Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Inter - tours obrt za istraživanje tržišta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.06.2008. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

taraba je napisao/la: ›
,upravo sam saznao da stvarno rade subotom a na plaći im nigdje nije prikazano

lex je napisao/la: ›
o preraspodjeli radnog vremena koja je zakonom dopuštena.

to vam znači (bar u mojoj firmi) da vam se prekovremni sati pišu a koristite ih u doba kad je smanjen obim posla.tad sjedite doma i bivate plaćeni. al normalan sat i prekovremeni nisu isto pa je tu opet mala nepravda progurana kao nešto normalno.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
biax90
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2008. 21:50 
Naslov: Bad ! Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo i ja sam nažalost imao priliku raditi u ovoj firmi. Crying or Very sad spika je super-oko 30 telefonistica koje gnjave ljude od zagreba do vukovara i zovu ljude na prezentacije,onda nastupaju prezenteri koji prodaju babama deke i madrace po par tisuća kuna.vrti se ogromna lova,malo im je frka zbog inspekcuje jer nije sve legalno ali nema veze jer direktor već ionako nezna kuda će sa parama.
jako mi je žao ljudi koji prave sve te deke itd. jer se lome od posla a plaćeni su minimalcem. Evil or Very Mad a za to vrijeme gospođe iz financija i pravne službe jedu sladoled u kantini ali naravno kad nema šefa.kad on dođe onda se guraju njemu u guzicu.naravno da ništa ne rade jer ni neznaju.ima tamo i dobrih ljudi ali tamo glavnu riječ vode zmije(gore navedene).uglavnom se samo ogovara jer ništa baš ni neznaju.eto samo bi pozdravio sve telefonistice koje trenutno tamo rade a posebno maju i andreu.cure su do jaja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cicomis
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2008. 11:04 
Naslov:  Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moje prijateljice i ja radile smo tamo prije par godina. Glavni šef je stvarno ljubazna i korektna osoba. Radile smo preko studentskog ugovora, a također nam je plaćano po osobi koja bi došla na prezentaciju. I to mi je bilo ok, znalo se i po 200 kn za jedan dan zaraditi (ako vam je dobar odaziv). S tim načinom plaćanja bile smo upoznate prije početka rada, odnosno pitale smo kolika je plaća Smile

Ono što mi se nije sviđalo bila je radna atmosfera. Naime, tamo su radile neke žene/djevojke koje su za razliku od nas koji smo se svakih par mjeseci izmjenjivali (svatko zbog svojih razloga) imale trajnije ugovore. One se međusobno nisu voljele pa je tu stalno bilo napeto i neugodno, puno sitnih podmetanja.

Također mi se nije svidjelo što nam je rečeno da radimo po 4 sata na dan (odnosno moraš obaviti svoj posao i možeš ići), a prigovaralo nam se i mrko nas se gledalo ako bismo zaista odlazile nakon 4 sata rada iako smo posao obavile. Napominjem da to nije činio šef već "kolegice".

Također mi se nisu svidjela njihova "dežurstva" kad je jedan od nas tjedan dana morao čistiti hodnik, mijenjati wc papir i prati posuđe koje bi osobe zaposlene na neodređeno ostavljale poslije pauze. Za takve stvari nismo dodatno plaćani, a gubili smo vrijeme za telefoniranje.

Nošenje pisama na poštu svaki dan poslije posla (isto "dežurstva" od po tjedan dana) mi je također bilo glupavo (neplaćeno, naravno).

Sve u svemu, rado bih tamo radila kad bi se udostojili zaposliti čistačicu (zanemarite ovo ako jesu u međuvremenu) i kad bi radna atmosfera bila normalna (bez podmetanja i zajedljivosti).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bitch2
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2008. 9:37 
Naslov: Great ! Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upoznata sam s radom Inter-toursa.Firma je ok,gazda je odličan.
U prethodnim sam komentarima uspjela pročitati da svi pljuju pravnice,tajnice....
Većina otkaza je zbog ne doličnog ponašanja.Jedna cura je smrdila,to smo već čuli...
Problem je što nisu ni pravnice ni ostali krivi,nego sami radnici.Previše je spletkarenja.Svađe,ljubomore i tako dalje...O radu subotom nema ni riječi.5 kn/osoba je samo motivacija da radite i pošteno dođete do ugovora.Ali koliko sam vidjela,nema tu nikakve motivacije.Ljudi koji su se dokopali ugovora,po mom mišljenju trebali bi raditi i dalj 5kn/osoba.U sobama se jede,trača,čita novine,telefonira privatno....Najbolje se radi kad netko od nadležnih obilazi sobe.
Ali ima i malih mana,pravilnik o odjevanju.Sve je super,nema bretela,minica,ovo ono....
Ali šta ljudima smetaju patike?!?!?!
Sve u svemu ok firma ak vi radite svoj posao a ne bavite se tračanjem i spletkarenjem....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
to je nebitno
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2008. 20:03 
Naslov: Great ! Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na prvi pogled posao je san snova... Sjediš, zoveš,plaća je redovna. Ima tu i trčanja i svađica, tamo je 30ak cura, to je kokošja posla!!! let it be!! Nedavno je uvedeno pravilo odijevanja na poslu. Ok, nemožeš doći na posao kao da ideš na plažu, ali zabrana patika??!!! Alo???!!! To su telefonistice u četiri zida sobička!!! Tobože kvare ugled firme jer ih bauštelci iz susjednih firmi vide kad idu kući!!! No dobro, to i nije tako strašno!!! Ta nadri-raspodjela rada? U ugovoru stoji točan broj radnih sati u tjednu, koji je bio odrađen plus (ne)radne neplaćene subote. Evo neki sada misle da nam gorivo pada poput kiše, ili da se radi samo da se plati gorivo da se pošta vozika još i NE RADNIM danom za firmu... Možda i ne bi bilo tako loše da postoje osobe koje u popisu talenata imaju organizacijsku sposobnost a ne dobar apetit za sladoled za vrijeme radnog vremena, dok "mali crnci beru pamuk", a direktora naravno nema. Žao mi je samo što poštovani gospodin direktor nema pojma što se događa,jer da mu se i pokuša nešto reći o svemu dobili bi po njušci od apetašica za slamboš, zato ćutaj i trpi svakodnevni stres uzrokovan prijetnjama za otkaz, pij tabletice za smirenje, puši kutiju i pol na dan i pravi se sretan, tu, u velikoj i divnoj firmi Inter-tours...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
2FAST4YOU
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.07.2008. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi skladištaru, biax.Kad vratiš sve novce onda se možeš javiti, a dotada mislim da lopovi još uvijek nemaju pravo glasa. A koliko sam ja vidjela i ti si s njima jeo sladoled a i uvlačenje u direktorovu guzicu ti nije bilo strano.Pravi cinkaroš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2008. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2FAST4YOU je napisao/la: ›
Dragi skladištaru, biax.Kad vratiš sve novce onda se možeš javiti, a dotada mislim da lopovi još uvijek nemaju pravo glasa.


Što, duguje vam 30000kn zbog "edukacije" koju je dobio?
Ne biste bili prva firma u os sa takvom spikom (hint: Werkos)...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2008. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo postaje sve zanimljivije... dajte još... sve me zanima... jel mogu ja kod vas radit nešto da ko jehovin svjedok idem od vrata do vrata?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
2FAST4YOU
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2008. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne duguje on za edukaciju, koliko ja znam meni edukaciju još nisu naplatili a bila sam svuda, nego što je maznio lovu koju je trebao donijeti s isporuke na kojoj je bio.Nije u ovoj firmi baš sve tako crno kao što neki pišu, samo je njima crno jer se nisu mogli zajebavat kako su mislili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
biax90
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2008. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad smo već kod tih novaca draga gospođo želim vam reći da ih nažalost nisam "maznio" nego je netko drugi to učinio umjesto mene.zna se i tko ali nema veze.što se tiče gospodina direktora slažem se sa svima da je super čovjek ali nažalost nezna kakve kokoši rade u administracji.shvatit će jednom.e draga gospođo,da sam ja bio cinkaroš i da sam se uvlačio direktoru, puno prije bi progovorio o nekim stvarima a ne ih rekao tek sad na forumu.imam kulture za razliku od vas pa neću nikoga imenovati ali nek ljudi znaju kakve podlosti ih tamo očekuju ako se nedaj Bože zaposle tamo. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
2FAST4YOU
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2008. 22:57 
Naslov: Cool 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

biax90 je napisao/la (Pogledaj post): › kad smo već kod tih novaca draga gospođo želim vam reći da ih nažalost nisam "maznio" nego je netko drugi to učinio umjesto mene.zna se i tko ali nema veze.


Ma da uvijek je netko drugi kriv. Evil or Very Mad Jadan smjestili su ti. Crying or Very sad
I za razliku od tebe, te iste kokoške još rade, što bi značilo da su ipak pametnije nego što misliš, a i ne kradu.
Interesantno je to kako si baš želio progovoriti na forumu i kako si ti jadan žrtva.

Da si bio tako dobar i pošten kao što se predstavljaš još uvijek bi radio Idea
Zamislite čovjek je kao platio 1700 kn da podmiti policajca kako mu ne bi napisao kaznu.Jer netko vjeruje u tu priču? I to još novcem s isporuke!? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2008. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
biax90
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2008. 15:07 
Naslov: Cool 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa i nije mi baš žao što nisam više dio tako uspješne tvrtke.a i nisam ja jedini kojem je falilo novaca sa isporuke tako da tu nešto nije u redu.samo mi je žao što su se uvrijedile neke osobe na koje nisam mislio u prijašnjim porukama.šteta. Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luckasta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2008. 16:23 
Naslov: Beark ! prevarantska firma
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imala sam priliku raditi sve je bilo super dok mi nije isteklo 3 mjeseca gdje je firma prestala dobivat poticaj za mene..bez riječi mi je uručen papir..nakon toga sam tražila razgovor sa direktorom nakon kojeg sam pozvana da napustim firmu bez odrađenog otkaznog roka..koji mi svakako misle platit..neki ljudi sto rade u inter toursu misle da se njihove greške neznaju..varaju se ..mislim da imate krivu osobu u samom vrhu firme koja je meni osobno ukazala na velike propuste i stvari koje mislim da trebaju ostat u 4 zida inter toursa..ZNA SE DA SU KAMERE LAŽNE.. AKO NE MORATE LJUDI NEMOJTE IĆI TAMO RADIT...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bitch2
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2008. 22:35 
Naslov:  Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2FAST4YOU se sad ne oglašava na to da su kamere lažne????haha
očito jesu Razz
vrlo zanimljivo...šta još ima ludog u toj firmi???? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: