Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Leglo bolesnika i freakova!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2008. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OK, ali ne bi bio zabavan da nije bio u paradoksalnoj situaciji "normalan medju frikovima"...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2008. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
pa meni je recimo onaj Saša, pobjednik prvog BB-a bio jedan skroz ok lik. normalan dečko koji je i nakon pobjede ostao normalan dečko, nije neki intelektualac, al nije ni budala, zna koji su mu prioriteti u životu, nije traćao, nije zabijao nož u leđa, a ipak je bio zabavan...

E tu 1 sezonu sam gledao, ponajviše i zbog njega, nakon te sezone sve je propalo u vodu cjelo vrijeme neke svađe i kojekakva sranja, u 1 sezoni su se baš zajebavali, kasnije samo neke spletke mućke i štatijaznam.
Circa je napisao/la: ›
U tim BB rijeliti šoovima moraju biti kojekakvi debili ili bi sve palo u vodu...

Ajde da bude 1-2 možda čak i 3 debila, ali puna kuća debila, to je već pretjerivanje. Sad im je pogotovo palo u vodu.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2008. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
OK, ali ne bi bio zabavan da nije bio u paradoksalnoj situaciji "normalan medju frikovima"...


pa nije baš, u toj prvoj sezoni i nisu bili neki frikovi, bili su svi relativno ok.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Circa je napisao/la: ›
Ovo je vec izlizana tema...
Pa dobro tko bi gledao 12 normalnih ljudi, prosjecnog izgleda, kako prica o normalnim stvarima, ne svadja se, podupire se i puni su razumijevanja??? NITKO!
U tim BB rijeliti šoovima moraju biti kojekakvi debili ili bi sve palo u vodu...


pa meni je recimo onaj Saša, pobjednik prvog BB-a bio jedan skroz ok lik. normalan dečko koji je i nakon pobjede ostao normalan dečko, nije neki intelektualac, al nije ni budala, zna koji su mu prioriteti u životu, nije traćao, nije zabijao nož u leđa, a ipak je bio zabavan...


pa on je bio jedan od normalnih koji se pojavio u tim rijeliti šoovima, i sad usporedi njega sa ciganovićem, cicom ili nekim pa mi reci ko je normalan a ko nije, i onda sam ja ograničen zato što mi je čitava ta pederska ekipa iz selebriti big bradera gnjusna i odvratna Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2008. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la: ›
Takve stvari mogu braniti samo oni ljudi koji su i sami takvi!

kako si nas samo pročitao!ja mislio dobro se skrivam,puštam bradu nosim push-up al ne pomaže...očito...
što reći djetetu na Salome?
pa objasniti mu da je ovaj svijet čudan i šaren i da se djete ne treba bojati nekog takvog koji svoju "nastranost" javno iskazuje nego nekog tko izvana izgleda vrlo pristojno,vodi krasan idiličan život, služi Bogu,možda.....samo im ne ulivat predrasude prema drugačijima, kasnije će kroz život stvoriti stav prema tome a to što sad gledaju takve stvari ne znači da će i sami postati takvima.ili si se rodio takav ili nisi

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2008. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Celeb BB...taj show bi bio zakon kad bi sadašnjoj postavi dodali Rojsa i Pervana, onda bih se čak natjerao hitro popraviti TV da mogu gledati Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2008. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
tayllor je napisao/la: ›
Takve stvari mogu braniti samo oni ljudi koji su i sami takvi!

kako si nas samo pročitao!ja mislio dobro se skrivam,puštam bradu nosim push-up al ne pomaže...očito...
što reći djetetu na Salome?
pa objasniti mu da je ovaj svijet čudan i šaren i da se djete ne treba bojati nekog takvog koji svoju "nastranost" javno iskazuje nego nekog tko izvana izgleda vrlo pristojno,vodi krasan idiličan život, služi Bogu,možda.....samo im ne ulivat predrasude prema drugačijima, kasnije će kroz život stvoriti stav prema tome a to što sad gledaju takve stvari ne znači da će i sami postati takvima.ili si se rodio takav ili nisi


ja se tim slažem. ne mislim da će sad djeca postat gay zato što je Neven Ciganović gay.

mene muči nešto drugo... a to je što su te naše "zvijezde" sve redom bedaci, neobrazovani, žive od prodavanja magle i naslikavanja po novinama. i kad se takva ekipa proglasi zvjezdanom, samo im se još više da na važnosti, kao da smo dali odobrenje djeci da im oni budu idoli...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Celeb BB...taj show bi bio zakon kad bi sadašnjoj postavi dodali Rojsa i Pervana, onda bih se čak natjerao hitro popraviti TV da mogu gledati Very Happy

a ni raos i vuco ne bi bili naodmet!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la: ›
Celeb BB...taj show bi bio zakon kad bi sadašnjoj postavi dodali Rojsa i Pervana, onda bih se čak natjerao hitro popraviti TV da mogu gledati Very Happy

a ni raos i vuco ne bi bili naodmet!


e to bi gledo svaki dan majke mi, zamisli ekipu, rojs, pervan, raos, vuco, josipa lisac, šeks, gjenero, malnar, hm tko bi još mogo u super kuću, to bi bilo ludilo, pa oni ne bi jeli ni spavali samo bi se prepucavali bilo bi super a mogla bi se čut i koja pametna s vremena na vrijeme, bilo bi poučno, smiješno i jako jako zabavno Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daa, šeks! i žak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 11:41 
Naslov:  Re: Leglo bolesnika i freakova!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E pa to je ono što takve emisije trebaju napraviti, nasmijati i zabaviti ljude, a ne promovirati kojekakve budalaštine! Na novoj tv su započeli sa farmom, to recimo nitko nije komentirao jer su bar ljudi normalni (donekle), mada i tamo se pojavljuju poznati i "celebrety".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › daa, šeks! i žak.


u u u a s njima u kuću stavit ciganovića, pa to bi bio urnebes, ovako ciganović pliva međ ovim budalama ko riba u vodi, zamisli ga stavit s ovima koji imaju mozga u glavi (dobro i to kako ko), s vucom i rojsom koji bi ga pojeli prvi dan, ludilo, ili onaj pervan koji bi mu sam cijeli dan spušto mogu se kladit, ja si kontam da bi se cigančić sam sklupčo u kutu i plako 3 mjeseca hahahaha Very Happy

u u u još jedan kandidat za super turbo kuću, bare osijek031.com smile jooooooj ludilo, ujutro bare i šeks piju rakijicu i raspravljaju o stanju u državi pa jebeš mi sve treba napravit cijeli kanal s takvim šouom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
u u u još jedan kandidat za super turbo kuću, bare osijek031.com smile jooooooj ludilo, ujutro bare i šeks piju rakijicu i raspravljaju o stanju u državi pa jebeš mi sve treba napravit cijeli kanal s takvim šouom

pa prijepodne bare i šeks piju rakijicu...
pa u podne bare i šeks piju rakijicu...
pa poslijepodne bare i šeks piju rakijicu...
pa predvečer bare i šeks piju rakijicu...
pa navečer bare i šeks piju rakijicu...
pa o ponoći jednu za dobar san...
onda zorom jednu za dobro jutro...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2008. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nebi bilo loše ni Gobca strpat u tako šta, ma daj ajde idemo mi napravit svoj šou, dat ćemo prijedlog na osječku televiziju Smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
u u u još jedan kandidat za super turbo kuću, bare osijek031.com smile jooooooj ludilo, ujutro bare i šeks piju rakijicu i raspravljaju o stanju u državi pa jebeš mi sve treba napravit cijeli kanal s takvim šouom

pa prijepodne bare i šeks piju rakijicu...
pa u podne bare i šeks piju rakijicu...
pa poslijepodne bare i šeks piju rakijicu...
pa predvečer bare i šeks piju rakijicu...
pa navečer bare i šeks piju rakijicu...
pa o ponoći jednu za dobar san...
onda zorom jednu za dobro jutro...


pa ajd nek neko kaže da to nije bolje od onog celeb BB, zamisli si sad te dubokoumne razgovore, jebote, šeks koji je, ne znam nemam riječi za opisat ga, kronični alkos na rubu ludila, i bare drogom spaljenog mozga koji ne zna složit dvije rečenice ali nije glup, to nikako, samo je "malo" spaljen, i razgovori o smislu života, pa gledo bi ih cijeli dan...



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: