Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ljetni posao

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2008. 12:07 
Naslov:  Re: Ljetni posao
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za rad na moru ipak moraš imati završenu školu i biti prijavljen na zavodu za zapošljavanje.
A ovako, krhkih godina i bez stručne spreme možeš samo povući neku vezu da radiš na crno. Pare su pare, kako god ih zaradiš... Želim ti puno uspjeha.

I btw, opaska na prošli i pretprošli post, šajba je germanizam od riječi die Scheibe koja ima puno značenja: kriška, ploška, brtveni prsten, izlog, zrcalo, a koristi se i kao naziv za vjetrobransko staklo...

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2008. 14:32 
Naslov:  Re: Ljetni posao
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la (Pogledaj post): › prvenstveno me zanima sto biste savjetovali osobi mojih godina,znaci 16 kao nekakv posao preko ljeta,znaci da se moze zaradit koja kuna,unaprijed zahvaljujem

da li neki od vas rade ponesto preko ljeta i kakva su vasa iskustva?


čuj, kako imaš samo 16 godina najunosnija opcija bi ti bila da se baciš na tržište kao muška prostitutka, ciljana skupina neka ti bude gospodu starija od 55 godina, po mogućnosti nijemci i talijani. mislim da uz malo truda možeš dignut 12-15k kuna mjesečno jer nisi obavezan platiti poreze i dorinose na primanja.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.04.2008. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
tux je napisao/la (Pogledaj post): › prvenstveno me zanima sto biste savjetovali osobi mojih godina,znaci 16 kao nekakv posao preko ljeta,znaci da se moze zaradit koja kuna,unaprijed zahvaljujem

da li neki od vas rade ponesto preko ljeta i kakva su vasa iskustva?


čuj, kako imaš samo 16 godina najunosnija opcija bi ti bila da se baciš na tržište kao muška prostitutka, ciljana skupina neka ti bude gospodu starija od 55 godina, po mogućnosti nijemci i talijani. mislim da uz malo truda možeš dignut 12-15k kuna mjesečno jer nisi obavezan platiti poreze i dorinose na primanja.

to smo radili prošlje ljeto, sad tražimo nova iskušenja

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goopa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 12:02 
Naslov:  Re: Ljetni posao
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la (Pogledaj post): › prvenstveno me zanima sto biste savjetovali osobi mojih godina,znaci 16 kao nekakv posao preko ljeta,znaci da se moze zaradit koja kuna,unaprijed zahvaljujem

da li neki od vas rade ponesto preko ljeta i kakva su vasa iskustva?


Sezona majka, boli te kurac za sve, dereš po 5, 6 pa i 7 i uživaš. Vratiš se kući sa 20 000, 25 000 kn i imaš za čitavu godinu love. Tako ja barem! A pošto ti imaš 16.... boga mi ne znam!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: