Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nema ružnih žena

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2008. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čak sam bila otvorila i sama temu po pitanju ovoga, i koliko si tko može uzeti za pravo i reći za nekoga da je ružan.. Takva razmišljanja su razmišljanja primitivnih ljudi, koji ljude klasificiraju prema tome kako izgledaju, koliko imaju para, i koji auto voze.. Glupost! Nitko nije ružan. Svatko je lijep na neki svoj način. A što se tiče onih fotki, apsolutno mi je stravična ta njihova preobrazba.. Do I have complexes or what?
Osobno mi ne bi palo na pamet tako šta, pa da imam i dva nosa i tako nešto.. No, opet, trebala bih se dati na procjenu @kopiletu, i njegovim standardima ''savršene cice'' , možda griješim?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2008. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ružnih žena nema...kao ni muškaraca...posebno danas kada se "image" može popraviti na sto načina...ali ono što je trulo u ljudima to je loša...zločesta osobnost...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako nema ružnih žena???
svake nedjelje oko podneva,kad se ustanem, iz ogledala me gleda mnogo ružno žensko čeljade osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2008. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›

No, opet, trebala bih se dati na procjenu @kopiletu, i njegovim standardima ''savršene cice'' , možda griješim?
Da griješiš,nevidim zašto se nekome nebi moglo reći da je ružan ako mu se na primjer može reći da je glup,pokvaren,itd.Znači ja sam primitivan zato što tvrdim da su većina djevojaka u biti ružne,a to se posebno odnosi na djevojke na ovom forumu.Objektivnost i samokritika vam nisu jače strane.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po čemu si ti molim te zaključio da su djevojke sa foruma ružne?? Imaš neke nadnaravne moći,vidovitost i sl. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2008. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
Po čemu si ti molim te zaključio da su djevojke sa foruma ružne?? Imaš neke nadnaravne moći,vidovitost i sl. Laughing
Po vašim slikama na forumu a i vidio sam vas nekolicinu u excaliburu.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2008. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
nevidim zašto se nekome nebi moglo reći da je ružan ako mu se na primjer može reći da je glup,pokvaren,itd.

ja se slažem s ovim stavom!

neke stvari koje su više ili manje subjektivno viđenje neke osobe društveno su prihvatljive za karakteriziranje, a neke isto tako subjektivne nisu, čak izazivaju šok, zgražanje i osudu društva! licemjerje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›
Po čemu si ti molim te zaključio da su djevojke sa foruma ružne?? Imaš neke nadnaravne moći,vidovitost i sl. Laughing
Po vašim slikama na forumu a i vidio sam vas nekolicinu u excaliburu.


Opet nisi sve vidio tak da ovo VEĆINA nije neki argument,...o ukusima se ne raspravlja,znam par cura sa foruma koje sasvim dobro izgledaju, a bilo bi zgodno vidjeti tvoju sliku baš me zanima kakva si ti faca Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2008. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam rekao sve nego većina,i nevidim kakve veze ima moj izgled s vašim.Moj izgled bi bio donekle bitan u ovoj raspravi da sam ja žensko ali pošto nisam on je nebitan jer za muškarce vrijede sasvim drugi kriteriji nego za žene.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
kopile je napisao/la: ›
nevidim zašto se nekome nebi moglo reći da je ružan ako mu se na primjer može reći da je glup,pokvaren,itd.

ja se slažem s ovim stavom!

neke stvari koje su više ili manje subjektivno viđenje neke osobe društveno su prihvatljive za karakteriziranje, a neke isto tako subjektivne nisu, čak izazivaju šok, zgražanje i osudu društva! licemjerje...



Trebali bi prvo točno definirati što je za nekoga ružno,jer ako netko nema savršene crte lica nije po defaultu ružna osoba...za mene je to pregruba riječ kada opisujemo nečiji fizički izgled...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›
Po čemu si ti molim te zaključio da su djevojke sa foruma ružne?? Imaš neke nadnaravne moći,vidovitost i sl. Laughing
Po vašim slikama na forumu a i vidio sam vas nekolicinu u excaliburu.


Opet nisi sve vidio tak da ovo VEĆINA nije neki argument,...o ukusima se ne raspravlja,znam par cura sa foruma koje sasvim dobro izgledaju, a bilo bi zgodno vidjeti tvoju sliku baš me zanima kakva si ti faca Laughing


istina, i ja se slažem...bilo bi zgodno vidjeti ne samo njegovu sliku, nego i njega...u real life.Tek toliko da budemo ravnopravni.

kopile je napisao/la: ›
Nisam rekao sve nego većina,i nevidim kakve veze ima moj izgled s vašim.Moj izgled bi bio donekle bitan u ovoj raspravi da sam ja žensko ali pošto nisam on je nebitan jer za muškarce vrijede sasvim drugi kriteriji nego za žene.


a po čemu to, molim te, vrijede drugi kriteriji?

inače, smatram da ima malo istinski ružnih, ali i malo istinski lijepih ljudi - i žena i muškaraca.Većina je po mom mišljenju prosječno zgodna. Ima onih koji su zgodni/zgodne, ali nisu lijepi...Ljepota i ružnoća su krajnosti, a većina nas je negdje između...

Ja za sebe ne mogu reći da sam lijepa - jer nisam, ali ne mogu reći ni da sam ružna - jer nisam.Nešto na meni je lijepo, nešto je ružno, nešto je obično i kad sve to smiksaš, dobiješ ono kako je ispalo.

Uostalom, što je nekome lijepo, drugome nije, tako da sve to na kraju uopće nije bitno.Ono što je bitno je da je muškarac/žena zadovoljan sobom kao kompletnom osobom, a da svoj izgled prihvaća onakvim kakav je.

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam rekao sve nego većina,i nevidim kakve veze ima moj izgled s vašim.Moj izgled bi bio donekle bitan u ovoj raspravi da sam ja žensko ali pošto nisam on je nebitan jer za muškarce vrijede sasvim drugi kriteriji nego za žene.



U koju bi se grupu muškaraca objektivno smjestio? ružan-lijep...
-tema je pogodna za proširenje rasprave i na muški izgled da ne ulazimo u novi topic Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2008. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›

U koju bi se grupu muškaraca objektivno smjestio? ružan-lijep...
-tema je pogodna za proširenje rasprave i na muški izgled da ne ulazimo u novi topic Smile
Ja bih sebe stavio u grupu Adonis.Šalu na stranu objektivno ženama je teže doseći izgled koji bi mogli okarakterizirati kao lijep jer jednostavno imaju na sebi više stvari koje se gledaju nego muškarci.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddylonglegs
Offline
Avatar

Ukupno postova: 78
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2008. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi moji ruznih, ruznjikavih, gadnih zena koliko oces, em sto su gadne ovak pa pokusavaju prikrit, em sto su ruzne iznutra.. jebiga klisej jest al stvarno ih ima gadnih u dusi da boli glava.. nema kod mene ono nema ruznih zena, ''ruzno '' je prejaka rijec.. da da da, mos mislt. nuzno nas je sve poslagat u neki red, neki ruzni, neki lijepi, neki prosjek... isto tako neki ljudi su jednostavno glupi.. ili je ''glup'' mozda prejaka rijec? ljudi su izmislili rijeci ''ruzno, ruzan, ruzna'' s razlogom, jer je bilo potrebno opisat nekoga, nesto sto nije oku ugodno

_________________
clavus clavo extruditur
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne slažem se baš s ovim al' dobro...
Ženama iznadprosječnog izgleda teže je otkloniti predrasudu jer ih u startu često doživljavaju kao hladne i umišljene(osobno iskustvo)...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: