Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grad ne cine zgrade, nego njegovi stanovnici

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.04.2008. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apsolutno se slažem da je politika kriva za sve,a najveća enigma su mi redardi koji više puta glasuju za jedno te isti šljam koji nije vrijedan metka a kamoli vlasti.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2008. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nemoj samo zaključivati što sam ja htio reći. Prije svega, htio sam reći da je Osijek grad bez nedostataka, a da nedostatke ima vrijeme u kojem živimo, i ljudi. Odnosno, s obzirom da je grad u devedesetima propao, a da su oni od kojih se očekivalo da porpast spriječe, ili barem protestiraju, zakazali (a to je prvenstveno Crkva). Niti jedan grad se ne bi oporavio od takvog rasula i pljačke, višegodišnjeg ratnog stanja, odlaska više desetaka tisuća ljudi, sve potpomognuto centralističkim kompleksašima iz kvazimetropole.
Crkva nije tu da bi hapsila lopove, zato su tu institucije vlasti! Ali jedno ti želim reči: Nije ni HDZ, a ni SDP uhapsio lopove.
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Što je Osijek dobio u zadnjih 18 godina? Čak nije uvršten ni u područje posebne državne skrbi. Grade se mostovi do poluotoka za 2 milijarde, a mi smo okruženi minskim poljima! Nekadašnje gigante ju-ekonomije kupuje zagrebački cvijećar Todorić, širokobriješki lopov Grbešić, nazovi-banka iz Klagenfurta, nekakav Gucić, Rajić.
U tome i je poanta cijele priče, rečeno je da su Osječani ljubomorni
lijeni i sve ostalo, na čega sam rekao da je to istina.
Obrazloženje: Je da to je sve zbog politike, ali ne loše Hrvatske politike, nego zbog toga što Osječani koji sjede u saboru, ne bore se za Osijek, zato što su i oni "Osječani" . Dok jedan Kalmeta za vrijeme svog mandata radi čuda od Zadra!
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Od ljudi koji razmišljaju kao ti niti ne očekujem bolje od konstatacije da su ljudi lijeni, i da je Bozanić super.

Iznad ovog citata je tvrdnja koja citat pobija!

Nisam ja rekao da je Bozanić super iako ne vidim šta je loše napravio.
On kao kardinal nema veze sa Osijekom.
Pišeš konstantno gluposti!

Dobro da nisi napisao da je Papa Ivan Pavao II lopov, pošto je on imenovao Bozanića kardinalom, te da je i zbog toga protiv Osijeka.

Odi u Istru, Zagreb pa ćeš vidjeti o čemu autor teme priča.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2008. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Obrazloženje: Je da to je sve zbog politike, ali ne loše Hrvatske politike, nego zbog toga što Osječani koji sjede u saboru, ne bore se za Osijek, zato što su i oni "Osječani" . Dok jedan Kalmeta za vrijeme svog mandata radi čuda od Zadra!
prijatelju zaboravio si jednu vrlo bitnu stvar a ta je da je kalmeta član vladajuće stranke i bivši ministar prometa, turizma i štajaznamčega pa ako je iz vrhuške dobio odobrenje da radi "pozlaćene branike po autoputu", najmanji je problem dobiti dio proračunskog novca za "svoj" zadar. njegov ekvivalent gosn šeki is on the road again, znači osječanin i član vladajuće stranke nakon sukoba s glavom, glavom bježi iz osijeka a i obnevidio je čovjek od alkokola pa je u prošlom mandatu zvoncem zarađivao koju paricu pod stare dane. na marginaliziranog lopova kramera stvarno ne treba trošiti riječi, vidimo kako je završio, gospodina iz ćaprajzlija s pravom ne mogu smatrati osječaninom, glava je svoju priču završio...

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2008. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Obrazloženje: Je da to je sve zbog politike, ali ne loše Hrvatske politike, nego zbog toga što Osječani koji sjede u saboru, ne bore se za Osijek, zato što su i oni "Osječani" . Dok jedan Kalmeta za vrijeme svog mandata radi čuda od Zadra!
prijatelju zaboravio si jednu vrlo bitnu stvar a ta je da je kalmeta član vladajuće stranke i bivši ministar prometa, turizma i štajaznamčega pa ako je iz vrhuške dobio odobrenje da radi "pozlaćene branike po autoputu", najmanji je problem dobiti dio proračunskog novca za "svoj" zadar. njegov ekvivalent gosn šeki is on the road again, znači osječanin i član vladajuće stranke nakon sukoba s glavom, glavom bježi iz osijeka a i obnevidio je čovjek od alkokola pa je u prošlom mandatu zvoncem zarađivao koju paricu pod stare dane. na marginaliziranog lopova kramera stvarno ne treba trošiti riječi, vidimo kako je završio, gospodina iz ćaprajzlija s pravom ne mogu smatrati osječaninom, glava je svoju priču završio...
Pa to sam upravo htio i reči, a to je da Šeki i Glavonja iako su Osiječani su napravili kurac!
Kako ti kažeš:
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › na marginaliziranog lopova kramera stvarno ne treba trošiti riječi

Ali još jednom hoću reči jednu stvar najmanji problem ovoga su zapravo političari
Nego je problem to što ljudi samo pričaju bajke po kavama!

Ja znam dečka koji radi u svojoj struci poslije posla ide u fuš, sa fuša se vrača u 22,00h i onda ga ja pitam di ćeš, a on kaže, eo idem na pivo malo sa društvom i kao da se niš nije dogodilo... dečko voli raditi i rad mu nikad nije predstavljao problem...
a taki su ovdje rijetki...

A paralelno s time vidim čovjeka koji odradi 3 jebena sata posla dođe kuć i onda deset dana priča kako se naradio ko konj! A radio je kurac!


O tome ja pričam, neka mi netko sada kaže da je politika kriva zbog toga?! NIJE!!!
Nego jednostavno su ljudi ljenčine!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2008. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo samo za tebe ivice; iako nema nikakve veze s temom samo hint o našim političarima koji "nisu" krivci za sranje u državi. gledam sad vijesti, konferencija za novinare na kojoj su mladi laf jandroković i oli rehn;
laf jandroković: we plan to close two more chapters before summer!
novinar: which two chapters?
laf jandroković: well, i dont know which two chapters
(obraća se drobnjaku koji stoji tri metra od njih van kadra)
which two chapters?
(nato mu drobnjak dovikuje)
drobnjak: chapter 20. and chapter about industry

zamislite sad facu olija rena koji stoji na konferenciji za novinare između ova dva debila koji znaju da će završiti dva poglavlja ali nemaju kurca pojma koja dva.

o bože osijek031.com smile

p.s. ajd nek neko sa normalnim netom proba to nać pa zalijepit

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2008. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › evo samo za tebe ivice; iako nema nikakve veze s temom samo hint o našim političarima koji "nisu" krivci za sranje u državi. gledam sad vijesti, konferencija za novinare na kojoj su mladi laf jandroković i oli rehn;
laf jandroković: we plan to close two more chapters before summer!
novinar: which two chapters?
laf jandroković: well, i dont know which two chapters
(obraća se drobnjaku koji stoji tri metra od njih van kadra)
which two chapters?
(nato mu drobnjak dovikuje)
drobnjak: chapter 20. and chapter about industry

zamislite sad facu olija rena koji stoji na konferenciji za novinare između ova dva debila koji znaju da će završiti dva poglavlja ali nemaju kurca pojma koja dva.

o bože osijek031.com smile

p.s. ajd nek neko sa normalnim netom proba to nać pa zalijepit


živjela vlada!!!!!!!!!


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goopa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slajder je napisao/la (Pogledaj post): › grad ne cine zgrade, nego njegovi stanovnici. Rijetko sam sreo na jednom mjestu toliko razmazenih i umisljenih ljudi. Neznam na osnovu cega! Grad kompletno je jadan, bijedan kao i vecina njegovh stanovnika. Znam da svi zive s roditeljima i da je to normalno i svi imaju neka financijska opravdanja, al nitko ne bi poduzeo nista da se to promjeni. Grad je pun zavisti i lijenosti koje su toj kolicini na jednom mjestu zaita rijetko vidjaju. Na ulici vidjam puno starih ljudi ili nabrijanih klinaca i pitam se gdje je srednji stalez. Na poslu??? U drzavnoj firmi. Zakljucak: Osijek je zbog njegovih stanovnika - jadan i primitivan i dogo se od toga nece oporaviti - intelektualciima ne preporucam zivjeti u Osijeku.


Što je pjesnik htio reći s tim?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: