Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



20 godina Kohorte

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2008. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis ti ga baš drobiš,al' ono...bezveze!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Toni, shvatio sam tek kasnije da sam napisao obrnuto, al onda je bilo već kasno za prepravit.
Moje isprike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Isis ti ga baš drobiš,al' ono...bezveze!


Zamišljati o tome kako bi za promjenu bilo lijepo da se navijači poštuju...
Da, imaš pravo, drobim bzvz, to se nikada neće dogoditi...

Poduprimo ih u pićvajzu!! Jel tako, marrai?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.03.2008. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ej, jel treba mozda love da popravite onom vukovarcu zadnju sajbu na autu koju ste mu razbili pred mc donaldsom ?

Osječki navijači razbili automobil s vinkovačkim pločicama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zast bi mi njemu popravljali sajbu? nek je popravlja sam

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je stvarno debilizam,ajmo razbijat sva vozila koja nemaju OS na pocetku registracije,bogte koji kreteni.

umjesto da se kao slavonci drzimo zajedno,mi se koljemo.
Bas me zanima,dali je i tako i na dalmatinskim derbijima kad netko s ŠI registracijom dode u ST...

debili

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da tako je. isto je i u Berlinu akd dodje neko sa M tablicom,isto je u londonu kad dodje neko iz drugog dijela grada,isto ej u stockholmu,isto je u parizu,isto je u madridu,isto je u kulturnom Becu,kao i Pragu i Budimpesti. Subkulture su sastavni nacin zivota a navijaci u svojim redovima imaju 90% mladih a da ste imalo realni shvatili bi da su mladi danas puno gluplji,bezobrazniji i bezobzirniji nego ikad prije.
Europa nam se priblizila i mi smo dio nje u svakom pogledu samo njihovi mediji vecinom ne optuzuju toliko navijace za sve negativno nego se bave bitnijim problemima o kojima nasi potplaceni novinari ne smiju pisati jer idu kod raznih politicara na brifinge da cuju sta smiju pisati a sto ne.
A vi samo nastavite piskarati po netu i ostanite gadni i ufurani u te svoje hipyjevske i pacifisticke fore i Shocked

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2008. 2:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › ej, jel treba mozda love da popravite onom vukovarcu zadnju sajbu na autu koju ste mu razbili pred mc donaldsom ?

Osječki navijači razbili automobil s vinkovačkim pločicama


Centurion, nebi me začudilo da si bio među tom ekipom.
Tebi je to sve posve normalno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2008. 7:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
A vi samo nastavite piskarati po netu i ostanite gadni i ufurani u te svoje hipyjevske i pacifisticke fore i Shocked



pravi domoljubi zavežu šal od kohorte oko glave idu gledat 22 čobana koji treče za loptom i u slobodno vrijeme završavaju srednju školu na večernjem tečaju jel??

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2008. 7:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
centurion je napisao/la: ›
A vi samo nastavite piskarati po netu i ostanite gadni i ufurani u te svoje hipyjevske i pacifisticke fore i Shocked



pravi domoljubi zavežu šal od kohorte oko glave idu gledat 22 čobana koji treče za loptom i u slobodno vrijeme završavaju srednju školu na večernjem tečaju jel??


ne vidim povezanost domoljubljaa i onoga sto sam ja napisao a ovu definiciju nogometa obicno se moze cuti u gay populaciji Smile

@Isis - Nisam ja ja bio tamo,radio sam Laughing a i glupo mi je napadati nesto sto se ne moze braniti

@lavic - super argumentiran odgovor

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.03.2008. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

obrisale mi komunjare odgovor Laughing kaze moram argumentirano napisati i nesmijem vrijeđati looool ajd dobro

centurion - samo se ti drzi svoje kohorte, i tak nemas pametnijeg posla razbijaj unistavaj, sta te briga... a kad tebi neko razbije kucu auto, onda se nemoj pitati zasto bas meni.
I podrzavaj huligane, sta ne... ma organiziraj ciscenje grada svi koji nerazmisljaju seljacki kao ti trebaju biti torpedirani u neki drugi grad, ovo je osijek grad huligana ovaj kohorte

živio rođo

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2008. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
centurion je napisao/la: ›
A vi samo nastavite piskarati po netu i ostanite gadni i ufurani u te svoje hipyjevske i pacifisticke fore i Shocked



pravi domoljubi zavežu šal od kohorte oko glave idu gledat 22 čobana koji treče za loptom i u slobodno vrijeme završavaju srednju školu na večernjem tečaju jel??


to što netko možda nema visoke škole ne čini ga manjim ili lošijim čovjekom od onog koji završi 3 fakulteta. nisu se svi rodili jedniki i nemaju svi jednake mogućnosti u životu.

a i u Kohorti ima puno studenata i oni koji su završili fax.. meni je to potpuno nebitno, al eto vidim tebi i nekima je to jako važno. vjerojatno kad se ideš upoznavat s nekim prvo pitaš "kolko si školi završio". Rolling Eyes

uglavnom svi koji imaju nešto za reć Kohorti znaju di ih mogu nać i rješit se svojih frustracija, al vama je najlakše sam komentirat na forumu, a za pokrenit nešt u stavrnom životu... e to nek nek odrugi, mi ćemo sam sjedit prd monitorom i pljuvat po svemu.. posebno ako je osječko il hrvatsko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JASNA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.03.2008. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja vam svima kažem-odite na utakmicu pa pogledajte utakmicu, odite do Vege pa upoznajte tu Kohortu! Osijek je naš grad, naš klub, a ti Kohortaši su naša djeca!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2008. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- ja odem do Zadra i nazad a vi mi popljujete moje legose. Pa divno, sad ću morat redom. Very Happy

Prozivate nekolicinu koja razbija, uzrokuje smak svijeta i te šeme, a niste prozvali ostatak ekipe koji to ne radi. Ne spominjete uređivanje grada, pljujete i po davanju krvi. Šta ljui misle da se mi izbodemo bocama pa dajemo krv pa je šugava? ili šta? one koreografije što vidite (ako vidite) na stadionu nisu pale s neba na istočnu tribinu. mladi i stariji, dolaze, crtaju, pjevaju, druže se ... ni ne usudim se reć da je to kreativna aktivnost da se neki ne bi upiškili od smijeha. ljudi ostaju poslije posla, prije škole, roditelji peru zastave, peglaju se platna, kupuje se materijal.. od novaca koje neko da srcem. ne daje niko mislijarde, ali 2kn po 5 ljudi i imamo selotejp (živilo pakovanje selotejpa!). i ona zapaljena baklja je isplanirana, i oni "kartoni" kako je rado reko su postavljeni na točno određena mjesta... rade se pjesme, oke ima i nekih prostih, ali oprostite po čemu se pjesma ede majke ona je bomba i svi ju žele pokarat koja se vrti na RADIJU ima pravo opravdati, a neka kohortaška tipa jebem (neki klub) ne smije ni pod razno!?
i ja sam članica, pa niti razbijam, niti koljem, niti režem, niti uništavam ... kako ne znate izdvojiti takve poput mene. a njih je puno. vi to ne shvaćate, ni nećete. jer ste pod dojmom onih pojedinaca koji nabrijani rade sranja. nek rade, ovakvom hajkom koja se diže oko njih ne postiže se ništa. ne slavi se rođendan njihov, ni moj, ni tajnikov ni predsjednikov. slavi se rođendan cijele skupine koja se ne bori protiv drugih navijačkih skupina, u prvom redu. nego se mora boriti protiv ovakvih mišljenja svojih sugrađana. niti ikoga ili išta opravdavam, niti promoviram niti sliim. samo primjećujem. primjećujem kako je reško vidjeti dobru stranu nečega. ovi novci bi samo pomogli dečkima da prirede što bolju zabavu za sve Vas koji ste pozvani.. a Vi pljujete po njima.

_________________
Well behaved women rarely make history.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.03.2008. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

031maja je napisao/la (Pogledaj post): › -
Prozivate nekolicinu koja razbija, uzrokuje smak svijeta i te šeme, a niste prozvali ostatak ekipe koji to ne radi....

...i ja sam članica, pa niti razbijam, niti koljem, niti režem, niti uništavam ... kako ne znate izdvojiti takve poput mene. a njih je puno.


samo cu dvije kljucne stvari izdvojiti iz tvog posta ... jesi li se mozda ti zapitala zbog cega je tako ?

jer ocigledno ta manjina predstavlja sliku kohorta ? ili BBB ili bilo koje druge navijacke skupine.

pa zar vama vise nije onda dosadilo da trpite te ludjake i ne otjerate ih iz svojih redova, zar vam nije dosadilo da sav vas ulozen trud, novci, svi ti sati mukotrpnog rada, plemenite akcije ... padnu u drugi plan ? da svi pljuju po vama ko po zadnjem primitivnom smecu ?

ocistite to smece onda iz vasih redova, pa ce vas ljudi gledati blagonaklono.

kad vas vide na ulici, smjeskat ce vam se, kao svojoj djeci, kao ponosu grada ... a nece bjezati na drugu stranu ceste ... nece parkirati svoje aute na drugom kraju grada jer postoji mogucnost da ih porazbijate.

dakle, sve to sto ti govoris, mozda je i istina ... ali nije krivnja drugih gradjana sto o kohorti ima losu sliku, nego je iskljucivo vasa krivnja sto tetosite i milujete nasilnike i sto dopustate da ti huligani koriste ime kohorte.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: