Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gastroskopija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jeste li bili na gastroskopiji?

da
18%
 18%  [ 2 ]
ne
81%
 81%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 11


Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2008. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

misha je napisao/la: ›
bila sam i ja prije nekih 5 godina, i šta ja znam, neugodno je, ali nije baš toliko strašno. Bitno je samo slušat što ti doktor govori i duboko disati. eto, ja nisam niti podrignila, pa me dr. čak i pohvalio jer mu ljudi stalno rigaju tamo.

Pa to je prirodno da podrigneš jer ti otvore želudac pa ti sav zrak izlazi van. ne znam što te je doktor pohvalio. Ko da ljudi namjerno podriguju.
E Bože svašta! Užasi promiskuiteta!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2008. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Pa to je prirodno da podrigneš jer ti otvore želudac pa ti sav zrak izlazi van. ne znam što te je doktor pohvalio. Ko da ljudi namjerno podriguju.

Točnije - podriguješ jer ti kroz crijevo upumpavaju zrak kako bi mogli vidjeti stijenku želuca. Otuda i onaj blagi osjećaj mučnine.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lucija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2008. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bila tri puta...
I ako se opustiš i slušaš doktora što kaže,duboko dišeš,miruješ i razmišljaš o nečem drugom brže prođe.Da je ugodno,nije,ali nije ni prestrašno kako ljudi znaju napričati.Jedino ostaje neki čudan osjećaj u grlu kasnije,dok se malo ne opuste mišići.I da,najčešće ti špricaju grlo s,mislim,lidokainom-nek me neko ispravi ako griješim.Meni su svaki puta s tim špricali grlo,kao da ne gutam slinu,nego da slobodno curi van.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: