Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što je s Mini Teatrom?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2009. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mini Teatar bi 1. veljače "izletio" iz prostora u Tvrđi da nije bilo preslagivanja u vodstvu Grada

GLAS SLAVONIJE: Ivan Sekol

Atraktivan gradski prostor u zidinama Tvrđe, odmah uz Bastion, gotovo cijelu godinu je prazan i neiskorišten, nakon što je dodijeljen klubu Mini Teatar.
Nakon što je zbog financijskih i drugih poteškoća zatvoren, klub Mini Teatar u Vrbaskoj ulici, na inicijativu SDP-ovca Drage Ačimovića, Udruzi je na desetogodišnje korištenje, potpuno besplatno, ustupljen prostor u Tvrđi. Zauzvrat, članovi Mini Teatra trebali su organizirati koncerte, radionice, videoprojekcije, izložbe i druge kulturno-zabavne sadržaje za mlade. No, otkako su u svibnju prošle godine preuzeli ključeve prostora ništa nije učinjeno, a ni pomoć Grada oko uređenja prostora nije bila dovoljna da se organizira makar i samo jedan koncert. "Kada se zatvarao Mini Teatar u Vrbaskoj ulici pojavile su se dvije struje, nova udruga Ujedinjeni Osijek i već postojeća i uigrana ekipa Mini Teatra. Na kraju je Mini Teatru ustupljen prostor u Bastionu, a Ujedinjeni Osijek ušao je u prostor nekadašnjeg Mini Teatra u Vrbaskoj ulici. Ta se odluka pokazala pogrešnom, jer Ujedinjeni Osijek konstantno organizira kvalitetne koncerte u lošijem prostoru za koji plaćaju i najam, a Mini Teatar u sjajnom gradskom prostoru koji koriste besplatno nisu ništa, ali baš ništa, organizirali. Dok sam bio u mogućnosti doista sam "gurao" i uređenje tog prostora, postavljene su nove instalacije, sve je pripremljeno za postavljanje sanitarnog čvora, uvedena je voda, a u te zahvate uloženo je nešto više od 100.000 kuna iz gradske blagajne. Nerad predugo traje", objašnjava Ačimović, te dodaje kako bi Mini Teatar od 1. veljače "izletio" iz prostora u Tvrđi da nije bilo novog preslagivanja u vodstvu Grada.
Krešimir Kalafatić iz Mini Teatra objašnjava kako bi klub već bio otvoren da nije došlo do obiteljske tragedije koja je direktno pogodila i rad Mini Teatra. Naime, Krešimir Kalafatić stariji, dotadašnji predsjednik udruge Mini Teatar, preminuo je u lipnju prošle godine, a obiteljska tuga odrazila se i na uređenje i eventualni datum otvorenja kluba.

Otvorenje mini teatra 26. ožujka?
"Sada smo se ponovno pokrenuli, postavili smo datum za otvorenje kluba, a to je 26. ožujka. Do te pauze u radu je došlo zbog tuge i praznine koja je ostala poslije smrti moga oca koji je, u samim početcima, vodio klub i udrugu. Preostala su još neka ulaganja, mnogo smo novca iz vlastitih izvora uložili, tu je bina, šank, električne instalacije, ozvučenje i još mnogo toga, ali krajem ožujka Mini Teatar će ponovno otvoriti svoja vrata", kaže Kalafatić.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2009. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taj tekst je vec stavljan 2 stranice prije Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bela@ufo
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2009. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil poondigh -
nemoj pisati o starom prostoru i njegovom poslovanju jer nemaš pojma!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2009. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao prvo Bela molim te navedi mi što sam napisao što nije istina, da znam oko cega sam napadnut i da mogu obrazložiti...Znam večinu stvari ali nisam izneo ništa od toga, jer takve stvari jednostavno nisu za javnost tako da ne znam cega si se uhvatio...

To što je tvoj stari vlasnik tog prostora i što si ti u početku radio tamo je druga stvar, a to kako je klub radio također, i ne možeš meni govoriti da nemam pojma jer otkada si ti "otišao" otamo dogodilo se dosta stvari, a ja sam svima bio tamo na licu mjesta i znam...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Petar S
Offline
Avatar

Ukupno postova: 118
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2009. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bela@ufo je napisao/la (Pogledaj post): › evil poondigh -
nemoj pisati o starom prostoru i njegovom poslovanju jer nemaš pojma!


Evil Poodingh je napisao/la: ›
Kao prvo Bela molim te navedi mi što sam napisao što nije istina, da znam oko cega sam napadnut i da mogu obrazložiti...Znam večinu stvari ali nisam izneo ništa od toga, jer takve stvari jednostavno nisu za javnost tako da ne znam cega si se uhvatio...

To što je tvoj stari vlasnik tog prostora i što si ti u početku radio tamo je druga stvar, a to kako je klub radio također, i ne možeš meni govoriti da nemam pojma jer otkada si ti "otišao" otamo dogodilo se dosta stvari, a ja sam svima bio tamo na licu mjesta i znam...


obojica pravite bzv negativnu energiju oko kluba ... odite na kavu i sami to rjesavajte ... koja glupost pricati na forumu na kojem ako netko upise na google mini teatar i mora vidjeti ovakva sranja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: