Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Inter - tours obrt za istraživanje tržišta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
luckasta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2009. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prodaju mačka u vreći i djele obićne jastuke od spužve....ni a od antialergiskog jastuka ....to je strašno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PAMTI PA VRATI!!
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2009. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hi,

naravno da smo jos normalni luckasta pa mi vise nismo tamo, to je najbolji dokaz!!!
hehehehe

VELIKI POZ TEBI!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kašmir xP
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.04.2009. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa baš ste vi velika s..... luckasta i pamti pa vrati.... nikad ne bi ni otišle od tamo da niste dobile otkaz XD a sad se pre...... da ste jako pametne..... što niste bile pametne dok ste bile tamo??????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luckasta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.04.2009. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe zna se kad se nekog raskrinka bolje udaljit nego da kaže istinu...u mom slučaju je bar tako ....ak ekaže se uzalud :"sve se vraća ...sve se plaća" što se već i dokazalo ... MALO RAZMISLITE I ZAPITAJTE SE kom se već osvetilo sve milo za drago....JEL STE SVE NAJPAMETNIJE...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PAMTI PA VRATI!!
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.04.2009. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znas nesto sto ja neznam?????????
Reeeeci molim te.
Tako sam znatizeljna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luckasta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.04.2009. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bit ću fer mislim da baš nije za javnost na pp ti napišem....dovoljo je što znaju oni koji rade tamo ...al po tom mogu zaključit da sve nepravda kad tad stigne na vrata...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PAMTI PA VRATI!!
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2009. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da da znam na što misliš... sve se vraća sve se paća.. to i ja kažem..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kašmir xP
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2009. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da si luckasta rekla pravoj osobi istinu, sigurno ne bi odletjela, a to vrijedi i za t ebe pamti pa vrati.....
Uvijek ste težile biti blizu gazda pa ste se debelo opekle......uvlačenje nikad ne pomaže......osim u trenutcima, ali se uvjek osveti.....zapamtiš tko se uvukao, pa mu vratiš.......kad se naj manje nada,,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luckasta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2009. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heh svaka osoba toj firmi je jednaka...a neznam ja ko se gazdi uvlačio u dupe...i ko s njim kontaktira ...zna se iz koje sobe i koja osoba..ups oh da bio je premještaj da se bolje pokupe informacije...velikoj većini se vratilo to se mora priznat al na najgori mogući naćin...hehe meni niti najmanje...svi jako dobro znate koliko dođe prijevoz ...al eto bar neke koristi od PDV-a hahahahah....uživajte i čekajte da vas stigne Vaša kazna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PAMTI PA VRATI!!
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hi,
evo opet ja.
Za neznance samo da objasnim, ja se nikad nisam uvlačila nikome, a ponajmanje mom bivšem šefu.
Ja nikada nisam imala potrebu to činiti, jer radim dobro svoj posao ma koji to posao bio.
Mene oduvijek ljudi obožavaju tako sam i imala puno povjerenje šefa, tu su se odigrane neke druge igrice o kojima sam već pisala.
Moj bivši šef to nije skužio niti će ikada skužiti jer je on dobra duša, za što je on za mene uvije bio i ostao ljudina. ( to je nešto što kod svakoga cijenim)
Meni su se stavri vratile da da, ali samo najbolje što sam mogla i očekivati.
Čak sam doživjela i da mi se šef javio nakon pola godine, ja sam mu samo javila da ga molim da izbriše moj mobitel.
To bi bilo o onome da nikad neće skužiti pa mi se neda biti dobra s njim.
Da ga sad trebam on bi mi sigurno pomogao u to sam 100% uvjerena i to nije zato što sam mu se uvlačila nego zato što zna tko sam što sam.
Eto lijepi pozdrav, pa molim da se malo informirate kad pišete jer me ne poznajete i pojma nemate o čemu pišete.
A luckasta tebi lijep pozdrav od mene.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spiky
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 11:39 
Naslov:  Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neznam ljudi o cemu se neki od vas ovdje zamaraju.
Mislim, ako neka od vas nije bila zadovoljna nacinom radenja u toj tvtci ili nacinu vladanja sefa ili bilo koga prema vama, nije vas nitko tjerao ili silio, da taj poso prihvatite.
Mogu vam samo rec, da ima dosta nasih ljudi, a tako i naseg mentaliteta, koji bi svi na neki lagan nacin zaradili svoj novac ili svoju placu. Mislim da od vas dosta ovdje ima, koji su radili vec u toj tvrci i jako grijese, sto ovakve podatke iznose u javnost!!! Po nekakom mom znaju je to cak gazneno i moze izaci na sud. Ja da sam vlasnik te tvrtke, kao prvo bi zabranio ovakve komentare na nekim jeftinim forumima, a kao drugo, sve te osobe koje su tako negativne postavite, poslao bi na sutski postupak!!!
Sve te radnice i sekretarice, koje ovdje izdaju neke tako glupe komentare, su sigurno jedne od tih, koje nisu sigurno svoje znanje i uspjeh u svom zadanom poslu zadovoljile i zele se na neki nacin osvetit. Nazalost ni jedna tvrtka, a kamo tako neka prv. tvrtka si nemoze dopustit, a kamo priustit, tako neko zaposljavanje ne kvalificirane radne snage. Pogledaj te samo kao se to sve u stranim zemljama odvija, ili mas znanje i znas svoj poso ili mozes odmah da ides. Kod stranaca nema laganog poslovanja kao kod nekih nasih tvrtki. Prvo pauza pri samom dolasku na radno mjestu, pa kasnije sa najboljom prijateljicom i uz to jos izmedu koja cigara, a naravno pisanje SMS poruka, E-Mailova i iztrazivanja na internetu, necemo spominjat.

Mislim da vam ovo nije uredu, jednu tvrtku tako negativno stavljat u javnost. Osobe koje nisu zadovoljne na svom mjestu imaju uvijek pravo, da leda okrenu i sebi neko novo mjesto poslovanja traze!!! Mi smo malo umazen narod, a recu vam samo da imam dovoljno iskustva i sa drugim, a tako i sa stranim tvrtkama.


Samo zelim na kraju rec, da sam ja VLASNIK te tvrkte, sve bi vas tuzio, zbog stavljanja moje tvrke u negativnost, na koju vi kao privatne osobe nemate pravo!!!
A ocigledno taj vlasnik ima dovoljno novca, da plati jednog jadnog advokata, koji ce mu to sve rijesavat.

Poz.
Spiky

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PAMTI PA VRATI!!
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2009. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hi,

evo ja ću se složiti sa iznesenim stajalištem vezanim za rad i da smo mi narod koji želi za ništa dobiti novac.
Radila sam i u drugim zemljama u EU i znam sve o tome koliko i što trebaš napraviti.
Ali je problem što kod nas ima toliko tvrtki koje izrabljuju radnu snagu i unatoč tome koliko bi netko napravio dobiješ jako malo.
A što se tiče toga dali da se nas tuži ili ne ja nemam ništa protiv ja ovdje samo iznosim činjenice i ja isto tako imam jako puno materijala za tužbu pa to nisam napravila.
Ja sam hetjla ljudima ukazati na činjenice koje jesu i da to sve nije tako sjajno kao što svi misle i pri tome ne mislim na navedenu tvrtku nego na monoge druge.
Zato imamo forume i zahvalna sam na tome jer i ja se ovdje mogu o drugim tvrtkama informirati i napraviti pravu stvar, a ne da nekome poklanjam svoje znaje i svoje dragocijeno vrijeme a možda i godine.
Kod nas je nažalost došlo do toga da isto tako svatko misli da može za svaku sitnicu nekoga tužiti jer kao reći ćemo štiti svoja prava, ali se zaboravlja da treba svatko prvo ispred svog dvorišta poraditi.
Ja skidam kapu šefu kao što je moj bivši jer ima dobru ideju, a to donosi lovu i ne samo njemu nego svim ljudima koji su nešto sami stvorili.
Ipak se zaboravljaju ljudi koji nešto stvore i daju svoj doprinos.
Ja sam pokušala uvijek u svom poslu dati sve od sebe i stvoriti nešto novo što i jesam u toj tvrtci napravila i na kraju kao da nisi ništa napravio.
Zakon teba napraviti tako da radnik ima prava ne odštetu za ideje koje je stvorio i poklonio nekoj tvrtci jer na taj način one opstaju i napreduju.
Ja nisam nedaj bože neradnik i sada radim po 15 sati denvno i radim za lovu to mi je jedino bitno.
I da mi netko kaže da radim 24 sati na dan ja bih radila, ali se to naravno mora i platiti a ne iskorištavati, ipak sam ja sebi najvrijednija i niti jedan šef me nemože pridobiti da mu radim za badava kao što to svi nasi koji imaju svakojake firme to misle da mogu.
Nikada ništa nisam dobila za badava niti to očekujem sama sam uvjerena u sebe i mogu napraviti što god se od mene očekuje.
Znam da mogu sve samo treba volja.
Eto to bi bilo od mene.
Pozdrav svima i nismo mi neradnici samo nismo jadni da nas može netko gaziti to je ogromna razlika.
Poz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PAMTI PA VRATI!!
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2009. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hi,
Samo jedan primjer da nevedem, išla sam u jednu tvrtku nije važno ime na razgovor radilo se o call centru prodaja naravno i pošto ja to volim i imam iskustava odlučila sam se otići.
Caka je što je plaća na internetu bila 4500,00kn neto točno tako navedeno, meni je bilo puno pa sam na netu našla tvrtku i mislila sam dobar je proizvod moguća je ta plaća.
Odem ja tamo i na razgovor došlo oko 20 ljudi i neka " šefica" imala neku otrcanu vestu na sebi, toliko o prvom dojmu i njenog predstavljanja firme.
E sad svi smo zajedno bili na razgovoru i ona nešto počela koliko prodaš toliko zaradiš naravno radilo se samo o postotku.
Ja sam ju pred dvadeset ljudi pitala što je na internetu napisala i jel to ta plaća.
Ona se počela izvlačiti, ja sam ju otvoreno pitala jel ja dobijem taj novac ili ne pred 20 ljudi.
Ona je rekla ne nego koliko zaradim, ja sam se pukla smijati i pitala sam ju što onda piše te stvari na internetu.
Unišila sam joj namjeno razgovor sa svih 20 ljudi. Zamolila sam ju da mi pokaže gdje je izlaz i ja sam napustila taj razgovor za posao.
Ja sam tada radila nešto honorarno i izašla sam ranije da bih otišla na taj razgovor i još sam tražila firmu koje je neznam gdje zavučena.
Znači ja sam izgubila nekih 100-150 kn za tih dva tri sata jer je ona napisala nešto što nije istina.
Da je napisala bilo što drugo ja bih možda otišla i vidjela sve pa bih sama sebe krivila jer sam sama ja odlučila da odem i nebih imala neka velika očekivanja i znala bih da je zarada na postotak ili sl., mislim ljudi se igraju pa misle da to mogu s kim god to žele.
Meni je to strašno i ja bih to napravila da sam neznam gdje bila, jer je to živa katastrofa što si ljudi umišljaju.
To je samo jedan primjer i to sve što se na netu piše za zaposlenja svaki od tih se isto može tužiti, ali gdje bismo onda stigli ljudi moji.
Zato su forumi super, znaš što je što i sam odlučiš pa ti volja da ides ili ne.
To se u nekim zemljama isto ne radi jer nije moralno jer se ljudi cijene i njihovo crijeme i tvrtke imaju neko ime koje štite ali ovdje kod nas je sve moguće.
Eto samo malo sam htjela navesti nešto da se nasmijemo svi skupa.
Poz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
joka88
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2009. 18:08 
Naslov:  Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja idem na razgovor za posao u srijedu,komercijalist,pa ako bi mi mogao netko napisati šta točno znači raditi kao komercijalist u intertoursu!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana21
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2009. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idem i ja na isti razgovor kao joka88 pa isto molim odgovor, kakav je to posao i realno kakva je to firma? bez odgovora ogorčenih bivših radnika molim!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: