizvoda Wink
Mene zanima jedna stvar. onako cisto radoznalosti radi buduci da sam bio svjedokom raznoraznih prodaja... po kojem to zakonu tvrtka izdaje racun u eurima i to jos bez iskazanog PDV-a?
Cini mi se da tu nije bash sve cisto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
najbolja
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2011. 2:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da vam i ja kažem kakvo je stanje bilo u IT. Radila sam tamo neko vrijeme u doba kada je posao najbolje išao. Dobili smo posao i u početku smo radili 4 sata, plaća bila dobra, nisam nikada radila subotu i sve Ok (osim pranja WC-a i čišćenja za pravnicom i još 2 osobe koje nisu znale da se poklopac od jogurta i čaša bacaju ua kantu,a ne u sudoper). Nakon određenog vremena, šefica nas telefonistica dala je otkaz jer je cura obavljala posao savršeno, a cijelo vrijeme su joj nesposobni zabadali nož u leđa. Nakon njenog odlaska sve je krenulo nizbrdo(manja plaća, rad subotom, sjediš na poslu nakon što si obavio svoj posao, a u dogovoru je bilo "studenti kada završe mogu kući"). Dotična osoba (stručnjak za čevape) preuzela je posao koji nije bila u stanju voditi, pa joj je pomagala još jedna osoba, s nekim vremenom još jedna. Tri osobe nisu bile u stanju organizirati rad s djelatnicima na efikasan način. (što je prije radila izvjesna osoba D.)
Želim napomenuti da je bilo osoba koje su bile inteligentne, inovativne i vrlo sposobne, ali su dale otkaz. Posao su nastavile voditi osobe koje su voljele ljubiti guzice i bile rodbina ili susjedi šefu. U međuvremenu tvrtka je propala, tj. ne radi. Prepustiti ću zaključak drugima. Dok su radile sposobne osobe posao je rastao i svi su bili zadovoljni, ali su te osobe trpile zajebavanja od nesposobnih osoba koje brane firmu. Nakon odlaska, poslom su upravljale osobe koje su nesposobne i eto firme nema.
Pozdrav svima koji su otišli na vrijeme. Oni znaju koji su (M.Š., D......)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: