Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



R.I.P. Medeni

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2008. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer kad sam saznala što se dogodilo Medenom sam plakala. A ja sam samo jedna od brojnih ljudi koji du ga hranili.

To što su učinili tom psu je zločin, i prema životinji i prema svima koji su ga voljeli. Najviše me pogodilo to što se odmah javilo više zainteresiranih da ga spase i udome, ali iz posve nepoznatih razloga, nisu dobili tu priliku, odnosno to malo šepavo siroče nije dobilo priliku.

Evo ispričat ću vam nešto kao uspomenu na Medenog; jednom su Sjenjakom hodali neki ljudi, stari bračni par, ruku pod ruku... onako u papučama i šlafroku... jedva su išli, onako starački, polako... i Medeni za njima. Presretan što im je blizu. Čuva ih lavežom. Sjećam se da sam stala i gledala taj trojac i da sam si pomislila: ovi stračići, tako jadni i bolesni... sigurno im se nitko ne veseli ni upola ko Medeni. Sad

Eto... po tome ću ga ja pamtit. Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.04.2008. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iako ne opravdavam ovakav nacin izrazavanja nezadovoljstva ... i nikako ne na svjeze uredjenoj fasadi ... ali moram postati ovu sliku



Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.04.2008. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moja bivsa profa etike

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2008. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Grafit na Sjenjaku



rip 003a.jpg
 Opis:
 Veličina:  288.7 KB
 Pogledano:  133 put(a)

rip 003a.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
misha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2008. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Medeni je bio upravo onakav kakvo mu je ime bilo... Ja se tog psa sječam samo u bliskom suživotu s ljudima, s djecom, s drugim psima. Znao je zalajati ali daleko od agresivnosti. Zato, svaka osuda Ledereru i ljudima koji su sudjelovali u ovom ubojstvu, neka žive sa svojoj savješću, a Medeny je sada na jednom lijepšem mjestu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rand00
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.04.2008. 23:11 
Naslov:  Re: R.I.P. Medeni
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SJEĆANJE NA MEDENOG.



Medeni.jpg
 Opis:
 Veličina:  227.8 KB
 Pogledano:  110 put(a)

Medeni.jpg




Zadnja promjena: rand00; 17.05.2008. 22:53; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.05.2008. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › Grafit na Sjenjaku


WOOOW !!! svaka cast za ovaj grafit .... zaaakon!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.05.2008. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potpisuje se peticija na sjenjakku kojom se trazi utvrdjivanje odgovornosti za ubijanje medenog i poduzimanje mjera za uredjenje azila za pse.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
red
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2008. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajoooooj! pa nisam znaaaaalaaa Sad((

a jadničak...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2008. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
i nisu ga uspavali MissTake, nego su ga ubili puskom za klanje u glavu i jos se mucio, cvilio, trzao se. Ubijen je na vrlo okrutan nacin.

nikako mi nije jasna brzina kojom su gradske sluzbe i vetarinarska stanica reagirali i ubili ga, umjesto da ga ostave na promatranju neko vrijeme, sacekaju par dana da vide dali je zaista tako agresivan, dali ce se netko pojaviti da ga udomi, da ga ponude u azil u kojem su ga i cekali i u koji bi ga primili.

lederer stalno govori da gdje su do sada bili prijatelji zivotinja i zasto ga cijelo ovo vrijeme nitko nije udomio. Pa gospodine lederer, nitko ga nije udiomi jer to je bio NAS pas, pas uz kojega je i masa djece odrasla, koja su se igrala snjim, hranila ga, brinula se za njega. I nikome i nije palo na pamet da ga oduzme od nas gradjana sjenjaka.

Ako je problem bio sto je on bio vani, to se moglo rjesiti i na drugaciji nacin. Cijeli sjenjak bruji o tom ubojstvu, po trgovinama se spominje Medeni ... i da ste nam dali vremena sigurno bi se pronaslo rjesenje za njega i sigurno bi se taj pas udomio.

sramota je sto je u ovom gradu nestalo gradjana, kojima pas nije objekt koji ce cuvati ovce po planinama ili zavezan na lancu javljati kad vukovi dodju klati ovce. Sramota je sto ste poslusali takve primitivce ili ste unatoc veterinarskom fakultetu i vi jedan takav ?

lol pa da je pas cijepljen pritiv bjesnoće imao bi knjižicu, da ima knjižicu u nju bi bio upisan i vlasnik životinje, da postoji vlasnik životinje on bi dobio kaznu za zapostavljanje životinje.
Ako je pas 7 godina lutalica onda nije potrebno dodatno razdoblje da se vidi hoće li ga neko udomiti. Osim bjesnoće psi lutalice bez redovito provedenih profilaktičkih mjera u stanju su prenositi mnoge zoonoze (gliste , gljivična oboljenja, itd.)
I čista je zabluda da ne možeš biti veterinar i primitivac, vid mene :osijek031.com smile:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: