Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zakasnitis

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2008. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma već sam razvio nekakvu svoju taktiku dolaženja 15-20 minuta kasnije, pa ponekad i još kasnije, ali ako smo dobrano ograničeni vremenom, onda mi je to vrijeme jako važno. Najlakše mi je doći ranije, al nekada to jednostavno nije opcija.
Ili pak, neke stvari su baš vremenski striktno određene (predavanja, sastanci i sl.) i tu nastaje pravi problem.
Pokušao sam i sa pomicanjem sata, al to se kad-tad otkrije, a ako se svojevoljno pomakne sat, uvijek se zna da se ima tolko i tolko vremena fore.
Ne smeta meni tolko što ta osoba kasni, već sam navikao na neki način, al pokušavam joj pomoći da se toga rješi zbog drugih ljudi i drugih okolnosti, za njeno dobro.
I kako je Circa rekao, događa se, po nekom Murphyevom zakonu, da će ta osoba uvijek doći ranije kad ja odlučim doći kasnije. U suprotnom ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2008. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo lijek koji je moj deda sljakao baki, naime on je BEZ njenog znanja pomaknuo sat i zena je i dalje "kasnila" ali su bili na vrijeme tamo di su trebali biti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kasnim..osim ako stvarno nešto iskrsne...no zato uvijek nekoga čekam...ljudi oko mene boluju od popizditisa...no navikla sam se...

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2008. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › eo lijek koji je moj deda sljakao baki, naime on je BEZ njenog znanja pomaknuo sat i zena je i dalje "kasnila" ali su bili na vrijeme tamo di su trebali biti


Ma već sam pokušao to, kao što sam već napisao...
Razotkrilo se nakon svega par dana.
Ljudi to brzo skuže jer uvijek imaju neku TV emisiju ili slično pa se zapitaju zašto emisija kasni po 20 minuta i onda uspoređuju svoj sat s onim na teletekstu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2008. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne volim kasniti i ne volim kada kasne... jako rijetko kasnim, al onda kad kasnim kasnim dvadeset minuta do pola sata... i to se jako rijetko događa...

Rađe ću reći da ću se s nekim naći po sata pi onda tih po sata zumbariti nego si knapirati vrijeme pa jurcati po stvari ostaviti kod kuće zato što sam žurio...

Al radim s jednim likom, koji u firmi radi već 13-14 godina i nikada, baš NIKADA nije došao na vrijeme na posao... uvijek se njga čekalo...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne volim ljude koji kasne.. To me jako ljuti.. Osobno ću negdje zakasniti najviše 5 min, ak se baš desilo, ali uvijek javim ranije, ili pomaknem vrijeme dogovora itd..
Kašnjenje kod nekih ljudi sam rješavala na jednostavan način taj da sam se nakon 10 min ladno pokupila i otišla, i pomoglo je, jer su ti ljudi, iako su i dalje kasnili, više nisu kasnili na dogovor SA MNOM Very Happy Jer jednostavno znaju da ne smiju!
Hm, a što se tiče prijedloga @Isisu oko smanjenja ''kašnjivosti'' ne pada mi evo na pamet ništa drugo nego što su već i predložili.. pomicanje sata i to.. Ili jednostavno paziti da ne kasniš.. izbjegavati raditi nešto u zadnji tren (to je obično razlog kašnjenja)..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Avi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 204
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 21:08 
Naslov:  Re: Zakasnitis
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se jako trudim ne kasniti, ali kako uvijek kasno krenem onda zavrsim trceci na dogovoreno mjesto kako bih stigla. Embarassed Ne kasnim strasno, kojih 5 min, ponekad 10 min u vrh glave. Ali imala sam frendicu koja je kasnila i do pola sata pa sam jednostavno i ja dolazila kasnije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Goran54
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.04.2008. 1:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali, kod nekih ljudi ništa ne pomaže.Znam osobu koja vječito kasni:Svjesna je toga, ali ne može si pomoći.Čaki na posao redovito kasni.I uvijek ima sto izgovora:Bus, zaboravila nešto, morala se vraćati, nema struje....strava

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.04.2008. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne volim kasnit ali dogodi se...kad ja ne kasnim drugi kasne kad oni ne kasne ja kasnim blabla...nije problem strpit se i pricekati nekoga..aliii ne mogu smislit kad je neko toliko netolerantan pa zna da kasni i jos se ni ne zuri nego se lagano seta....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tra-la-la xD
Offline
Avatar

Ukupno postova: 260
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.04.2008. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja imam više problem s "Ranitisom". Kada god da krenem dođem ranije i čekam po 10 minuta. Kada krenem na knap ili kasnije (tj. kada kasnim) opet dođem ranije i prva... jednostavnom mi je suđeno da čekati!
Heh

_________________
bla bla bla...!
Hehe!
(Ko to još čita...?)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.04.2008. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tra-la-la xD je napisao/la: ›
Ja imam više problem s "Ranitisom". Kada god da krenem dođem ranije i čekam po 10 minuta. Kada krenem na knap ili kasnije (tj. kada kasnim) opet dođem ranije i prva... jednostavnom mi je suđeno da čekati!
Heh


Tko čeka, taj dočeka Laughing

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.04.2008. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u životu nisam nigdje zakasnio i mrzim al mrzim mrzim mrzim ljude koji kasne, pa bilo to 10 minuta, 10 minuta jer po mom mišljenju tim kašnjenjem zapravo pokazuješ koliko imaš poštovanja prema osobi s kojom se nalaziš, i nije mi nikad bilo jasno jedno, ako se ja mogu spremit na vrijeme, i bit spreman 10 minuta prije negoli trebam uopće bit spreman kako netko može kasnit 10-15-20-30-50 minuta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.04.2008. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prije mi se dešavalo da kasnim,nonšalantno sam znala odmahnuti rukom i reći:- ma 10-ak min.nije to ništa...Smile
Sada ispoštujem dogovoreno vrijeme,nema zajebavanja Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.04.2008. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › u životu nisam nigdje zakasnio i mrzim al mrzim mrzim mrzim ljude koji kasne, pa bilo to 10 minuta, 10 minuta jer po mom mišljenju tim kašnjenjem zapravo pokazuješ koliko imaš poštovanja prema osobi s kojom se nalaziš, i nije mi nikad bilo jasno jedno, ako se ja mogu spremit na vrijeme, i bit spreman 10 minuta prije negoli trebam uopće bit spreman kako netko može kasnit 10-15-20-30-50 minuta


slažem se s tobom, smatram da je kašnjenje nepoštivanje tuđeg vremena, a samim tim i nepoštivanje te osobe...zato se i trudim što manje kasniti tj.ne kasniti...ide mi dosta dobro...
jedino na posao...to mi je teško...jer većina kasni po 15minuta pa nema smisla da ja budem jedina budala koja će doći na vrijeme...hm

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.04.2008. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa super ste vi to zakljucili da nije lijepo kasniti - samo kad imas jedan poslovni sastanak pa na njega kasni druga strana - pa se to malo oduzi ajd ti stigni na slijedeci sastanak na vrijeme - to onda nema nikakve veze s karakterom - treba uzet i visu silu u obzir a ne odmah osudit covjeka sto je zakasnio Cool

p.s. to ja iz osobnog iskustva - vatru na mene, a ja ni kriv ni duzan Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: