Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Leglo bolesnika i freakova!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2008. 8:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moje su se tvrdnje sinoć samo potvrdile, vezano za onu spodobu, narod nije baš zainteresiran da im se takve karikature okolo motaju, a pogotovo na TV-u!!!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljubi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.03.2008. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da se ništa drugo nije ni očekivalo od "našeg naroda", iako meni osobno puno više smetaju neke druge spodobe u toj kući...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2008. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka čast ljubi. po meni problem za odgoj djeteta ne predstavlja taj salome već ovaj tusti smrad ciganović i ova spodoba na mom avataru. salome može služiti kao primjer različitosti i osoba je za vježbanje tolerancije dok ove dvije gnjide svojima karakterima mogu uprljati umove nevine dječice

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2008. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je to koma! kaj nije? mršš

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stoka_unleashed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 639
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.03.2008. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

al najžalosnije je to što djecu više ne moš maknut od tv-a šta god da se prikazivalo.........eh da oni znaju šta je to šetat šumom il past s drveta.........ili slučajno razbit prozor(il nečiju glavu) loptom........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2008. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma fuj eto sinoć nije ništ bilo na teveu pa sam pogledao cca 15 minuta taj jebeni tzv. show, isuse ljudi pa ona farma je naspram ovoga zaslužila 100 oskara i svih drugih nagrada, pa u toj kući su samo freakovi i idijoti, pa njih treba pobit, i još neko da mi kaže kak su oni ok pa ja ću mu posadit sjekiru među oči majke mi (šalim se naravno), isuse kriste koje je to leglo neradnikai imbecila,sam nešt odmahuju rukama i laju jedni po drugima, ona marina je bog i batina, žao mi je što još nema nigdje klip gdje mala pjeva ciganoviću da je pederčina da mu ispada sapun i da ga čeka kita za u dupe i take spike, bože me spasi pa treba ih zapalit u toj kući sve dok su još na okupu, bože pomozi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2008. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
bože me spasi pa treba ih zapalit u toj kući sve dok su još na okupu, bože pomozi


Stani i razmisli ! Nebili bilo bolje pjustit onu manekenku prvo vani ?

Ajd, ajd.. i Marina moze van.. al sam zbog gore spomenute pjesmice ! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2008. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
bože me spasi pa treba ih zapalit u toj kući sve dok su još na okupu, bože pomozi


Stani i razmisli ! Nebili bilo bolje pjustit onu manekenku prvo vani ?

Ajd, ajd.. i Marina moze van.. al sam zbog gore spomenute pjesmice ! osijek031.com smile


ma tu manekenku treba prvo dobro izjebat pa ju onda zapalit skupa s onim idijotima unutra, nije ona ništa bolja od njih, isti debil, slušo sam ju sinoć u tih 15 minuta, fuj gluperda

ma jedini ko je normalan tamo je ta mala komičarka marina, cura je zakon, super je i ispravna i ima kliker u glavi za razliku od onih retarada unutra, bože me spasi idijotizma, i onda se bunim, naravno da se bunim kad se u udarnom terminu onaj debil ciganović i njegov super shotgun kvazi ass fucker cica prepiru 10 minuta oko toga kako će ležat i raspravljat o "jooooj kak je gluuupAAAA ona marinAAA ona se ništ fakat ne kuži u obleku, pA kodA je izašlA iz nekog seljAčkog logorAAA" osijek031.com smile pa odma automatski posadit sikiru međ te plastične jagodice na licu jebem im mater onu glupavu, eo sad sam živčan Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2008. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ma tu manekenku treba prvo dobro izjebat pa ju onda zapalit skupa s onim idijotima unutra, nije ona ništa bolja od njih, isti debil, slušo sam ju sinoć u tih 15 minuta, fuj gluperda


slušo? zašto pobogu, zašto !?! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2008. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
ma tu manekenku treba prvo dobro izjebat pa ju onda zapalit skupa s onim idijotima unutra, nije ona ništa bolja od njih, isti debil, slušo sam ju sinoć u tih 15 minuta, fuj gluperda


slušo? zašto pobogu, zašto !?! Laughing


htjeo sam dokučit da li možda dotična gospojica ima nešto pametno za reć , zaključak, NEMA osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2008. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
htjeo sam dokučit da li možda dotična gospojica ima nešto pametno za reć , zaključak, NEMA osijek031.com smile


nema veze, zene su ionak za madrace, a ne za mudrace ! Wink osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2008. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
htjeo sam dokučit da li možda dotična gospojica ima nešto pametno za reć , zaključak, NEMA osijek031.com smile


nema veze, zene su ionak za madrace, a ne za mudrace ! Wink osijek031.com smile


odbijamkomentirati ovu sexističku izjavu Very Happy osijek031.com smile



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2008. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
nema veze, zene su ionak za madrace, a ne za mudrace ! Wink osijek031.com smile


odbijamkomentirati ovu sexističku izjavu Very Happy osijek031.com smile


Jednog, u vishe navrata citiranog, uglednog doktora, bivseg saborskog zastupnika, demokrscanina nazivati seksistom !?

sram te bilo ! Wink Laughing

Citat: ›




ovo, odbijam komentirati. a bas mi je bio lijep dan. hvala mons! :/

mislim da bi se mlada(?) dama lijepo uklopila u nash selebriti bigbradr spektakl !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2008. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›

ovo, odbijam komentirati. a bas mi je bio lijep dan. hvala mons! :/

mislim da bi se mlada(?) dama lijepo uklopila u nash selebriti bigbradr spektakl !


ma to nije sve, mislio sam stavit još nakaza kojekakih al i ovo je bilo dovoljno, i previše koliko mogu skontat osijek031.com smile

i ja si kontam, ona gamad bi bježala od nje ko vrag od tamjana osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2008. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
svaka čast ljubi. po meni problem za odgoj djeteta ne predstavlja taj salome već ovaj tusti smrad ciganović i ova spodoba na mom avataru.


Najveći problem za loš odgoj djeteta jeste nedovoljno vremena koje njegovi roditelji imaju za njega.. A ako će roditelj dopustiti djetetu da gleda tu idiotariju svako veče - onda je i roditelj idiot kojemu je lakše pustiti dijete da gleda tv nego se (za)baviti s njime. Jer kada bi se roditelji dovoljno posvetili svome djetetu ono ne bi imalo potrebu gledati te gluposti niti tražiti uzore među tim kretenima, jer bi onda imali uzor u nekom piscu ili liku iz knjige. Nije ovdje problem niti homoseksualnost niti transvestit, ovdje je problem društvo s iskrivljenim moralnim vrijednostima.. Osobno nemam ništa protiv niti jednih niti drugih, ali imam problem kada se to prikazuje javno i pridaje veća važnost takvima nego što bi trebala.. Ako je netko gay, ok, neka bude. Ali zašto mi moramo to gledati, slušati i trpiti njihove javne izljeve emocija prema partneru? Sve njihove silne parade i medijski istupi, gdje sami od sebe prave nakaze u onoj šarenoj odjeći, suknjama, cvjetićima i šta-ti-ja-znam-čemu-sve-ne.. I heteroseksualci imaju emocije prema svome partneru, pa ih ne iskazujemo paradama i skupovima.
Isto tako i transvestiti.. Onaj Salome - pa on sam od sebe pravi budalu i takvim stavom i pričom dozvoljava da ga svi pljuju i vrijeđaju, te smatraju nakazom. Takvim načinom izražavanja i ponašanja ništa drugo nije niti zaslužio.
A svemu tome mogu stati u kraj ozbiljni i pametni roditelji koji neće dopustit djeci da to gledaju, nego će im pomoći napisati zadaću, igrati se s njime, učiti ga pravim moralnim vrijednostima i za laku noć mu pročitati knjigu a ne ga pustiti da do koje doba gleda tv.. A ako se dijete nauči osnovnoj kulturi i pravim moralnim vrijednostima, možemo biti sigurni da to dijete neće nekoga sa Downovim sindromom ili dječjom paralizom nazvati nakazom, retardom ili nekim drugim pogrdnim imenom. Tada će to dijete znati da na svijetu postoje ljudi koji su drugačiji od nas ili nisu imali sreće, ali da im se zbog toga ne treba rugati, nego im pomoći koliko i kako možeš.
Na svim tv stanicama u Europi i dalje, postoji prije filma oznaka o sadržaju filma, tj. da li je on namijenjen za sve uzraste, za djecu stariju od 15 ili 18 godina ili je namijenjen samo odraslima. Kod nas to ne postoji nego se djecu izlaže nasilju, sexu, drogama.. No, čak i da postoje te oznake, zanima me koliko bi roditelja na to obraćalo pažnju. Kao i na sadržaj djetetovog mobitela ili web stranica koje posjećuju..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: