Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nema ružnih žena

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2008. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
Ne slažem se baš s ovim al' dobro...
Ženama iznadprosječnog izgleda teže je otkloniti predrasudu jer ih u startu često doživljavaju kao hladne i umišljene(osobno iskustvo)...
Pa normalno da ih doživljavaju kao umišljene kad ogromna većina to i jesu.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›
Ne slažem se baš s ovim al' dobro...
Ženama iznadprosječnog izgleda teže je otkloniti predrasudu jer ih u startu često doživljavaju kao hladne i umišljene(osobno iskustvo)...
Pa normalno da ih doživljavaju kao umišljene kad ogromna većina to i jesu.


Ti previše generaliziraš za moj pojam,veliku većinu privlačnih žena tako doživljavate zato što nemate muda prići im i shvatiti da lijepa vanjština ne podrazumjeva umišljenost...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2008. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To nije stvar generaliziranja ni doživljavanja nego iskustva,koja su uglavnom iznimno loša.Ja sam do sada sreo jako malo lijepih djevojaka koje nisu prepotentne,samodopadne,uobražene i koje se ne ponašaju kao da su ibermenš.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
To nije stvar generaliziranja ni doživljavanja nego iskustva,koja su uglavnom iznimno loša.Ja sam do sada sreo jako malo lijepih djevojaka koje nisu prepotentne,samodopadne,uobražene i koje se ne ponašaju kao da su ibermenš.


viš... tak sam i ja prije mislila za zgodne, samouvjerene cure... al iskustvo je pokazalo baš suprotno... takve su cure uglavnom vrlo drage i komunikativne

doduše, ne znam kakve su u komunikaciji s muškarcima, al eto ja baš volim zgodne žene! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › To nije stvar generaliziranja ni doživljavanja nego iskustva,koja su uglavnom iznimno loša.Ja sam do sada sreo jako malo lijepih djevojaka koje nisu prepotentne,samodopadne,uobražene i koje se ne ponašaju kao da su ibermenš.


Malo nas je al' nas ima,heheh Wink


Zadnja promjena: marrai; 31.03.2008. 15:05; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2008. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
]Po vašim slikama na forumu a i vidio sam vas nekolicinu u excaliburu.

zašto ne staviš svoju sliku na forum ili ne dođeš u exc???
nego svi dolaze i onda cugaju i promatraju a nemaju petlje i doći reći: moj nick je....

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2008. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
kopile je napisao/la: ›
To nije stvar generaliziranja ni doživljavanja nego iskustva,koja su uglavnom iznimno loša.Ja sam do sada sreo jako malo lijepih djevojaka koje nisu prepotentne,samodopadne,uobražene i koje se ne ponašaju kao da su ibermenš.


viš... tak sam i ja prije mislila za zgodne, samouvjerene cure... al iskustvo je pokazalo baš suprotno... takve su cure uglavnom vrlo drage i komunikativne

doduše, ne znam kakve su u komunikaciji s muškarcima, al eto ja baš volim zgodne žene! Wink

a tko zna zbog čega su one tebe odjebale pa sad kažeš da su sve ibermenšeni

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 16:25 
Naslov:  Re: Nema ružnih žena
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne valjalju prekrasne žene, ne valjaju prosječne, ne valjaju ružne, preostaje ti samo mama da ti i dalje pere prljave gaće...
Takvi kao ti zaslužuju da budu sami.
Malo sam iznervirana tvojim postovima, Kopile, ne mogu si pomoći...

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2008. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Naravno da nema ruznih zena.", rece noj.

Postoji samo otuzna realnost prouzrocena nedostatkom alkohola i zene koje muskarci ugrubo dijele na "kar'o bi ju dok joj mozak ne utrne" i "ispravne". Postoje i one trece (nekarljive i neispravne), ali takvima je evolucija podarila stealth sposobnosti, te se njihovo pristustvo ionako ne ocitava na muzjackim radarima.

Shalu na stranu...

IMHO, cini mi se da muskarci s godinama i zrelosti sve manje vaznosti daju fizickom izgledu zene, a sve vise razmisljaju o tome kakav ce im biti zajednicki (ostatak) zivota s ovakvim ili onakvim karakterom.

Do 20-te biras kako izgleda, jer mislis da ce ta ljubav biti vjecna. Onda popusis i skontas da takva idealizirana sranja (vjecna ljubav s "najljepsom" zenkom u plemenu) ne postoje.

Od 20-te do 30-te manje gledas na izgled, jer ionako na sve to skupa gledas sportski, znas da ti treba rekreacija. Jedni igraju po turnirima, drugi glumataju veze i male brakove s figom u dzepu. Kako bilo - i jedni i drugi znaju da ce svemu tome kad-tad doci kraj. Koliko poznajete parova koji su se zaista vjencali nakon 6, 7, 10 godina veze? Jedan, dva, tri?! A, koliko onih koji nisu izdrzali pritisak priblizavanja 30-te? Stotinu, dvije, tri?!

Oko 30-te se uozbiljis, skontas da je vrijeme za svijanje gnijezda i onda trazis partnericu koja ima potrebne kvalitete za gradnju sto kvalitetnijeg gnijezda. Fizicki izgled postaje samo jedna komponenta, znacaja izgubljenog u moru drugih... Na srecu zena, jer da je muzjacima u tim godinama najbitan fizicki izgled zene, jedini izbor za nemali broj zena bilo bi osnivanje izoliranih komuna po uzoru na leprozne nesretnike...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 20:08 
Naslov:  Re: Nema ružnih žena
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovdje se ipak malo pretjeruje... kao da je središte svijeta jedne ženke borba za pozornost mužjaka.

I nisam baš primijetila da je tako. U životu se obično događalo da dođem i uzmem što mi se sviđa od onoga tko mi se sviđa, a ne da stojim u redu i čekam da me netko primijeti i da odabere želi li moj izgled, pamet i ponašanje u određenom periodu svoga života.

Ima žena "ispodprosječnog" izgleda, koje bi većina muškaraca, kao što kaže Mungos, karali dok joj mozak ne utrne. Puno više "kemije" ima u stavu, nego u samom fizičkom izgledu.

I ne, ne želim reći da je bitno da je "lijepa u duši". Nego želim reći da su biti privlačan i biti lijep dvije sasvim različite kategorije koje ponekad mogu ići zajedno, a ponekad ne moraju.

Mislim da treba imati vrlo visoko mišljenje o vlastitome, da bismo tuđi izgled kritizirali na toliko radikalan način - nazivajući osobu "ružnom".

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne da mi se, iskreno, ponovno upuštati u ovakve rasprave, jerbo sam već dovoljno rekla po ovom pitanju u drugoj temi.. Nikako da se načudim koliko me ovakva razmišljanja mogu izbaciti iz takta.. Recimo jednostavno da sam bedasta zbog toga..
Ono što je meni zapravo fascinantno je što sam ja ili idotski idealistična, iskrivljenog vida ili percepcije, ili jednostavno ne posjedujem tu klasifikaciju ljepote i ružnoće u svojoj glavi, ali jednostavno nisam sposobna za nekoga reći da je ružan.. Eto, il nisam normalna, il nešto drugo ne valja sa mnom! Prema slikama iz poziranja nikako ne bih mogla reći da je ITKO od cura ili dečkiju s ovog foruma RUŽAN.. Meni su svi ljudi, koje sam ili upoznala osobno, ili ih vidjela na fotkama ili zgodni, ili lijepi, ili prosječni.. A ako sam ja nekome ''ružna'', ma čisto me zaboli..

Uvijek sam se tješila da imam nevjerojatnu personality.. Very Happy

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.04.2008. 0:12 
Naslov:  Re: Nema ružnih žena
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › ......................................................................... Puno više "kemije" ima u stavu, nego u samom fizičkom izgledu. ...........

I ne, ne želim reći da je bitno da je "lijepa u duši". Nego želim reći da su biti privlačan i biti lijep dvije sasvim različite kategorije koje ponekad mogu ići zajedno, a ponekad ne moraju. ............

Mislim da treba imati vrlo visoko mišljenje o vlastitome, da bismo tuđi izgled kritizirali na toliko radikalan način - nazivajući osobu "ružnom".


Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo

osobito se slažem s tobom o "biti lijep" i "biti privlačan" (nekome), o tome sam sličan stav iznijela u nekoj drugoj temi

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.04.2008. 0:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako je! Stav na prvom mjestu pa sve ostalo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2008. 7:43 
Naslov:  Re: Nema ružnih žena
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moj favorit transformacije! Zamisli pokupiš desnu u gradu, ujutro se probudiš i upitnici nad glavom. "A tko si sad ti?" Smile



transformacija.jpg
 Opis:
Transformacija
 Veličina:  46.94 KB
 Pogledano:  117 put(a)

transformacija.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: