Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



McDonalds i voda!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2008. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oh
nemojte po mek dreku
na maturalcu dušsmo tamo ispuštali

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2008. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jać svoj djetetu jednom pravt rođendanske partije a la ameriken stajl, gomila klinaca, još par roditelja za nadgledanje (izgovor da se ništ ne radi nego tamani pivo, ladno), roštilj i domaći amburgeri od svinjetine, ćelapi od janjećine/ovčetine, male male kremenadlice taman za dječji obrok, čikoladna torta, pa ko prvi kaže jab u makdonalc sam će se do komšije čut šljaga, al to im ni neće past na pamet jer će svakodnevno bivat osvješćivani, prvo slike malog slatkog ćuke ili mace i onda horor priča da te slatke mace i ćuke poslužuju u mekiki u mesu mljevenom skupa s par prijateljski raspoloženih štakora kilaša, onih što jedu mačiće i tuku se sa psima Very Happy

++=

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2008. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


-tajni sastojak


a nu
dječje veselje po domački


... i da imam prigovor, kao svaki pravi 'rvat začini sve vegetom i nemoj da se usudiš organizirati narodno veselje bez balona sa helijem

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2008. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
++=

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.05.2008. 14:41 
Naslov:  Re: McDonalds i voda!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, Mekdonalds je najveća prijetnja našoj djeci, ako nam djeca budu išla u Mekdonalds imat će ozbiljne probavne smetnje cijelog života i još će uz to postat retardirani...
osijek031.com smile

Pa šta ako svom klincu jednom mjesečno daš para da ode u Mek s prijateljima?? Šta? Šta će bit? Klinac će provest fora sat vremena. Pa šta i ako će za to vrijeme jesti junk food? Pa ne jede tamo svaki dan (niti bi trebao, naravno), uostalom, ni doma ne jede svježe povrće i hranu bogatu vlaknima i vitaminima svakodnevno.
Razumijem da neki imaju averziju prema Meku, da im je grozna hrana, imaju neke principe ili nešto četvrto, i to mi je u redu, al tu svi prdite s nekog "higher grounda" kao da je Mek najveće zlo koje nam se ikad moglo dogoditi.
Da, cola je razvodnjena jer stavljaju previše leda, cijene su relativno visoke i ne znam što sve ne, ali to nije mjesto na koje redovito ideš pet-šest puta tjedno po obrok (iako vjerujem da ima i takvih).

Volim otić u Zeleni val na ćevape, al volim otić i u Mekdonalds na pitu od šumskog voća jer je zakon.

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2008. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa nije problem ako idu 1 mejsečno
ali kad se "navuku" nikad to ne zastane na 1 mj

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.05.2008. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja tamo obožavam onaj sladoled- McFlurry Nesquik ! jami!

_________________
Znaš da odavno slijede nas vuci
i njuše nam trag
u moje stihove ti se zavuci
tamo si sigurna...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2008. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jeste upratili da školske ekskurzije imaju običaj djecu vodit tamo na jelo? možeš ti pilat djetetu da je to loše kad ga autoritet od nastavnika tamo odvede.bolje da mu ti doma spakuješ kakav "suhi" obrok nego da se tamo prejede.malo prejaka riječ jer se tamo ne možeš prejesti...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2008. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissConception je napisao/la: ›
Volim otić u Zeleni val na ćevape, al volim otić i u Mekdonalds na pitu od šumskog voća jer je zakon.


Uvijek su mi zanimljive reakcije ljudi koji stvarno jedu u tom govnetu od lanca na pljuvanje po istome, hehe.
Be strong - be wrong! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2008. 22:09 
Naslov:  Re: McDonalds i voda!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

savjetujem svima da pročitaju od George Ritzera knjigu "McDonaldizacija društva" i pogledaju film "Supersized me" (mislim da je prijevod "XXL ja")...
po meni su savršeno opisani učinci McDonaldsa i sličnih lanaca brze prehrane na psihičko i fizičko zdravlje ljudi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.05.2008. 8:30 
Naslov:  Re: McDonalds i voda!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavijan je napisao/la (Pogledaj post): › savjetujem svima da pročitaju od George Ritzera knjigu "McDonaldizacija društva" i pogledaju film "Supersized me" (mislim da je prijevod "XXL ja")...
po meni su savršeno opisani učinci McDonaldsa i sličnih lanaca brze prehrane na psihičko i fizičko zdravlje ljudi...


a ja bi svima preporucio da ponekada misle svojom glavom, a ne nasjedaju medijskim kampanjama i trenutnim trendovima kojima nas filuju svaki dan.

vjerujte da bi se svatko razbolio da jede svaki dan samo burek, ili da se hrani u zelenom valu .. .jednako kao sto bi se razbolio i da svaki dan jede samo voce.

mc donalds nije nista stetniji od salame, parizera, hranovke, .... bitna je samo umjerenost i raznolikost.

PS ja savjetujem svima da pogledaju The Great Global Warming Swindle, pa da vide kako se manipulira javnim misljenjem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2008. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
jać svoj djetetu jednom pravt rođendanske partije a la ameriken stajl

Teško da je to amerikenjski stajl... tamo su ti McD obične birtije gdje se jede jeftino, a takva je i klijentela. Kod nas su to skupa i ekskluzivna mjesta s tim brzdej_parti izmišljotinama.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2008. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavijan je napisao/la: ›
po meni su savršeno opisani učinci McDonaldsa i sličnih lanaca brze prehrane na psihičko i fizičko zdravlje ljudi...

Idi svaki dan jedi burek, mijenjaj sir, jabuke, višnje i meso i tako se hrani dva tjedna. Prati učinke.

Nakon takve terapije McD će ti izgledati kao restoran u centru Pariza.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2008. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissConception je napisao/la: ›
Da, cola je razvodnjena jer stavljaju previše leda, cijene su relativno visoke i ne znam što sve ne, ali to nije mjesto na koje redovito ideš pet-šest puta tjedno po obrok (iako vjerujem da ima i takvih).
Volim otić u Zeleni val na ćevape, al volim otić i u Mekdonalds na pitu od šumskog voća jer je zakon.

Kola se proizvodi iz nekakve ljepljive smjese i nema veze s ledom niti s pravom Coca Colom.

A definiivno je zdravije otići jednom tjedno u McD nego skoro svaki dan jesti burek s mesom ili lisnato tijesto iz pekarnica. Kod Amera bar dobiješ list salate i povrća, a ovdje su samo ugljikohidrati i masti.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.05.2008. 13:19 
Naslov:  Re: McDonalds i voda!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="MissConception";p="164813"]
Da, cola je razvodnjena jer stavljaju previše leda, cijene su relativno visoke i ne znam što sve ne, ali to nije mjesto na koje redovito ideš pet-šest puta tjedno po obrok (iako vjerujem da ima i takvih).

Što se tiče cuge u fast foodu, ne znam za Mac, koliko se sjećam stizali su nekakvi sirupi za Colu, Sprite, Fantu i to, dopremali su se u nekakvim kao plinskim bocama, i to se spajalo dolje u podrumu, pa se miješalo sa vodom i CO2, ne mogu se sjetiti točno kako je to išlo, ali znalo se desiti da kad se taj sirup već istroši, da curi razvodnjena cola, ili čista vodurina sa pokojim krepanim mjehurićem, nije to razvodnjeno od leda bilo, ne znam kako imaju ovdje, ali tamo se to miješalo u tim pizdarijama. I cola je znala biti vodena za povraćati, a nije se stavljao nikakav led, jer se ona već ubrizgavala hladna, zamiješano je više vode, a manje sirupa. Ovdje u Osijeku ne znam, kažem, kako to ide, ali... svaka čast, tko voli nek to jede i pije... osijek031.com smile

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: