Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



sto nedostaje centru Osijeka?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako nemam ja dovoljno godina imaju drugi ljudi, a ja dobro čujem, povezujem...

meni nije bilo bolje, ja bolje živim sada, tako da- individualno je to... ali, nije ni tema ni mjesto kolega Felt!

_________________
Znaš da odavno slijede nas vuci
i njuše nam trag
u moje stihove ti se zavuci
tamo si sigurna...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2008. 8:07 
Naslov:  Re: sto nedostaje centru Osijeka?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam što nam nedostaje, ali znam što imamo....imamo kina koja zjape prazna, imamo HNK koje je poluprazno, imamo dobre restorane sa dobrom hranom, ali rijetki su koji će otići tu hranu kušati. Imamo gradske bazene koje nitko ne posjećuje....hm...što još imamo??? ah da, imamo hipodrom gdje možeš jahati za nekih pedesetak kuna....imamo sportsko poslovnu zračnu luku gdje si priuštiš panoramski let za nekih dvjestotinjak kuna....imamo kopački rit....nedavno obnovljeni ZOO.....prema tome, nemojte sam srat što Osijeku nedostaje, jer i to što imamo ne znam čemu služi kad samo rijetki obilaze ta mjesta.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2008. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
Ne znam što nam nedostaje, ali znam što imamo....imamo kina koja zjape prazna, imamo HNK koje je poluprazno, imamo dobre restorane sa dobrom hranom, ali rijetki su koji će otići tu hranu kušati. Imamo gradske bazene koje nitko ne posjećuje....hm...što još imamo??? ah da, imamo hipodrom gdje možeš jahati za nekih pedesetak kuna....imamo sportsko poslovnu zračnu luku gdje si priuštiš panoramski let za nekih dvjestotinjak kuna....imamo kopački rit....nedavno obnovljeni ZOO.....prema tome, nemojte sam srat što Osijeku nedostaje, jer i to što imamo ne znam čemu služi kad samo rijetki obilaze ta mjesta.


Tako je, da se ne ponavljam, imamo puno toga, a neke stvari možda u bliskoj budućnosti. Malo nam nedostaje građana, jer novopečenim stanovnicima obično treba 30-40 godina za urbanizaciju.

allegra je napisao/la: ›
ako nemam ja dovoljno godina imaju drugi ljudi, a ja dobro čujem, povezujem...

meni nije bilo bolje, ja bolje živim sada, tako da- individualno je to... ali, nije ni tema ni mjesto kolega Felt!


Ovo mi liči na sindrom "od đeda i ćaće naučila sam sve što znam", ispravi me ako sam u krivu. A potom pogledaj listu koju ti je sastavio kolega forumaš Zeros iznad, pa na to dodaj stvari tipa Sveučilište, Klinička bolnica, stadion, dvorane, zamisli situaciju sa 20-ak velikih firmi koje uspješno posluju i izvoze, to će ti biti mala ilustracija kako nam je bilo, i što smo u tom "mračnom" razdoblju dobili. I nije baš bilo tako strašno, zar ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2008. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije da branim allegru al ovaj trg je 100 puta ljepsi od bivseg. I ja sam se svojedobno sastajala s drustvom na bivsem trgu i tamo visili sat dva jer nismo uvijek imali za cugu, a vidim da se i na ovom novom trgu ljudi sastaju.
Neznam kako je trebao izgledati novi trg i nije me ni briga ovaj mi se svidja. A sto se tice spomenika Ante Starcevic.....ok....stvarno je ruzan al lega moj ruzan je i grupa gradjana.
Da je po mom (a nije) je nebi ni jedan spomenik stavila na glavni trg jer se ne uklapaju.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goopa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba definitivno posla, nekih novih firmi da zaposle toliku stopu nezaposlenosti i drveća, jer kreteni su sve posjekli!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›


allegra je napisao/la: ›
ako nemam ja dovoljno godina imaju drugi ljudi, a ja dobro čujem, povezujem...

meni nije bilo bolje, ja bolje živim sada, tako da- individualno je to... ali, nije ni tema ni mjesto kolega Felt!


Ovo mi liči na sindrom "od đeda i ćaće naučila sam sve što znam", ispravi me ako sam u krivu. A potom pogledaj listu koju ti je sastavio kolega forumaš Zeros iznad, pa na to dodaj stvari tipa Sveučilište, Klinička bolnica, stadion, dvorane, zamisli situaciju sa 20-ak velikih firmi koje uspješno posluju i izvoze, to će ti biti mala ilustracija kako nam je bilo, i što smo u tom "mračnom" razdoblju dobili. I nije baš bilo tako strašno, zar ne?[/quote]


krivo, jako krivo... i nemam potrebu komentirati, ali eto... mlada sam osoba, punoljetna 3 godine... studiram, radim i imam svoje mišljenje koje čovjek stekne na svome iskustvu, prvenstveno, a zatim od okoline ... ja bolje živim nego nekada, i to je to. govorim o sebi i za sebe.
(osim toga zna se tko je uništio velike firme, tvornice i dr. ovdje kod nas u osijeku. ovo nije politička tema i ispričavam se... )
osijek je divan grad, kažu- po mjeri čovjeka i obitelji- Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kip na trgu je ok, to je umjetnička sloboda i vizija... je da sam ga zamišljala drugačije... heehe.
i ne zauzima puno mjesta... njemu je tamo mjesto... zar vam nije grozan onaj na Trgu slobode?? ne možeš usporediti.

_________________
Znaš da odavno slijede nas vuci
i njuše nam trag
u moje stihove ti se zavuci
tamo si sigurna...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: