Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Napokon Trg!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
komarac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2005. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bez obzira što se o ukusima ne raspravlja, meni ta kvazi-fontana izgleda kao da šiklja voda iz napuklih cijevi nuklearne elektrane u pothodniku, one fluo-boje su radioaktivne, o troškovima tog briljantnog zdanja nema svrhe raspravljati, nekom su u svakom slučaju prepuni džepovi

_________________
Nije Aristotel, Komarac je!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2005. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): › e ne komentirate izjavu HSP-ovca Matkovića "evo trg je gotov i građani ga mogu konzumirati u količinama koje žele!"


Baš me zanima šta će reći kad skejteri tu izjavu shvate doslovno Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.10.2005. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

btw. skejteri se okupljaju iza katedrale jos otkad je ta dionica trgova bila zgotovljena...par likova sam vidjela i u novoj nam suncanoj....iako se mora priznati da otkad je skate parka, nista im trenutno nije tako zanimljivo kao tamosnje skate sprave.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2005. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › btw. skejteri se okupljaju iza katedrale jos otkad je ta dionica trgova bila zgotovljena...par likova sam vidjela i u novoj nam suncanoj....iako se mora priznati da otkad je skate parka, nista im trenutno nije tako zanimljivo kao tamosnje skate sprave.


Pere te "information frenzy", ili jednostavno profesionalna deformacija? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2005. 7:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A jeste li primjetili kako su stupići kod onog mini kružnog već uništeni! Ne mogu vjerovati svojim očima! Pa što onda da očekujemo za nekoliko godina?! A da ne spominjem koliko mi nedostaje zelenila ili cvijeća, nadam se da ćemo u proljeće doživjeti i to....neka postave nešto!!!
Uz to sve sam još fascinirana briljantnom idejom o investiciji u kupnju takozvanih strojeva za skidanje žvaka s poda, pa ćemo vjerojatno trebati nekakav stroj za skidanje istih s klupa itd....itd...a gdje je tu kraj!?

_________________
Beautiful memories hold many treasured days and those days turn into yaers, years into centuries till the eternity
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2005. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eee...one klupe ima da masiraju kada sjednem na njih s obzirom koliko koštaju...a možda i da propjevaju...hm hm...

meni je trg oke smišljen ali je isto tako nekako nedovršen...fali mi sitnica, šta ja znam

fale mi one komunističke žardinjere na kojima sam redovno prije škole ostavljala jajnike...eeeeh

i baš me zanima koliko će taj naš novi trg ostati u ovakvom stanju!! mjesec?? dva?? ili do proljeća?

s obzirom da mi još uvijek spadamo u balkanski mentalitet, sumnjam da će u ovakvom izdanju dočekati proljeće..hehe.. Very Happy

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2005. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema veze s trgom, ali srušili su onaj dimnjak bivše keksare za koji se ovdje pričalo da će biti uklopljen u nove zgrade Exclamation ??

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 11.10.2005. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da eto narode dobili smo trg...na fontanu ću se ipak naviknuti(iskreno ja sam za "ograđenu" klasiku..ali što je tu je..)i nije mi to glavna zamjerka,nego ne mislite li da je trg malo taman..te neke "štedne " žarulje baš i nisu nešto "svjetle"(a primjetio sam da sad te žarulje koriste u cijelom gradu)..mislim nekad si ipak na Trgu ili recimo Trgu slobode,pa čak i na promenadi mogao skoro tražiti iglu po noći,a sad mi to sve izgleda nekako ..k'o u varošici..ajd ako se u ostalom djelu grada štedi,ali mislim da bi glavni trg trebao blještati k'o Betlehem...bar sam ja tako mislio kad su stavljali ove nove ,velike svjetiljke..a rješenje je vjerojatno vrlo jednostavno:promjeniti jače žarulje...ali ..tko će se toga u poglavarstvu sjetiti..Mislim da takvo svjetlo u Zagrebu na Jelačićevom trgu nije...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
deltaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Os i samo Os..
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2005. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nevia je napisao/la: ›
da zanima me zna li itko gdje je skupina građana?
zna li itko gdje će biti postavljeni?

..skupina građana je sad u Tvrđi u pokraj Vodenih vrata na obnovi,a trebala bi biti postavljena na obnovljenom Trgu slobode i to u djelu kod Kapucinske crkve i Sl.banke..a kad će to biti to će odlučiti ova NOVA VLAST..pa ćemo i njih moći komentirati..mada po njihovim najavama načekat ćemo se ..živi bili pa vidjeli

_________________
..i opet DeltaOs.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2005. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni se uvijek piški kraj nove fontane!

ili to nema veze s novom fontanom nego s vodom koja curi, kaplje i šprica općenito!?!?

hm hm

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2005. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pazi da te Debeli ne ufotka... ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2005. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile
ne mora debeli, ima kamera po trgu

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2005. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni to dođe od piva

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2005. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Johanna je napisao/la (Pogledaj post): › Da, samo što su malo bolje mogli napraviti program i ne dovoditi konje. U ovo sam umalo ugazila Smile



E ovo je trag invalidskih kolica ili ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2005. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="nevia";p="6793"]
iawgoM je napisao/la (Pogledaj post): ›

što se tiče spomenika kod šetača to je sasvim druga priča!Imate i opis na ploči što bi taj spomenik trebao predstavljati i eto vam razloga zašto tako izgleda...bio je rat, a spomenik simbolizira rat...zato nam tako i smeta, i trebao bi smetati


Taj spomenik simbolizira da je ovaj grad smetlište, a ne posljedice rata. Drugonagrađeni projekt koji nije realiziran u cjelosti (Staklene ploče u šetalištu sa zahvalom poginulim braniteljima) su meni i mnogima mnogo bolje i originalnije rješenje od 6 hrđavih Šlepova nasranih u sred grada na koje se nesmiješ naslonit jel će ti stara j*bat sve po spisku kad bude prala jaknu. Nemojte opravdavat promašene projekte u ovom gradu kad nemate nikakve koristi od njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: